PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
Versija neįgaliesiems  EN    
 
   Misija
 
   Vizija
 
   Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. 8 700 88888
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Primename, kad asmenys, drausti kitose ES ar EEE šalyse, atvykę į Lietuvą nedraudžiami PSD vienam ar keliems mėnesiams. Daugiau informacijos – tel. 8 700 88888 arba el. p. info@vlk.lt.
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Konkursui „Sveika šeima“ siųskite ir mobiliaisiais darytas nuotraukas

 BNS nuotr.

Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK) primena, kad visą kovo mėnesį dar vyksta nacionalinis nuotraukų konkursas „Sveika šeima“, kuriame labai kviečiame dalyvauti Panevėžio ir Utenos apskričių (Anykščių, Biržų, Ignalinos, Kupiškio, Molėtų, Panevėžio, Pasvalio, Rokiškio, Utenos, Zarasų rajonų, Visagino ir Panevėžio miestų) 5–12 klasių mokinius ir visus gimnazistus. Konkurse gali dalyvauti ne tik progimnazijų, pagrindinių mokyklų ir gimnazijų mokiniai (išskyrus pradinukus), bet jame laukiama ir profesinio rengimo mokyklų mokinių fotografijų.
 
      Dalyviai skaitmenines nuotraukas turi pateikti internetu, specialiai konkursui suteiktoje prieigoje http://www.vlk.lt/nuotraukukonkursas2017. 
 
      Maloniai prašome mokyklų visuomenės sveikatos priežiūros specialistų, pedagogų, fotografijos būrelių vadovų paskatinti mokinius fotografuoti ir siųsti nuotraukas konkursui. Jo rengėjai ypatingai džiaugtųsi, jei nuotraukoje su šeima būtų įamžintas šeimos gydytojas, o dalyviai parodytų, kaip mato šio svarbiausio šeimai gydytojo vaidmenį kuriant šeimos sveikatą. Jei tokio kadro užfiksuoti nepavyktų, galite sugalvoti kaip kitaip kūrybiškai atspindėti konkurso temą, pavyzdžiui, per šeimos užsiėmimus, pagalbą sveikstančiam šeimos nariui ar sveikatą stiprinantį laisvalaikį.
     
       Komisija, kurios sudėtyje bus ne tik ligonių kasos, šeimos gydytojų, bet ir Lietuvos spaudos fotografų klubo atstovai, dalyvių nuotraukas vertins balandžio 1–8 d. Trylikai laimėtojų bus paskirti vertingi specialieji ligonių kasų prizai, daliai laimėtojų prizus ketina įsteigti konkurso socialiniai partneriai. Prizininkų apdovanojimo šventė vyks gegužės 12 d., minint Tarptautinę šeimos dieną. Laimėtojų nuotraukos bus eksponuojamos apdovanojimų šventėje, vėliau paroda keliaus po Lietuvos gydymo įstaigas, savivaldybes, visuomenės sveikatos biurus.
 
      Kadangi iki konkurso pabaigos liko tik 3 savaitės, suskubkite ieškoti gerų idėjų ir jas atspindėti nuotraukose! Juolab, kai galima fotografuoti mobiliuoju telefonu ir nuotrauką išsiųsti tuoj pat!
 
      Išsamesnės informacijos galite teirautis Angelės Valentinavičienės tel. (845) 526911, el. p. angele.valentinaviciene@vlk.lt.
 
 
 
Panevėžio teritorinė ligonių kasa
 
naltraxone blog.pelagicfm.com low dose naltrexone depression anxiety
naltrexone alcohol side effects benefits of naltrexone taking naltrexone too soon
2017-03-07
Jūsų nuomonė
Jei per profilaktinę vaiko dantų apžiūrą gydytojas randa ėduonies pažeistų dantų, ar visada vėliau nuvedate vaiką pas odontologą jų gydyti?
Visada
Kartais
Dažniausiai pamirštu
Nevedu (apačioje įrašykite, kodėl)
Kita
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: