PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Dėmesio! Ligonių kasos privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems Lietuvos gyventojams siūlo naują paslaugą.
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Mokinių nuotraukos bus eksponuojamos ne tik Panevėžyje

 

      Ligonių kasų kartu su Lietuvos spaudos fotografų klubu (LSFK) organizuoto 5–12 klasių mokinių nuotraukų konkurso „Sveika šeima“ Panevėžio ir Utenos apskričių nugalėtojų darbus turės galimybę pamatyti ne tik panevėžiečiai. Šių metų gegužės 12-ąją, minint Tarptautinę šeimos dieną, Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro (VSB) patalpose atidaryta ir visą likusį gegužės mėnesį ten eksponuota trylikos konkurso nugalėtojų nuotraukų paroda pradeda savo kelionę po gydymo ir kitas įstaigas.  Birželio 5 d. parodą išvydo Panevėžio fizinės medicinos ir reabilitacijos centro (FMRC) lankytojai.
 
 
      „Džiaugiamės, kad ši moksleivių darbų paroda sulaukė nemažo susidomėjimo – gydymo įstaigos, visuomenės sveikatos biurai, taip pat viena Savivaldybė ir mokykla noriai atsiliepė į Panevėžio teritorinės ligonių kasos (TLK) siūlymą eksponuoti konkurso dalyvių nuotraukas. Ketinantieji priimti parodą darbus vertina už jų turinį, pagautas nuotaikas ir negaili komplimentų. Mums malonu, kad ligonių kasų organizuotas konkursas sveikos šeimos tema išeina už įstaigos ribų, o jo darbai galbūt paskatins parodos lankytojus susimąstyti apie šeimos sveikatą“, – sako Panevėžio TLK direktorius ir konkurso komisijos pirmininkas Jonas Narbutas.
 
      Iš viso konkurse „Sveika šeima“ dalyvavo beveik pusšimtis Panevėžio ir Utenos apskričių moksleivių iš 24 mokyklų, 11 savivaldybių. Nors fotografuoti šeimos gydytojų dauguma neišdrįso, nuotraukose atsispindi tai, kas padeda šeimai būti sveika.  
 
      Panevėžio FMRC paroda bus eksponuojama iki birželio mėnesio 30 d. Vėliau ji persikels į Panevėžio miesto savivaldybės Socialinių reikalų skyriaus patalpas. Rugpjūčio mėnesį moksleivių darbus galės pamatyti Panevėžio miesto poliklinikos Vaikų skyriaus lankytojai, rugsėjį – Pasvalio rajono savivaldybės VSB svečiai, spalį – Panevėžio rajono Ramygalos gimnazijos bendruomenė. Jos mokiniai buvo vieni iš aktyviausių konkurso dalyvių, kai kurie – ir laimėtojai.
 
      Lapkričio mėnesį paroda džiaugsis UAB Ignalinos sveikatos centro pacientai ir darbuotojai, gruodžio ir kitų metų sausio mėnesį – Visagino ligoninės ir Visagino vaikų kūrybos namų (paroda bus eksponuojama Rokiškio rajono savivaldybės VSB iniciatyva) lankytojai,  vasario – Utenos pirminės sveikatos priežiūros centro pacientai ir darbuotojai.
  
Panevėžio teritorinė ligonių kasa
 
Rūpimus klausimus galite pateikti el. pašto adresu info@vlk.lt arba ligonių kasų informacijos telefono numeriu 8 700 88888.
Kviečiame apsilankyti Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos „Facebook“ profilyje https://www.facebook.com/vlk.lt.
2017-06-06
Jūsų nuomonė
Ar nepavykus prisiskambinti į gydymo įstaigą Jums buvo perskambinta?
Taip
Ne
Kita (nurodykite, į kurią įstaigą skambinote)
Dažniausiai užduodami klausimai
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: