PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Dėmesio! Pacientai neturi mokėti už gydytojams reikalingas apsaugos priemones. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Ligonių kasos apdovanojimai pasiekė ir Užpalių gimnaziją
 
      Panevėžio teritorinėje ligonių kasoje (TLK) paskelbti spalio pabaigoje organizuotos viktorinos, skirtos 9–11 klasių (I–III gimnazijų klasių) mokiniams, laimėtojai. Tarp jų pateko 4 Utenos rajono Užpalių gimnazijos II gimn. klasės mokiniai: Dominykas Vaškelis, Gerda Mierkytė, Rasa Vasiulytė ir Neringa Bučiūtė. Iš viso Panevėžio TLK šįmet apdovanojo 10 viktorinos nugalėtojų ir 19 paskatinamųjų prizų laimėtojų iš Panevėžio, Utenos ir Rokiškio. Viktorinoje apie privalomąjį sveikatos draudimą (PSD) dalyvavo beveik 200 mokinių iš 19 mokyklų.
 
      Apdovanotieji užpališkiai, kaip dar 25 kiti viktorinos apie PSD dalyviai, teisingiausiai atsakė į jos klausimus (surinko 28 taškus iš 30 galimų), greičiausiai atsiuntė atsakymus ligonių kasai ir pateko tarp dalyvių, kuriems įteikti Panevėžio TLK vadovo padėkos raštai bei paskatinamieji prizai. Padėkos raštai ir atminimo dovanos už aktyvų mokinių skatinimą dalyvauti viktorinoje, atsižvelgiant į bent kelių dalyvių pasiektus laimėjimus, taip pat įteikti Užpalių gimnazijos biologijos mokytojai Neringai Šukienei bei visuomenės sveikatos priežiūros specialistei Ritai Latvėnienei. Šių gimnazijos darbuotojų dėka kone visi Užpalių gimnazijos vyresniųjų klasių mokiniai ligonių kasos organizuojamoje viktorinoje dalyvauja trečius metus iš eilės ir dalis jų kasmet pelno prizų.
 
      Į mokyklą įteikti prizų laimėtojams gruodžio 8-ąją atvykę ligonių kasos specialistai džiaugėsi tokiu gimnazistų aktyvumu – iš Užpalių gimnazijos viktorinoje dalyvavo net 44 mokiniai. Nors tapti nugalėtojais šiemet nepavyko nė vienam, svarbu, kad ieškodami atsakymų į viktorinos klausimus mokiniai nemažai sužinojo apie sveikatą ir sveikatos draudimą, o tai jiems pravers ateityje.
 
      Panevėžio TLK specialistai paaiškino užpališkiams, kokias klaidas jie padarė atsakydami į viktorinos klausimus, papasakojo, ką apie PSD svarbu žinoti kiekvienam, taip pat visiems vyresniųjų klasių gimnazistams, dalyvavusiems netradicinėje pamokoje, kurią vedė patys ligonių kasos atstovai, suteikė progą teisingai atsakyti į užduotus klausimus ir laimėti prizų.
Gimnazistų buvo klausiama, keliose šalyse žmogus privalo mokėti PSD įmokas, kur pirmiausia pacientas turėtų kreiptis, jei negavo išsamios informacijos iš gydančio gydytojo ar skyriaus vedėjo, kiek Panevėžio TLK vidutiniškai per metus kainavo 1 paciento gydymas ligoninėje, kaip kitaip vadinami Lietuvos Respublikos piliečiai ir užsieniečiai, nuolat gyvenantys Lietuvoje ir turintys prievolę mokėti PSD įmokas, kiek procentų Lietuvos gyventojų yra draudžiami PSD valstybės lėšomis ir kt. Pastarieji du klausimai pakišo koją didžiajai daliai viktorinos laimėtojų.
 
      Panevėžio TLK dėkoja visiems viktorinos dalyviams ir tikisi, kad joje įgytos žinios mokiniams padės geriau suprasti sveikatos priežiūros ir PSD sistemą, nes viktorinos tikslas – atkreipti mokyklų bendruomenių dėmesį į PSD, prevencijos programas, sveikatą, sveiką gyvenseną, skatinti domėjimąsi ligonių kasų veikla, sveikatos priežiūros aktualijomis. Teisingi viktorinos atsakymai skelbiami interneto svetainėje www.panevėziotlk.lt, naujienų skiltyje. 
 
Panevėžio teritorinė ligonių kasa
2015-12-08
Jūsų nuomonė
Ar žinote, kad karantino metu apsilankę poliklinikoje, pacientai neturi mokėti už medikams skirtas nuo koronaviruso apsaugančias priemones?
Taip
Ne
Kita (jei Jūsų prašė už šias priemones mokėti, įvardykite, kurioje gydymo įstaigoje)
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: