PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Dėmesio! Europos sveikatos draudimo kortelę galima gauti paštu. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Tęsiamas bendradarbiavimas su Trečiojo amžiaus universitetu
 
      Panevėžio teritorinės ligonių kasos (TLK) atstovus, pernai apsilankiusius Panevėžio rajono Trečiojo amžiaus universiteto Ėriškių skyriaus studentų paskaitoje, šįmet į susitikimą pakvietė to paties rajono Uliūnų skyriaus studentai. Jų auditorijai taip pat rūpėjo sužinoti apie privalomąjį sveikatos draudimą (PSD), mokėjimus gydymo įstaigose, sąnarių, dantų protezavimo ir kitų sveikatos priežiūros paslaugų teikimą tvarką ir pan.
 
      Kontrolės skyriaus vedėjas Edgaras Voras paaiškino susirinkusiesiems apie visų trijų lygių sveikatos priežiūros paslaugų teikimą – šeimos gydytojų, gydytojų konsultantų ir stacionarinių paslaugų. Išdėstė tyrimų skyrimo tvarką, galimybes primokėti už pasirinktus brangesnius vaistus, paslaugas ar procedūras, paaiškino, per kokį laikotarpį privaloma užsiregistruoti pas gydytoją gavus siuntimą į konsultaciją, kaip galima greičiau gauti konsultaciją ir kt.
 
      Prisiminę savo patirtį gydymo įstaigose, Ūliūnų gyventojai įsijungė į diskusiją apie priemokas, domėjosi profilaktiniais patikrinimais, skirtais vyresniems nei 70 metų amžiaus gyventojams, medicininės reabilitacijos skyrimo tvarka.
 
      Panevėžio TLK atstovai ragino Trečiojo amžiaus universiteto studentus klausti gydytojo arba gydymo įstaigos administracijos, už ką reikia mokėti, jei mokėti prašoma, paaiškino, kad pasirinkus brangiau kainuojančią paslaugą, procedūrą, vaistus ar medicinos pagalbos priemones (MPP), reikia mokėti ne visą tos paslaugos, procedūros, vaisto ar MPP kainą, bet kainų skirtumą tarp galimos nemokamos ir siūlomos brangiau kainuojančios paslaugos, procedūros, vaisto ar MPP.
 
 
      Gyventojų aptarnavimo skyriaus (GAS) vedėja Sigita Paulauskienė pastebėjo, kad po šio susitikimo ūliūniečiai papildys tų asmenų, kurie daugiau išmanys apie sveikatos priežiūrą ir PSD, gretas, ir tai yra gerai. 
 
 
      S. Paulauskienė taip pat trumpai išdėstė PSD principus ir esmę, kalbėjo apie PSD svarbą atskiroms gyventojų grupėms, Europos sveikatos draudimo kortelės įsigijimo būtinumą keliaujant po Europos Sąjungos šalis, paaiškino dantų protezavimo, kompensuojamo ligonių kasų lėšomis, tvarkos pasikeitimus, tarpvalstybinę sveikatos priežiūrą, galimybes sužinoti apie pacientui suteiktas sveikatos priežiūros paslaugas, išrašytus kompensuojamuosius vaistus internete ar duomenų apie suteiktas paslaugas ir jų kainas gavimą atvykus į ligonių kasą.
Susitikimo dalyviai teiravosi apie dirbančių pensininkų PSD įmokas, kompensacijų už dantų protezavimą paveldėjimą ir kitų jiems aktualių dalykų.
 
      Renginio šeimininkams pasiūlyta ligonių kasų išleistos literatūros, įteiktas ką tik išleistas Panevėžio TLK metraštis.
  
Panevėžio teritorinė ligonių kasa
2016-12-13
Jūsų nuomonė
Ar žinote, kad karantino metu apsilankę poliklinikoje, pacientai neturi mokėti už medikams skirtas nuo koronaviruso apsaugančias priemones?
Taip
Ne
Kita (jei Jūsų prašė už šias priemones mokėti, įvardykite, kurioje gydymo įstaigoje)
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: