PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Atkreipiame dėmesį, kad studentai, nuo 2020-02-01 pradėję studijuoti Jungtinėje Karalystėje, Lietuvoje valstybės lėšomis nedraudžiami. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Apdovanojimai jau įteikti visiems viktorinos laimėtojams
 
      Šią savaitę baigti įteikti Panevėžio teritorinės ligonių kasos (TLK) prizai, skirti mokiniams, tapusiems 2015 m. viktorinos apie privalomąjį sveikatos draudimą laimėtojais. Paskutinieji Panevėžio TLK direktoriaus pavaduotojos Almos Čiplienės padėkos raštai ir paskatinamieji prizai nukeliavo į Rokiškį ir Paįstrį, esantį Panevėžio rajone. Juos gavo Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos II kl. mokinė Ugnė Kolosovaitė ir Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos I kl. mokinys Ernas Erlikas. Praėjusią savaitę taip pat apdovanoti 4 Utenos rajono Užpalių gimnazijos II kl. gimnazistai.
 
      Iš viso Panevėžio TLK šįmet apdovanojo 10 viktorinos nugalėtojų ir 19 paskatinamųjų prizų laimėtojų iš Panevėžio miesto ir rajono, Utenos rajono ir Rokiškio miesto. Viktorinoje apie privalomąjį sveikatos draudimą (PSD) dalyvavo beveik 200 mokinių iš 19 mokyklų.
Apdovanotieji rokiškėnė ir paįstrietis, kaip dar 27 kiti viktorinos apie PSD dalyviai, teisingiausiai atsakė į viktorinos klausimus (surinko 28 taškus iš 30 galimų) ir greičiausiai atsiuntė atsakymus ligonių kasai.
 
      Į mokyklas Panevėžio TLK atstovai vyko ne tik įteikti prizų laimėtojams – jie pravedė laimėtojų klasės draugams netradicinę pamoką apie PSD: paaiškino, ką apie PSD ir sveikatos priežiūros paslaugų teikimą bei apmokėjimą svarbu žinoti kiekvienam, kokiais principais apskritai paremtas PSD Lietuvoje, informavo, kaip nereikėtų elgtis, kad netektų atlyginti žalos Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžetui ir kt., suteikė progą visiems netradicinės pamokos dalyviams atsakyti į užduotus klausimus ir taip pat laimėti prizų.
 
      Gimnazistų buvo klausiama, keliose šalyse žmogus privalo mokėti PSD įmokas, kur pirmiausia pacientas turėtų kreiptis, jei negavo išsamios informacijos iš gydančio gydytojo ar skyriaus vedėjo, kiek Panevėžio TLK vidutiniškai per metus kainavo 1 paciento gydymas ligoninėje, kaip kitaip vadinami Lietuvos Respublikos piliečiai ir užsieniečiai, nuolat gyvenantys Lietuvoje ir turintys prievolę mokėti PSD įmokas, kiek procentų Lietuvos gyventojų yra draudžiami PSD valstybės lėšomis ir kt. Pastarieji du klausimai pakišo koją didžiajai daliai viktorinos laimėtojų.
 
      Žiniomis ir noru suprasti PSD sistemą bei kitus su sveikatos priežiūra susijusius dalykus išsiskyrė Rokiškio gimnazistai. Jie ne tik atidžiai klausėsi pamokos vedėjų, bet ir nuoširdžiai aiškinosi nežinomus dalykus, bandė prisiminti tai, su kuo patys yra susidūrę, pasitardami gana teisingai atsakinėjo į užduotus klausimus ir dėkojo svečiams už naudingą pamoką.
 
      Panevėžio TLK dėkoja visiems viktorinos dalyviams ir tikisi, kad joje įgytos žinios mokiniams padės geriau suprasti sveikatos priežiūros ir PSD sistemą, nes viktorinos tikslas – atkreipti mokyklų bendruomenių dėmesį į PSD, prevencijos programas, sveikatą, sveiką gyvenseną, skatinti domėjimąsi ligonių kasų veikla, sveikatos priežiūros aktualijomis. Teisingi viktorinos atsakymai skelbiami interneto svetainėje www.panevėziotlk.lt, naujienų skiltyje. 
 
Panevėžio teritorinė ligonių kasa
2015-12-17
Jūsų nuomonė
Ar nepavykus prisiskambinti į gydymo įstaigą Jums buvo perskambinta?
Taip
Ne
Kita (nurodykite, į kurią įstaigą skambinote)
Dažniausiai užduodami klausimai
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: