PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Atkreipiame dėmesį, kad studentai, nuo 2020-02-01 pradėję studijuoti Jungtinėje Karalystėje, Lietuvoje valstybės lėšomis nedraudžiami. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Su būsimu partneriu diskutuota apie sveikatą
 
      Ligonių kasos, paskelbusios vaikų piešinių konkursą „Mano šeimos gydytojas“, kuriame iki kovo 31 d. visos Lietuvos pradinukai pakviesti piešti savo šeimos gydytoją ir kaip jis gydo, organizuoja susitikimus partneriams, sutikusiems prisidėti prie konkurso nugalėtojų ar kitų dalyvių apdovanojimo, vyksiančio gegužės mėnesį. Šiuose susitikimuose akcentuojama šeimos gydytojo institucijos svarba, kalbama apie sveikatos priežiūros paslaugų teikimą, privalomojo sveikatos draudimo (PSD) teikiamas galimybes.
 
      Panevėžio teritorinės ligonių kasos (TLK) atstovai šią savaitę lankėsi Panevėžio kino centre „Garsas“, kur į susitikimą juos pakvietė įstaigos darbuotojai. Kino centras „Garsas“ įsipareigojo dviejų atrinktų piešinių autorius apdovanoti kvietimais į filmą.
 
      Panevėžio TLK atstovams nedidelio „Garso“ kolektyvo darbuotojai uždavė labai daug klausimų apie sveikatos priežiūros paslaugų teikimo tvarką: domėjosi, kur pacientams rasti išsamios informacijos įvairiais klausimais, kaip elgtis, kai prašoma mokėti ar liepiama įsigyti gimdyvės rinkinį, ortopedijos technikos priemonę, vaistų ir pan., dalijosi patirtimi ir pasakojo apie juos nustebinusius situacijas, susijusias su greitosios pagalbos teikimu, gydymu ligoninėje, patekimu pas norimą gydytoją ir kt. Panevėžio TLK specialistai atsakė į kolektyvo narių klausimus, paragino juos stiprinti pasitikėjimą šeimos gydytojo institucija, aiškino, kiek daug kompetencijų šeimos gydytojai turi ir kiek daug gero gali padaryti šeimoms, jei abi pusės bendradarbiauja.
 
      Kino centro darbuotojams rūpėjo, ar išvykę į užsienį ir susižaloję nemokamų atostogų metu jie bus drausti PSD, tikslinosi, ką reikia daryti tėvams, auginantiems vaikus, jei nori turėti sveikatos draudimą valstybės lėšomis, ar užtikrinamas PSD valstybės lėšomis turint 30 metų būtinąjį darbo stažą.
 
      Panevėžio TLK atstovus nustebino pačių kino centro darbuotojų turimos žinios apie sveikatos priežiūrą, jų noras išsiaiškinti mažiau žinomus dalykus, aktyvumas užduodant klausimus.
 
      Ligonių kasos specialistai 2 val. trukusią diskusiją su kino centro bendruomene įvertino kaip karštą ir produktyvią, vienai pusei padėjusią sužinoti tai, ko dar nežinota, kitai – išgirsti pacientų nuomonę ir patirtį apie konkrečias sveikatos priežiūros sritis.
 
      Panevėžio TLK laukia ir kitų partnerių pasiūlymų susitikti bei įsteigti prizus vaikų piešinių konkurso dalyviams. O pradinukus ragina drąsiai piešti ir savo piešinius atnešti į ligonių kasą arba siųsti adresu: Respublikos g. 66, 35158 Panevėžys. Konkurso taisyklės skelbiamos www.paneveziotlk.lt.
Panevėžio teritorinė ligonių kasa
2016-03-04
Jūsų nuomonė
Ar nepavykus prisiskambinti į gydymo įstaigą Jums buvo perskambinta?
Taip
Ne
Kita (nurodykite, į kurią įstaigą skambinote)
Dažniausiai užduodami klausimai
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: