PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Dėmesio! Prieš kreipdamiesi į gydymo įstaigą įsitikinkite, kad tikrai esate apsidraudę PSD. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Skelbiame visus piešinių konkurso „Mano šeimos gydytojas“ laimėtojus

 

      Skelbiame visus piešinių konkurso „Mano šeimos gydytojas“ laimėtojus. Dėkojame visiems pradinukams, dalyvavusiems šiame konkurse, mokyklų vadovams, mokytojams ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistams, paskatinusiems vaikus dalyvauti. Visų laimėtojų – nugalėtojų ir prizininkų – darbus galima peržiūrėti http://www.paneveziotlk.lt/userfiles/file/2016%20m_%20I%20pusmetis/Mano%20%C5%A1eimos%20gydytojas%20apdovanojimai%20(svetainei).pdf

      Ligonių kasų specialieji prizai kartu su Panevėžio teritorinės ligonių kasos (TLK) direktoriaus padėkomis atiteko 13-ai konkurso nugalėtojų iš 12-os Panevėžio ir Utenos apskričių savivaldybių. Dar 57 dalyviams ir 14-ai aktyviausiai konkurse dalyvavusių klasių įteikti Panevėžio TLK ir beveik 30-ies jos partnerių prizai.

Panevėžio TLK dėkoja „Panevėžio pienui“ už ledus, ypatingai pradžiuginusius ir atgaivinusius mažuosius šventės dalyvius. Taip pat dėkoja visoms savivaldybėms ir jų visuomenės sveikatos biurams už informacinį ir kitokį bendradarbiavimą, Valstybiniam jaunimo teatrui ir Žaislų muziejui – už kvietimus prizininko šeimai į spektaklį ir apsilankyti muziejuje, Panevėžio TIC – už kalendorius su nugalėtojų piešiniais konkurso laimėtojams.
 
Partnerių dėka Panevėžio TLK galėjo apdovanoti išskirtinai daug konkurso dalyvių. Panevėžio TLK padėka Panevėžio teatrų, kino centrų, Panevėžio ir Utenos apskričių muziejų, bibliotekų, turizmo informacijos centrų, visuomenės sveikatos biurų, sveikatingumo įstaigų ir kt. partneriams, įsteigusiems prizus vienaip ar kitaip pasižymėjusių piešinių autoriams.  
 
Skelbiame Panevėžio TLK veiklos zonos konkurso nugalėtojus ir jiems skirtus prizus pagal savivaldybes, už kuriuos dėkojame prizų steigėjams:
 
 
Pagrindinis prizininkas Panevėžio ir Utenos apskrityse – Matas Niaura
, Anykščių kūrybos ir dailės mokykla, 2 kl., mokytoja Skaidrė Keibienė (ligonių kasų specialusis prizas, kvietimai šeimai į Valstybinio jaunimo teatro spektaklį „Kakė Makė“ ir Žaislų muziejų).
 
Konkurso nugalėtoja Anykščių rajone Aistė Mikulėnaitė, Anykščių kūrybos ir dailės mokykla, 4 kl., mokytoja S. Keibienė (ligonių kasų specialusis prizas).
 
Aktyviausia Anykščių rajono klasė – Antano Baranausko pagrindinės mokyklos 4b kl., mokytoja Daiva Barauskienė (Panevėžio TLK prizas).
 
Partnerių prizais pagal nominacijas apdovanoti Anykščių rajono laimėtojai:
Gregorijus Fitersonas (už originaliausią darbą), Antano Vienuolio progimnazija, 3a. kl. – VšĮ Utenos turizmo informacijos centro prizas – ekskursija laivu šeimai iš Utenos į Birštoną;
Benita Urbonavičiūtė (už spalvingumą), Kūrybos ir dailės mokykla, 4 kl. – sveikatingumo ir poilsio centro „Vilnius SPA Anykščiai“ prizas – kvietimas šeimai į druskų kambario seansą;
Gustė Bernatonytė (už kūrybiškumą), Antano Baranausko pagrindinė mokykla, 3b kl. – sveikatingumo ir poilsio centro „Vilnius SPA Anykščiai“ prizas – kvietimas šeimai apsilankyti baseino, pirčių ir treniruoklių salės komplekse.
 
Konkurso nugalėtoja Biržų rajone – Lauryna Bukytė,  „Atžalyno“ pagrindinė mokykla, 4a kl. (ligonių kasų specialusis prizas).
 
Aktyviausia Biržų rajono klasė – „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos 1a kl., mokytoja Virgutė Šeškienė (Biržų krašto muziejaus „Sėla“ prizas – kvietimas dalyvauti pasirinktame muziejaus edukaciniame užsiėmime).
 
Partnerių prizais pagal nominacijas apdovanoti Biržų rajono laimėtojai:
Vaidas Karalius (už originalumą), „Kaštonų“ pagrindinė mokykla, 3a kl.; Augustė Navickaitė (už originalumą), „Aušros“ pagrindinė mokykla, 4a kl.; Emilija Mikalauskaitė (už originalumą), „Atžalyno“ pagrindinė mokykla, 2a kl. –  Biržų turizmo informacijos centro prizai – kuprinė, atšvaitas, rašiklis ir informacinė knyga „Biržai“.
 
Konkurso nugalėtoja Ignalinos rajone – Gabrielė Bryliova,  Vidiškių gimnazijos Mielagėnų skyrius, 4 kl., mokytoja Rožė Bielinienė (ligonių kasų specialusis prizas).
 
Aktyviausia Ignalinos rajono klasė – Česlovo Kudabos progimnazijos 3b klasė, mokytoja Dalia Vilčinskienė (Panevėžio TLK prizas).
 
Partnerių prizais pagal nominacijas apdovanoti Ignalinos rajono laimėtojai:
Joringis Krikščionaitis (už kūrybiškumą), Česlovo Kudabos progimnazija, 2a kl.; Aistė Apyvalaitė (už originalumą), Vidiškių gimnazijos Mielagėnų skyrius, 2  kl. – Ignalinos r. Paliesiaus dvaro prizai – kvietimai šeimoms į Vilniaus teatro „Avilys“ spektaklį;
Eimantas Labuckas (už originalumą), Česlovo Kudabos progimnazija, 3b kl. – Ignalinos r. Paliesiaus dvaro prizas – kvietimas šeimai į improvizacinės muzikos koncertą;
Patricija Doviakovskytė (už kūrybiškumą), Česlovo Kudabos progimnazija, 4c kl. – Ignalinos r. savivaldybės VSB prizu – reprezentacine įstaigos kepuraite, kuprine, rašikliu, atšvaitu ir užrašų knygele.
 
Konkurso nugalėtojas Kupiškio rajone – Vidmantas Galvydis,  Adomynės pagrindinė mokykla, 1 kl., mokytoja Vasilisa Jurkštienė (ligonių kasų specialusis prizas).
 
Aktyviausia Kupiškio rajono klasė – Kupos pradinės mokyklos 4a klasė, mokytoja Diana Marmokienė  (Kupiškio etnografijos muziejaus prizas – kvietimas dalyvauti edukacinėje programoje).
 
Partnerių prizais pagal nominacijas apdovanoti Kupiškio rajono laimėtojai:
Joris Dūda (už linksmiausią šeimos gydytojo portretą), Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla, 2 kl. – VšĮ „Sveikatos oazė“ prizas – kvietimas šeimai apsilankyti Anykščių „Bangenio“ baseino ir pirčių komplekse;
Urtė Zabarskaitė (už kūrybiškumą), Neringa Kalinauskaitė (už spalvingumą), Kupos pradinė mokykla, 3a ir 3b kl. – Panevėžio teatro „Menas“ prizai – kvietimai šeimai į spektaklį.
 
Konkurso nugalėtoja Molėtų rajone – Simona Bareikytė, Alantos gimnazija, 1 kl., (paskatino dalyvauti visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Nijolė Kazlienė (ligonių kasų specialusis prizas).
 
Aktyviausia Molėtų rajono klasė – Pradinės mokyklos 4c klasė, mokytoja Indrė Karaliūtė  (Molėtų turizmo ir verslo informacijos centro prizas – spalvinimo ir informacinės knygelės, pieštukai).
 
Partnerių prizais pagal nominacijas apdovanoti Molėtų rajono laimėtojai:
Atėnė Stefanovič (už originalumą), Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija, 4 kl., Augustinas Pelakauskas, Vaida Šedytė, Emilija Januškevičiūtė, Gustė Gribėnaitė (už tiksliai atspindėtą temą), Pradinės mokyklos 4c kl. – Molėtų turizmo ir verslo informacijos centro prizai – spalvinimo knygelės, pieštukai, įstaigos informacinės knygelės bei Molėtų krašto muziejaus prizai – kvietimai šeimoms apsilankyti muziejuje ir knygos.
 
Konkurso nugalėtoja Panevėžio mieste – Rusnė Pšetulskytė, Panevėžio pradinė mokykla, 3c kl., mokytoja Audronė Gubistienė (ligonių kasų specialusis prizas).
Konkurso nugalėtoja Panevėžio rajone – Eisvina Švedarauskaitė, Panevėžio r. Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija, 2 kl., mokytoja Audronė Matulionienė (ligonių kasų specialusis prizas).
 
Aktyviausios Panevėžio miesto klasės – Pradinės mokyklos 2a ir 2b kl., mokytojos Edita Daraškienė ir Vija Dilienė (Kupiškio etnografijos muziejaus prizas – kvietimas dalyvauti pasirinktoje muziejaus edukacinėje programoje ir UAB „Forum Cinemas“ prizas – kvietimai klasei į kino filmą).
Aktyviausia Panevėžio rajono klasė – Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos 4 kl., mokytoja Laima Urnikienė (Pasvalio krašto muziejaus prizas – kvietimas dalyvauti edukacinėje programoje „Senojo krašto amatai“).
 
Partnerių prizais pagal nominacijas apdovanoti Panevėžio miesto ir rajono laimėtojai:
Vakarė Kairytė (už intelektualiausią šeimos gydytojo portretą), „Vilties“ progimnazija, 2b kl.; Neda Grakauskaitė (už mieliausią šeimos gydytojo portretą) ir Karina Sereikaitė (už spalvingumą), „Ąžuolo“ progimnazija, 4b ir 2c kl.; Izabelė Poželaitė (už išskirtinį šeimos gydytojo portretą), Pradinė mokykla, 2c kl.; Rugilė Janukaitytė (už spalvingumą), Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija, 2 kl.; Austėja Vaičiūnaitė (už tiksliai atspindėtą temą), Velžio gimnazija, 1 b kl. – Panevėžio teatro „Menas“ prizai – kvietimai šeimoms į spektaklį;
Matas Grytė (už spalvingumą), Pradinė mokykla, 2a kl.; Rugilė Martinonytė (už estetiškumą), Kazimiero Paltaroko gimnazija, 3a kl.; Goda Jonaitytė (už linksmiausią šeimos gydytojo portretą), Ramygalos gimnazija, 1b kl. – Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro prizai – kvietimai šeimai į spektaklį;
Smiltė Šiaulinskaitė (už kūrybiškumą), Ramygalos gimnazija, 1a kl. – Panevėžio lėlių vežimo teatro prizas – kvietimas šeimai į spektaklį;
Andrėja Kairelytė (už originaliausiai atskleistą temą), Pradinė mokykla, 3c kl. – UAB „Impuls LTU“ prizas – kvietimas šeimai apsilankyti baseine ir pirčių komplekse „Impuls“;
Urtė Krikštaponytė (už mieliausią šeimos gydytojo portretą), Rusnė Račinskaitė (už originaliausią šeimos gydytojo portretą), Vytauto Mikalausko menų gimnazija, 4 kl. – Panevėžio kino centro „Garsas“ prizas – bilietai į kino filmą.
 
Konkurso nugalėtojas Pasvalio rajone – Domas Vasiliauskas, Pumpėnų gimnazija, 1 kl., mokytoja Gita Krušinskienė (ligonių kasų specialusis prizas).
 
Aktyviausia Pasvalio rajono klasė – Svalios pagrindinės mokyklos 4b klasė, mokytoja Jurgita Balčiūnaitė (Pasvalio krašto muziejaus prizas – kvietimas klasei į edukacinę programą).
 
Partnerių prizais pagal nominacijas apdovanoti Pasvalio rajono laimėtojai:
Ieva Grincevičiūtė (už kūrybiškumą), Jokūbas Vainickas (už originalumą), Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija, 2a kl. – Panevėžio teatro „Menas“ prizai – kvietimai šeimoms į spektaklį;
Deividas Vainauskas (už originalumą), Joniškėlio Gabrielės Petkevičiaitės-Bitės gimnazija, 3a kl. – Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos prizas – pažintinė knyga apie gyvūnus.
 
Konkurso nugalėtojas Rokiškio rajone – Lukas Jankauskas, Pagrindinė mokykla, 4 spec. kl., mokytoja Jūratė Blažienė (ligonių kasų specialusis prizas).
 
Aktyviausia Rokiškio rajono klasė – Juozo Tūbelio progimnazijos 3b klasė, mokytoja Ramutė Repšienė (Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos prizas – kvietimas klasei į edukacinę programą „Lėlė – raktas į vaiko širdį“).
 
Partnerių prizais pagal nominacijas apdovanoti Rokiškio rajono laimėtojai:
Artūras Jankeliūnas (už linksmiausią šeimos gydytojo portretą), Pagrindinė mokykla, 3 spec. kl. – VšĮ „Sveikatos oazė“ prizas – kvietimas šeimai apsilankyti Anykščių „Bangenio“ baseino ir pirčių komplekse;
Donata Inčiūraitė (už kūrybiškumą), Skaistė Inčiūraitė (už originalumą), Pandėlio universalus daugiafunkcinis centras, 2 ir 4 kl., Kamilė Mikalkevičiūtė (už linksmiausią šeimos gydytojo portretą), Senamiesčio progimnazija, 2b kl.  – Rokiškio turizmo ir tradicinių amatų informacijos ir koordinavimo centro prizai – kvietimai visus metus lankytis centro rengiamose edukacinėse pamokose;
Pija Paršiūnaitė, Dovilė Vaičionytė, Ieva Matulytė, Dominyka Pagirytė, Viltė Balčiūnaitė, Kamilė Debregaitė, Marija Zemlickaitė (už asmeninio šeimos gydytojo portretą), Rokiškio Senamiesčio progimnazija, 2a kl. – Rokiškio krašto muziejaus prizas – kvietimas dalyvauti edukaciniame užsiėmime.

Konkurso nugalėtojas Utenos rajone – Augustas Sugintas, „Žiburio“ pradinė mokykla, 3b kl., mokytoja Olga Meškuotienė (ligonių kasų specialusis prizas).

Aktyviausia Utenos rajono klasė – „Vyturių“ progimnazijos 2a klasė, mokytoja Aldona Belopetravičienė (Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcijos prizas – kvietimas klasei dalyvauti edukacinėje programoje „Vaistingieji augalai“ su nakvyne Gamtos mokykloje).

Partnerių prizais pagal nominacijas apdovanoti Utenos rajono laimėtojai:Austėja Valiulytė (už spalvingumą), „Vyturių“ progimnazija, 2b kl. – Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro prizas – kvietimas šeimai į spektaklį;Tilė Zarankaitė (už kūrybiškumą), „Žiburio“ pradinė mokykla, 4b kl. – VšĮ „Sveikatos oazė“ prizas – kvietimas šeimai apsilankyti Anykščių „Bangenio“ baseino ir pirčių komplekse;Žygimantas Ruzgus (už žaismingumą), mokykla-vaikų darželis „Eglutė“, 1 kl. – VšĮ „Sveikatos oazė“ prizas – kvietimas šeimai apsilankyti Anykščių „Bangenio“ baseino ir pirčių komplekse;Jokūbas Puodžiukas (už originalumą), „Žiburio“ pradinė mokykla, 3a kl. – Utenos kraštotyros muziejaus padalinio Tradicinių amatų centro „Svirnas“ prizas – kvietimas šeimai į edukacinį senosios liaudies grafikos užsiėmimą „Medžio raižiniai“.

Konkurso nugalėtoja Visagine – Agata Gaidel, „Žiburio“ pagrindinė mokykla, 3a kl., mokytoja Edita Trubilienė (ligonių kasų specialusis prizas).

Aktyviausia Visagino miesto klasė – „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 4a klasė, mokytoja Loreta Čižienė (Panevėžio TLK prizas).
 
Rokiškio rajono savivaldybės VSB prizais pagal nominacijas apdovanoti Visagino miesto laimėtojai:
Veronika Austin (už spalvų žaismingumą), „Žiburio“ pagrindinė mokykla, 4a kl., Anastasija Tichonova (už originalumą), „Gerosios vilties“ progimnazija, 1a kl., Gabija Lifanova (už savitai atskleistą temą), „Verdenės“ gimnazija, 1a kl. – Rokiškio r. savivaldybės VSB prizai – knygos, puodeliai, atšvaitai, piešimo reikmenys, kepuraitė.
 
Konkurso nugalėtojas Zarasų rajone – Ignas Juodka, Salako pagrindinė mokykla, 3 kl., mokytoja Reda Putrimaitė (ligonių kasų specialusis prizas).
 
Aktyviausia Zarasų rajono klasė – „Santarvės“ pradinės mokyklos 1b klasė, mokytoja Danutė Tumalovičienė (Panevėžio TLK prizas).
 
Partnerių prizais pagal nominacijas apdovanoti Zarasų rajono laimėtojai:
Kernius Miškinis (už spalvingumą), „Santarvės“ pradinė mokykla, 1a kl., Ivoris Krutovas (už spalvingumą), Diana Balčiūnaitė (už spalvų žaismingumą), Zarasų meno mokykla, neformaliojo ugdymo 0 kl. (bendrojo ugdymo 2 kl. ir 3 kl.) – VšĮ „Zarasiukas“ prizai – apsilankymai vaikų žaidimų kambaryje Zarasuose ir Zarasų krašto muziejaus prizai – kvietimai nemokamai su šeimomis apsilankyti muziejuje;
Aivaras Špūras (už spalvų žaismingumą), Zarasų r. Dusetų meno mokykla, 4 kl. – Ignalinos r. savivaldybės VSB prizai – kepuraitės nuo saulės, kuprinės, rašikliai, atšvaitai ir užrašų knygelės bei Zarasų krašto muziejaus prizai – kvietimai nemokamai su šeimomis apsilankyti muziejuje.
 
Panevėžio teritorinė ligonių kasa

 

acheter viagra en france acheter viagra en france acheter viagra en france
cialis 20 pus viagra 50 apr?s 1 jour cialis 20 pus viagra 50 apr?s 1 jour cialis 20 pus viagra 50 apr?s 1 jour
voltaren gel cena programingqa.com voltaren resinat
carbidopa levodopa entacapone combination carbidopa levodopa entacapone india entacapone with levodopa carbidopa and pramipexole
rx discount pharmacy site pet rx coupons
abortion pill cost free abortion pill types of abortion pill
cialis discount coupons online discount prescriptions coupons cialis discount coupons
pros and cons of abortion getting an abortion pill should abortion pill be legal
priligy apteekki priligy 60 mg priligy 30 mg
viagra wiki viagra prodej viagra wiki
cialis nedir sporturfintl.com cialis 100 mg
free cialis coupon 2016 cialis free coupon cialis.com coupon
having an abortion late term abortion pill types of abortion pill
viagra helyett idiotygenii.com viagra pret
lamisil cream lamisil lamisil spray
viagra discount coupons americanstreethockey.com coupon rx
partial birth abortion abortion pill cost abortions cost
the abortion pill cost of abortions when is it too late to get an abortion pill
viagra pret movidafm.net viagra
coupons for prescription drugs cialis free sample coupons free coupon for cialis
medical abortion aspnetmvceuropeanhosting.hostforlife.eu abortion facts
alcohol is an agonist for mikemaloney.net naloxone challenge
naltrexone schedule opioids and alcohol naltraxon
vivitrol wiki go what is an ldn
2016-05-17
Jūsų nuomonė
Ar 2019 m., kai turėjote siuntimą pas gydytoją specialistą, Jus į konsultaciją registravo kreipimosi dieną?
Taip
Nurodė registruotis vėliau.
Kita (įrašykite įstaigą, kurioje nurodė registruotis vėliau)
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: