PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Dėmesio! Europos sveikatos draudimo kortelę galima gauti paštu. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Serganti mergina nuvežta į Kauno klinikas
 
Panevėžio teritorinei ligonių kasai (TLK) tarpininkaujant, sunkiai serganti pacientė Respublikinės Panevėžio ligoninės transportu buvo nugabenta į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninę (LSMUL) Kauno klinikas. Ligonės globėja įsitikinusi, kad gydymo įstaigose ne visada yra paaiškinama pacientams, kaip gauti vieną ar kitą paslaugą, todėl pagalbos tenka ieškoti įvairiose institucijose. Šiuo atveju – ligonių kasoje.
 
      Negalios ištiktą 21 metų seserį Violetą globojanti panevėžietė Irena (tikrieji globėjos ir jos sesers vardai pakeisti, Panevėžio TLK jie yra žinomi) pasakoja, kad prieš 6 metus pėsčiųjų perėjoje automobilio partrenkta ir sunkią smegenų traumą patyrusi Irenos sesuo liko gulėti ant patalo, merginai reikalinga nuolatinė priežiūra ir slauga. Šių metų sausio pabaigoje ji ėmė karščiuoti ir buvo net du kartus paguldyta į VšĮ Respublikinę Panevėžio ligoninę, joje gydyta daugiau kaip 2 savaites.
 
      Kaip pasakoja Irena, sumažinti Violetos karščiavimą sekėsi sunkiai. Kai pirmą kartą temperatūra vis dėlto nukrito, sesuo buvo išleista į Šv. Juozapo globos namus, kur pastaruoju metu yra slaugoma. Deja, tą pačią dieną temperatūra vėl pakilo ir į ligoninę teko gultis antrą kartą. Matydama, kaip Violeta kankinasi, panevėžietė gydančios gydytojos sako prašiusi siuntimo į LSMUL Kauno klinikas, kur seseriai po eismo įvykio buvo atliktos kelios operacijos: šalinta hematoma, atliktas šuntavimas ir kt. Ji tikėjosi: galbūt Kauno klinikose pavyks nustatyti karščiavimo priežastį. Tačiau temperatūrai sumažėjus, pacientė vėl buvo išleista į Šv. Juozapo globos namus, paskirta tęsti gydymą antibiotikais.
 
      Situacija susiklostė taip, kad karščiavimą ir šįkart pavyko pristabdyti tik trumpam – grįžus ligonės karščiavimas atsinaujino, tad Irena pati nuvyko į Kauną pasikonsultuoti su medikais dėl galimo Violetos gydymo plano. Gavusi atsakymą, jog ligonės būklę tikslinga įvertinti LSMU Kauno klinikose, globėja išskubėjo siuntimo pas šeimos gydytoją. Jis buvo išrašytas, tačiau panevėžietė susidūrė su kita problema: reikėjo specialaus medicininio transporto ligonei nuvežti. Pagalbos Irena kreipėsi į Panevėžio TLK.
 
      Panevėžio TLK Kontrolės skyriaus specialistai susisiekė su šeimos gydytoja, Panevėžio miesto savivaldybės Sveikatos skyriumi, greitosios medicinos pagalbos stotimi, Respublikine Panevėžio ligonine. Išsiaiškinus situaciją, ligonei į Kauną nuvežti buvo skirtas Respublikinės Panevėžio ligoninės automobilis. 
 
      Irena dėkinga šeimos gydytojai Miglei Kuzmickienei, nuoširdžiai besirūpinančiai jos sunkiai sergančia seserimi, taip pat ligonių kasai ir Respublikinei Panevėžio ligoninei, sudariusioms galimybę nuvežti seserį į Kauną. Deja, globėja jaučia nuoskaudą dėl Respublikinės Panevėžio ligoninės gydančios gydytojos požiūrio į ligonę, dėl to, kad gydytoja, pasak Irenos, žinodama, kad Violetai nėra vilties pakilti nuo patalo, nebesivargino palengvinti jos kančių ir suteikti galimybės karščiavimo priežasčių paieškoti kitur.
 
      Panevėžio TLK informuoja: jei sunkaus ligonio gydymas stacionare užsitęsia, bet nepavyksta pašalinti ligos požymių, nustatyti jos priežasčių, pacientas, išsamiai įvertinus jo būklę,  gali būti vežamas į kitą gydymo įstaigą ligoninės transportu.    
 
Panevėžio teritorinė ligonių kasa
2015-03-16
Jūsų nuomonė
Per kiek laiko pavyko prisiskambinti telefonu į reikiamą gydymo įstaigą po karantino?
Iš karto
Per 1 val.
Per pusdienį
Per dieną
Per 2 dienas
Neprisiskambinau iš viso
Kita (įrašykite gydymo įstaigos pavadinimą, jei su ja negalėjote susisiekti ilgiau nei 1 dieną)
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: