PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Dėmesio! Pacientai neturi mokėti už gydytojams reikalingas apsaugos priemones. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Teigiamu įvertinimu pasidalyta su kolektyvu
 
      Panevėžio TLK organizuotas įstaigos darbuotojų susitikimas su Lietuvos Respublikos Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos Korupcijos prevencijos poskyrio vyriausiąja specialiste Rita Škutiene. Korupcijos prevencijos tema vykusiuose mokymuose, kuriuos Panevėžio TLK organizuoja kasmet, pasidalyta su darbuotojais ir gera žinia apie Sveikatos apsaugos ministerijoje (SAM) gruodžio 8-ąją gautą apdovanojimą – Tarptautinės antikorupcijos dienos proga Panevėžio TLK direktoriui Jonui Narbutui ir kolektyvui įteiktą padėkos raštą.
 
      Šis įvertinimas, kaip teigia už korupcijos prevenciją Panevėžio TLK atsakinga Administravimo skyriaus vedėja Asta Levickienė, tai įvertinimas visam Panevėžio TLK kolektyvui už pastangas kovojant su korupcija gydymo įstaigose, netolerancijos neoficialiems mokėjimams stiprinimą, nuostatos, kad geriausia padėka gydytojui – paciento šypsena, formavimą visuomenėje.
 
      A. Levickienė dėkojo visiems kolegoms, prisidėjusiems prie antikorupcinės veiklos įstaigoje ir apibendrino, kokias sustiprintas nepakantumo neteisėtiems mokėjimams gydymo įstaigose ir vaistinėse iniciatyvas Panevėžio TLK 2015 m. įgyvendino: visi įstaigos darbuotojai buvo pakviesti stebėti, rinkti asmeninę patirtį apie priemokas gydymo įstaigose ar vaistinėse ir dalintis ta patirtimi, o gyventojams, kurie kreipėsi su žodiniu skundu į Panevėžio TLK dėl priemokos teisėtumo, siūlyta raštu kreiptis į Panevėžio TLK, paaiškinta neteisėto mokėjimo grąžinimo tvarka, besiskundžiantieji nesiųsti vien tik į gydymo įstaigos administraciją. Pagal skundus atlikti ir toliau atliekami patikrinimai.
 
      Mokymuose prisimintos ir kitos antikorupcinės iniciatyvos: lauko ekranuose Panevėžyje rodyti vaizdo klipai „Klausk gydymo įstaigoje, kodėl reikia mokėti papildomai“ ir „Atsidėkokite medikui šypsena“, taip pat rankenų laikiklių su antikorupcine TLK informacija vežiojimas Panevėžio ir Utenos miestų autobusuose, besikreipiančiųjų į TLK Gyventojų aptarnavimo skyrių supažindinimas su galimybe gauti jiems suteiktų paslaugų suvestinę ir informaciją apie tai, kiek ligonių kasos sumokėjo gydymo įstaigai už pacientui suteiktas paslaugas.
 
      STT Panevėžio valdybos atstovė pagyrė Panevėžio TLK antikorupcinę veiklą, priminė darbuotojams, kokie veiksmai laikomi antikorupciniais, kokios yra korupcijos priežastys, pasekmės, supažindino susirinkusiuosius su korupcijos paplitimo tyrimu, kuris kasmet atliekamas STT užsakymu, informavo apie visuomenės antikorupcinį švietimą.
Mokymuose diskutuota, kaip sumažinti šio reiškinio keliamą žalą, kalbėta, kokiais būdais su juo kovoja STT, kokia teisinė atsakomybė numatyta tiems, kurie nusižengia antikorupcijos principams, kokie žinomi bandymai papirkti, palankias sąlygas darbuotojų korupcijai sudarantys rizikos faktoriai  ir kt.
 

Panevėžio teritorinė ligonių kasa

2015-12-22
Jūsų nuomonė
Ar žinote, kad karantino metu apsilankę poliklinikoje, pacientai neturi mokėti už medikams skirtas nuo koronaviruso apsaugančias priemones?
Taip
Ne
Kita (jei Jūsų prašė už šias priemones mokėti, įvardykite, kurioje gydymo įstaigoje)
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: