PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Dėmesio! Nuo 2020 m. sausio 1 d. pasikeitė PSD įmokos dydis. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Paskelbti ligonių kasos organizuotos viktorinos laimėtojai
 
      Lapkričio 20 dieną Panevėžio teritorinėje ligonių kasoje (TLK) paskelbti spalio 19–31 d. organizuotos viktorinos, skirtos 9–11 klasių (I–III gimnazijų klasių) mokiniams, laimėtojai. Tarp jų pateko 22 Panevėžio Kazimiero Paltaroko, 4 – Utenos rajono Užpalių gimnazijų mokiniai ir po 1 Panevėžio 5-osios, Paįstrio Juozo Zikaro (Panevėžio r.) ir Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijų mokinį. Iš viso išrinkta 10 viktorinos nugalėtojų ir 19 paskatinamųjų prizų laimėtojų. Laimėtojais tapo pirmieji 10 dalyvių, greičiausiai atsiuntusių teisingiausius atsakymus į klausimus (surinkę 28 taškus iš 30 galimų). 19 dalyvių, surinkusių tiek pat taškų, tačiau atsakymus atsiuntusių kiek vėliau, paskelbti paskatinamųjų prizų laimėtojais.  
 
      Panevėžiečiai viktorinos laimėtojai pakviesti į atvirų durų dieną Panevėžio TLK, ta proga jiems įteikti Panevėžio TLK direktoriaus pavaduotojos Almos Čiplienės padėkos raštai ir prizai. Padėkos raštai ir atminimo dovanos už aktyvų mokinių skatinimą dalyvauti viktorinoje, atsižvelgiant į daugelio dalyvių pasiektus laimėjimus viktorinoje, taip pat įteikti Kazimiero Paltaroko gimnazijos kūno kultūros mokytojai Nijolei Ridikienei bei visuomenės sveikatos priežiūros specialistei Sandrai Alejūnienei. Jais bus apdovanotos ir Užpalių gimnazijos biologijos mokytoja Neringa Šukienė bei visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Rita Latvėnienė. Prizai ne panevėžiečiams bus pristatyti į mokyklas.
 
      Viktorinos tikslas – atkreipti mokyklų bendruomenių dėmesį į privalomąjį sveikatos draudimą (PSD), prevencijos programas, sveikatą, sveiką gyvenseną, skatinti domėjimąsi ligonių kasų veikla, sveikatos priežiūros aktualijomis, akcentuojant PSD svarbą.
 
      „Džiaugiamės, kad penktus metus vykusi viktorina vis dar populiari – sulaukėme kone 200 dalyvių iš 19 mokyklų, 9-ių Panevėžio TLK veiklos zonos rajonų. Nors šiais metais nebuvo nė vieno dalyvio, atsakiusio į visus 30 viktorinos klausimų, smagu, kad labai arti tiesos, pelnę po 28 taškus, buvo net 29 mokiniai. Dar 22 viktorinos dalyviai surinko po 27 taškus, nors tarp laimėtojų nepateko. Neabejojame, kad tie mokiniai, kurie dalyvavo viktorinoje, daugiau sužinojo apie sveikatos priežiūrą ir jos apmokėjimą, PSD. Tikimės, kad Panevėžio TLK pasirinktas mokinių supažindinimo su PSD sistema ir jos veikimu būdas ateityje duos dar daugiau naudos“, – sako direktoriaus pavaduotoja Alma Čiplienė.
 
      Šiųmetėje viktorinoje į klausimus internete atsakinėjo mokiniai iš Panevėžio miesto ir rajono, Biržų, Kupiškio, Ignalinos, Molėtų, Pasvalio, Rokiškio, Utenos, Zarasų rajonų mokyklų. Jiems teko ieškoti atsakymų į klausimus, keliose šalyse žmogus privalo mokėti PSD įmokas, kur pirmiausia pacientas turėtų kreiptis, jei negavo išsamios informacijos iš gydančio gydytojo ar skyriaus vedėjo,  kiek Panevėžio TLK vidutiniškai per metus kainavo 1 paciento gydymas ligoninėje, greitosios iškvietimas, kaip kitaip vadinami Lietuvos Respublikos piliečiai ir užsieniečiai, nuolat gyvenantys Lietuvoje ir turintys prievolę mokėti PSD įmokas, kiek procentų Lietuvos gyventojų yra draudžiami PSD valstybės lėšomis ir kt. Pastarieji du klausimai pakišo koją didžiajai daliai viktorinos laimėtojų.
 
      Dalyviai tvirtino, jog atsakyti į viktorinos klausimus nebuvo labai lengva. Vieni galvojo patys, informacijos ieškojo Panevėžio TLK ir kitose interneto svetainėse, kiti prašė tėvų, mokytojų pagalbos, tarėsi su draugais. Sunkiausia, kaip pažymėjo dalyviai, jiems buvo atsakyti į klausimus, kiek kainavo pacientų gydymas, kokios yra Lietuvoje vykdomos prevencijos programos.  
 
Panevėžio TLK viktorinos nugalėtojais pripažinti šie Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos mokiniai:
Monika Adomaitytė, 2 gimn. klasė;
Viltė Bijanskytė, 1 gimn. klasė;
Goda Vaitukaitytė, 1 gimn. klasė;
Laura Masevičiūtė, 1 gimn. klasė;
Kamilė Tatorytė, 1 gimn. klasė;
Laura Nuobaraitė, 1 gimn. klasė;
Gabrielė Baltaitytė, 2 gimn. klasė;
Kotryna Banelytė, 2 gimn. klasė;
Goda Žadeikytė, 2 gimn. klasė;
Samanta Samanaitė, 2 gimn. klasė.
Paskatinamieji prizai skirti: Kotrynai Juodenytei, Gretai Adomonytei, Monikai Kaunietytei, Simonai Deveikytei, Ievai Pilkauskaitei, Samantai Tomarevičiūtei,  Neimantei Stepukaitei, Samantai Lenčickaitei,  Rūtai Mikulėnaitei, Gabijai Rutėnaitei,  Ugnei Žulytei, Rugilei Pūkaitei – Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija, 2 gimn. klasė;
Dominykui Vaškeliui, Gerdai Mierkytei, Rasai Vasiulytei, Neringai Bučiūtei – Utenos rajono Užpalių gimnazija, 2 gimn. klasė;
Ernui Erlikui – Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija, 1 gimn. klasė;
Dominykai Stankevičiūtei – Panevėžio 5-oji gimnazija, 1 gimn. klasė;
Ugnei Kolosovaitei – Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija, 2 gimn. klasė.
 
      Panevėžio TLK dėkoja visiems viktorinos dalyviams. Teisingus viktorinos atsakymus rasite čia.
 
Panevėžio teritorinė ligonių kasa
2015-11-23
Jūsų nuomonė
Ar žinote, kad nuo 2020-01-01 didėjo privalomojo sveikatos draudimo įmokos dydis, nes didėjo minimalioji mėnesinė alga?
Taip
Ne
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: