PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Dėmesio! Pacientai neturi mokėti už gydytojams reikalingas apsaugos priemones. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Panevėžio TLK antikorupcinė iniciatyva pelnė ministerijos apdovanojimą
 Sveikatos apsaugos ministerijos nuotr.
     
      Sveikatos apsaugos ministerijoje (SAM) gruodžio 8-ąją pirmą kartą surengtas iškilmingas Tarptautinės antikorupcijos dienos minėjimas. Sveikatos apsaugos viceministras Valentin Gavrilov įteikė padėkos raštus veiksmingiausių 2015 m. sveikatos apsaugos sistemos antikorupcinių iniciatyvų organizatoriams bei įgyvendintojams.
 
      Tarp apdovanotų reikšmingiausių šalies antikorupcinių iniciatyvų pateko ir Panevėžio teritorinės ligonių kasos iniciatyva vykdant sveikatos priežiūros kontrolę (TLK). Padėkos raštas skirtas Panevėžio TLK direktoriui Jonui Narbutui ir už korupcijos prevenciją atsakingai Administravimo skyriaus vedėjai Astai Levickienei. Apdovanojimą SAM atsiėmė direktoriaus pavaduotoja Alma Čiplienė ir A. Levickienė.
 
      „Šie metai yra ypatingi. Pirmą kartą ministerijos istorijoje buvo nuspręsta Tarptautinės korupcijos prevencijos dienos proga viešai pasveikinti pasižymėjusių iniciatyvų entuziastus, – teigė sveikatos apsaugos viceministras Valentin Garvrilov. – Ir pirmą kartą buvo sugalvota pažvelgti į antikorupcinę veiklą trimis kryptimis: antikorupcinė šalies veikla, vykdant sveikatos priežiūros kontrolę, veikla, teikiant gydymo paslaugas ir veikla ne sveikatos sistemos srityje“. Dėkodamas už pasiekimus, viceministras išreiškė viltį, kad visų neabejingumas ir aktyvios bendros pastangos padės nugalėti neoficialių mokėjimų už gydymo paslaugas ar neskaidrių viešųjų pirkimų gydymo įstaigose blogį.
 
      Panevėžio TLK apdovanota už 2015 m. antrąjį pusmetį pradėtą įgyvendinti sustiprintą nepakantumo neteisėtiems mokėjimams gydymo įstaigose ir vaistinėse iniciatyvą, kai visi įstaigos darbuotojai buvo pakviesti stebėti, rinkti asmeninę patirtį apie priemokas gydymo įstaigose ar vaistinėse ir dalintis ta patirtimi, o gyventojams, kurie kreipiasi su žodiniu skundu į Panevėžio TLK dėl priemokos teisėtumo, siūloma raštu kreiptis į Panevėžio TLK, paaiškinama neteisėto mokėjimo grąžinimo tvarka, besiskundžiantieji nesiunčiami vien tik į gydymo įstaigos administraciją. Pagal skundus atliekami patikrinimai.
 
      Iniciatyvai priklauso dar dvi neatsiejamos kovos su korupcija dėl neteisėtų mokėjimų priemonės:  dviejuose lauko ekranuose Panevėžyje nuo 2015 m. liepos 10 d. rodomi vaizdo klipai „Klausk gydymo įstaigoje, kodėl reikia mokėti papildomai“ ir „Atsidėkokite medikui šypsena“, taip pat rankenų laikiklių su TLK informacija vežiojimas Panevėžio ir Utenos miestų autobusuose. Šiuose laikikliuose 8-iuose Panevėžio ir 5-iuose Utenos autobusuose spalio–lapkričio mėnesiais vežiotos skrajutės „Jūsų prašo mokėti papildomai?“
 
      Dar viena kompleksinė antikorupcinė priemonė, skatinanti visuomenės domėjimąsi ir nepakantumą neteisėtiems mokėjimams, – Panevėžio TLK 2015 m. užsibrėžtas tikslas suaktyvinti pacientų, kuriems Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis buvo suteiktos stacionarinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos, informavimą apie šių paslaugų kainas. Tuo tikslu nuo 2015 m. vasario mėnesio kiekvienas pilietis, besikreipiantis į Panevėžio TLK Gyventojų aptarnavimo skyrių, supažindinamas su galimybe gauti jam suteiktų paslaugų suvestinę ir informaciją apie tai, kiek ligonių kasos sumokėjo gydymo įstaigai už jam suteiktas paslaugas. Tuo pačiu atliekama besikreipiančiųjų į Panevėžio TLK apklausa: klausiama, ar jie žino apie suvestinę, ar norėtų ją gauti, prašoma pasiūlyti efektyviausias informacijos sklaidos šiuo klausimu priemones.
 
      Be Panevėžio TLK, apdovanotos dar 2 reikšmingiausios šalies antikorupcinės iniciatyvos  – VšĮ Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės  ir Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos iniciatyvos, jų autoriai ir įgyvendintojai. Taip pat apdovanota Lietuvos medicinos studentų asociacija LiMSA, kuri jau ketverius metus sėkmingai įgyvendina antikorupcinę akciją „Geriausia padėka gydytojui – Jūsų šypsena“.
Panevėžio teritorinė ligonių kasa
Parengta pagal Sveikatos apsaugos ministerijos pranešimą
2015-12-10
Jūsų nuomonė
Ar žinote, kad karantino metu apsilankę poliklinikoje, pacientai neturi mokėti už medikams skirtas nuo koronaviruso apsaugančias priemones?
Taip
Ne
Kita (jei Jūsų prašė už šias priemones mokėti, įvardykite, kurioje gydymo įstaigoje)
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: