PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Atkreipiame dėmesį, kad studentai, nuo 2020-02-01 pradėję studijuoti Jungtinėje Karalystėje, Lietuvoje valstybės lėšomis nedraudžiami. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Sergantiesiems išsėtine skleroze kalbėta apie reabilitaciją

 

      Panevėžio regiono išsėtinės sklerozės asociacijos surengtoje konferencijoje, vykusioje balandžio 29 d., dalyvavo Panevėžio teritorinės ligonių kasos (TLK) atstovai. Kontrolės skyriaus vyriausioji specialistė Regina Venckienė susirinkusiesiems kalbėjo apie medicininę reabilitaciją ir jos skyrimo galimybes bei pristatė kitas aktualijas.
 
      R. Venckienė apgailestavo, kad išsėtinė sklerozė nesirenka nei amžiaus, nei profesijos ir yra jaunėjanti liga, su kuria nelengva, bet reikia susigyventi. Kuo daugiau, pasak ligonių kasos specialistės, sergantieji domėsis jos gydymu ir kitais su liga susijusiais dalykais, tuo daugiau turės žinių, kaip pasiekti geriausių rezultatų.
 
      R. Venckienė pažymėjo, kad ligonių kasos atstovai dažnai gauna klausimų dėl mokamo pirmojo medicininės reabilitacijos etapo, tad išdėstė, kada gali tekti pacientams mokėti gavus siuntimą į reabilitaciją, o kada paslaugos turi būti teikiamos nemokamai. Sergančiuosius ji paragino neskubėti atverti piniginės nepasidomėjus, už ką prašoma mokėti ir neįsitikinus, kad mokėti prašoma teisėtai.
 
      Panevėžio TLK atstovė informavo, kokios yra bazinės reabilitacinio gydymo kainos, kuriomis gydymo įstaigoms apmokama už paslaugas Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis, supažindino su reabilitacijos rūšimis ir kitais etapais, paaiškino, kokia reabilitacija gali būti skiriama sergantiesiems išsėtine skleroze. Konferencijos dalyviams paaiškinta, kada reabilitaciją gali skirti šeimos gydytojas, o kada ji skiriama tik po gydymo stacionare, kalbėta apie gydančio gydytojo ir paciento pareigas, plačiau išdėstytos ambulatorinės reabilitacijos galimybės ir teisė pasirinkti reabilitacijos įstaigą.
 
      Ligonių kasos specialistė informavo, kad ambulatorinei reabilitacijai išleidžiama maždaug penktadalis visų reabilitacijai skiriamų lėšų, nes didžiausios išlaidos tenka stacionarinei reabilitacijai, kai apmokamos ne tik procedūros, bet ir paciento nakvynė sanatorijoje bei maitinimas. Daugiausia lėšų skiriama reabilitacijos paslaugoms apmokėti gydant nervų sistemos, atramos ir judamojo aparato ligas.
 
      Susirinkusiesiems pateikta trumpa informacija apie vaistų, skirtų išsėtinei sklerozei gydyti, įtraukimą į kompensuojamųjų vaistų sąrašą ir kompensuojamas medicinos pagalbos priemones.  

Panevėžio teritorinė ligonių kasa

2016-05-03
Jūsų nuomonė
Ar nepavykus prisiskambinti į gydymo įstaigą Jums buvo perskambinta?
Taip
Ne
Kita (nurodykite, į kurią įstaigą skambinote)
Dažniausiai užduodami klausimai
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: