PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Atkreipiame dėmesį, kad studentai, nuo 2020-02-01 pradėję studijuoti Jungtinėje Karalystėje, Lietuvoje valstybės lėšomis nedraudžiami. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Įpusėjo vaikų piešinių konkursas „Mano šeimos gydytojas“
 Martyno Ambrazo (ELTA) nuotr.
 
      Siekdamos priminti, koks svarbus šeimos sveikatai yra šeimos gydytojas, ligonių kasos vasario 1-ąją paskelbė vaikų piešinių konkursą „Mano šeimos gydytojas“, kuriame pakvietė dalyvauti visus Lietuvos pradinių klasių mokinius. Piešinius konkursui jau spėjo pateikti vaikai iš pusės šalies savivaldybių. Likusių savivaldybių jaunieji piešėjai raginami suskubti – piešinių laukiama iki kovo 31 d. Aktyviausiai savo šeimos gydytoją piešė Vilniaus ir Kauno miestų, Utenos rajono, Klaipėdos ir Panevėžio miestų pradinukai.
 
      Panevėžio teritorinei ligonių kasai (TLK) savo darbus jau pristatė pradinukai iš Panevėžio miesto ir rajono, Utenos, Biržų, Ignalinos, Visagino savivaldybių. Ligonių kasa ragina ir kitų Panevėžio, Utenos apskričių bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinius dalyvauti konkurse ir atstovauti savo savivaldybei. PanevėžioTLK kviečia tėvelius bei mokytojus paskatinti mažuosius prisijungti prie konkurso dalyvių gretų, juolab kad dalyvaujant galima laimėti nemažai vertingų prizų! Labai laukiama piešinių iš Kupiškio, Rokiškio, Pasvalio, Molėtų, Anykščių, Zarasų, taip pat daugiau piešinių – iš Visagino miesto. 
 
      Primename, kad specialiai sudaryta komisija iš kiekvienos konkurse dalyvaujančios savivaldybės dalyvių išrinks po 1 nugalėtoją ir 1 visos Panevėžio TLK veiklos zonos prizininką. Konkurso nugalėtojai ir prizininkas bus apdovanojami specialiais ligonių kasų prizais.  
 
      Prizininko piešinys kartu su kitų teritorinių ligonių kasų prizininkų darbais virs atvirlaiškiu ir per vaikus gegužės mėnesį pasieks šeimas. Juo sveikiesiems ir sergantiesiems bus primenama, koks svarbus kiekvieno šeimos nario sveikatai yra šeimos gydytojas.
 
      Panevėžio TLK stengiasi, kad šis konkursas pradžiugintų ir daugiau dalyvių, tad prie jo pakvietė prisijungti partnerius iš visų 12 Panevėžio ir Utenos apskričių savivaldybių.
„Esame sužavėti mūsų veiklos zonos savivaldybių kultūros, sveikatingumo, turizmo ir kt. įstaigų geranoriškumu, siekiu paskatinti savo krašto mažuosius piešti ir dalyvauti konkurse.
 
      Partnerystės sutartis ketiname pasirašyti su bemaž 30-čia įstaigų, sutikusių įsteigti prizus vienaip ar kitaip pasižymėjusių piešinių autoriams. Panevėžio TLK be galo dėkinga šioms įstaigoms, nes jos taip pat prisideda prie gyventojų sveikatos priežiūros stiprinimo tuo būdu, kuriuo turi galimybę“, – džiaugiasi Panevėžio TLK direktorius Jonas Narbutas.
 
      Vaikų piešinių konkursas „Mano šeimos gydytojas“ yra ligonių kasų socialinės akcijos „Sveika šeima“ dalis. Ji skirta Tarptautinei šeimos dienai, kuri minima gegužės 15-ąją. Tad gražiausių darbų autoriai bus apdovanojami šventės išvakarėse – antrą gegužės savaitę.
 
      Piešinių konkurse pradinių klasių mokiniai per dailę išreikš supratimą apie sveiką šeimą, taip pat atkreips visuomenės dėmesį į šeimos gydytoją kaip į visiems šeimos nariams svarbiausią mediką, pas kurį skubama ne tik susirgus, bet ir pasitikrinti, siekiant išvengti ligos. Pradinukai primins, kad už apdraustiesiems Lietuvoje teikiamas šeimos gydytojo paslaugas mokėti iš savo kišenės nereikia – už šias paslaugas sumoka ligonių kasos PSDF biudžeto lėšomis.
 
      Konkurso taisyklės skelbiamos Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos ir visų teritorinių ligonių kasų interneto svetainėje http://www.vlk.lt/renginiai/Puslapiai/Vaik%c5%b3-pie%c5%a1ini%c5%b3-konkurso-taisykl%c4%97s.aspx.
 
      Panevėžio ir Utenos apskričių pradinukai piešinius gali atsiųsti adresu: Respublikos g. 66, 35158 Panevėžys, arba atnešti į Panevėžio TLK ar jos atstovams rajonuose (į TLK atstovą kreiptis tame rajone, kuriame yra mokykla). Viename voke gali būti ir vieno pradinuko, ir visos klasės ar mokyklos pradinukų darbeliai, o kiekvieno piešinio kitoje pusėje būtina užrašyti jo autoriaus vardą, pavardę, klasę ir mokyklos pavadinimą bei adresą.
 
      Kviečiame dalyvauti!
 
      Kontaktai konkurso dalyviams Panevėžio TLK veiklos zonoje – pradinių klasių moksleiviams, jų tėveliams ir pradinių klasių mokytojams:
 Angelė Valentinavičienė, tel. (8 45) 526 911, el. p. angele.valentinaviciene@vlk.lt.
 
Panevėžio teritorinė ligonių kasa
2016-03-09
Jūsų nuomonė
Ar nepavykus prisiskambinti į gydymo įstaigą Jums buvo perskambinta?
Taip
Ne
Kita (nurodykite, į kurią įstaigą skambinote)
Dažniausiai užduodami klausimai
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: