PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Dėmesio! Pacientai neturi mokėti už gydytojams reikalingas apsaugos priemones. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Panevėžio TLK vėl lankėsi ieškantys darbo jaunuoliai

 

      Panevėžio teritorinėje ligonių kasoje (TLK) jau antrą kartą apsilankė grupė aukštąjį išsilavinimą įgijusių ir karjeros perspektyvomis besidominčių asmenų, dalyvaujančių Lietuvos darbo biržos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (SADM) projekte „Atrask save“. Praėjusių metų lapkritį ir balandžio 3-iąją po 15 Panevėžio teritorinėje darbo biržoje registruotų jaunuolių, įgijusių aplinkosaugos inžinieriaus, vadybininko, socialinio darbuotojo, kompiuterių techniko, maisto technologo ir kt. specialybes, į ligonių kasą atvyko norėdami sužinoti apie šios įstaigos veiklą, pagrindines funkcijas, įdarbinimo sąlygas ir kt.
 
      Administravimo skyriaus vedėja Asta Levickienė projekto dalyviams papasakojo apie privalomojo sveikatos draudimo (PSD) sistemą ir principus, Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto išlaidas ir pajamas, Panevėžio TLK biudžetą ir įstaigos struktūrą, vidaus teisės aktus, pareigybes, galimybes įsidarbinti ligonių kasoje ir kt.
 
      Svečiams taip pat pristatyta ligonių kasų misija ir vizija, vertybės, kokybės vadybos sistema, akcentuota, kad PSD garantuoja draudžiamiems asmenims sveikatos priežiūros paslaugų teikimą bei išlaidų už suteiktas paslaugas, vaistus ir medicinos pagalbos priemones kompensavimą. Tam, kad gautų šią garantiją, visi Lietuvos gyventojai privalo mokėti arba už juos yra mokamos nustatyto dydžio PSD įmokos. Teisė gauti ligonių kasų kompensuojamas gydymo paslaugas garantuojama tik laiku mokantiesiems PSD įmokas.
 
      Gyventojų aptarnavimo skyriaus vyriausiosios specialistės Lauros Nakrošienės, kuri pasakojo apie ligonių kasos teikiamas administracines paslaugas, konsultavimo telefonu pagrindinius principus, projekto dalyviai teiravosi, kokiais klausimais dažniausiai yra kreipiamasi į įstaigą, kokiam laikotarpiui išduodama Europos sveikatos draudimo kortelė, kai asmuo priskirtinas ne vienai draudžiamųjų grupei, ar PSD įmokas reikia mokėti nuo kiekvienos veiklos, iš kurios gaunama pajamų ir kokiais atvejais tas įmokas reikia mokėti savarankiškai, ką reikia įsidėmėti, kai vykstama dirbti į užsienį ir grįžus iš jo.
 
 
      L. Nakrošienė atsakė į svečių klausimus, akcentavo, kur kreiptis PSD skolos klausimais ir kaip ją grąžinti, informavo apie galimybę gauti duomenų apie gydymo įstaigose suteiktas paslaugas ir jų kainas suvestines.
 
      Kontrolės skyriaus vedėjas Edgaras Voras papasakojo, su kokiais iššūkiais susiduria jo vadovaujamo skyriaus specialistai, kaip vyksta gydymo įstaigų patikrinimai, nustatoma žala PSDF biudžetui, pažymėjo, kad apsidraudusiems PSD už gydymą mokėti nereikia, o jei prašoma, visada reikia klausti, ar galima paslaugą gauti nemokamai. Jaunuoliai supažindinti su prevencijos programomis, galimybėmis įsigyti pigesnių vaistų, atsakyta į klausimus, pagal kokius rodiklius vyksta įstaigų patikrinimai, kokį polinkį – didėti ar mažėti – turi gydymo įstaigų padaroma žala PSDF.
 
 
      Projekto dalyviai apžiūrėjo įstaigos patalpas, svečiams parodytas filmas apie Panevėžio TLK 20 metų veiklą, pasiūlyta Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos ir Panevėžio TLK leidinių.
 
      Jaunuolių, ieškančių darbo, susitikimus su įstaigų ir įmonių atstovais, įgyvendindami Lietuvos darbo biržos prie SADM projektą „Atrask save“, organizuoja UAB „Inlinen“ kartu su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmais. Į projektą įsijungė visos ligonių kasos.
 
Panevėžio teritorinė ligonių kasa
 
2017-04-04
Jūsų nuomonė
Ar žinote, kad karantino metu apsilankę poliklinikoje, pacientai neturi mokėti už medikams skirtas nuo koronaviruso apsaugančias priemones?
Taip
Ne
Kita (jei Jūsų prašė už šias priemones mokėti, įvardykite, kurioje gydymo įstaigoje)
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: