PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Dėmesio! ES šalyse esantys Lietuvos apdraustieji, neturintys Europos sveikatos draudimo kortelės, gali kreiptis į TLK, kad būtų atsiųstas sertifikatas. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Apie sveikatos draudimą – Subačiaus gimnazistams
 
      Panevėžio teritorinės ligonių kasos (TLK) specialistai tęsia tradiciją lankytis savo veiklos teritorijoje esančiose mokyklose ir jų bendruomenes supažindinti su privalomuoju sveikatos draudimu (PSD).
 
      Pirmasis TLK atstovų susitikimas šiais metais vyko Kupiškio rajono Subačiaus gimnazijoje. 8–11 klasių mokiniams ir jų mokytojams buvo aiškinama, kaip Lietuvoje veikia PSD sistema, kas apmoka gyventojų sveikatos priežiūros paslaugas, kodėl kiekvienas gyvenamąją vietą Lietuvoje deklaravęs asmuo, jei jis nėra apdraustas valstybės lėšomis, turi mokėti PSD įmokas ir taip įgyti teisę į sveikatos priežiūrą, apmokamą Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis.
 
      Ligonių kasos specialistų ir mokinių susitikimai – Panevėžio TLK siekis ugdyti pilietišką jaunimo požiūrį į sveikatos draudimą ir aiškinti, kas gresia netikėtai susirgus tiems, kurie nepasirūpina PSD. Gimnazistai atidžiai klausė Panevėžio TLK Gyventojų aptarnavimo skyriaus specialisčių Indrės Kriščeliūnaitės ir įstaigos atstovės Kupiškyje Rūtos Timukienės pateiktų konkrečių pavyzdžių, parodančių, kaip svarbu būti apsidraudus sveikatą, kiek daug kainuotų gydymo paslaugos, jei už jas tektų mokėti patiems. Moksleiviams taip pat kalbėta apie atvejus, kai gyventojams tenka atlyginti žalą PSDF biudžetui, apie Europos sveikatos draudimo kortelės svarbą, Panevėžio TLK veiklą, ligonių kasų teikiamas paslaugas ir pan.     
 
      Apsilankymas Subačiaus gimnazijoje kartu buvo ir padėka šios mokyklos 9–11 kl. mokiniams, aktyviai dalyvavusiems Panevėžio TLK skelbtoje viktorinoje, tačiau netapusiems jos laimėtojais. Mokiniai turėjo galimybę per susitikimą išgirsti teisingus atsakymus į viktorinos klausimus, o pirmieji atsakiusieji teisingai – laimėti prizų.
 
      Ligonių kasos atstovai pastebi, kad atsakinėdami į klausimus mokiniai kur kas labiau įsigilina į privalomojo sveikatos draudimo esmę, nuoširdžiai stebisi brangiai kainuojančiomis sveikatos priežiūros paslaugomis, stengiasi suprasti ligonių kasų veiklą ir įsidėmėti jos teikiamas paslaugas, kurios gali praversti besimokant ar baigus mokyklą.
 
Panevėžio teritorinė ligonių kasa
2015-02-20
Jūsų nuomonė
Ar žinote, kad Europos sveikatos draudimo kortelę (per Elektroninius valdžios vartus ar atvykus pas ligonių kasos atstovą rajone) jau galima užsakyti atsiųsti paštu?
Taip ir tuo ketinu pasinaudoti (pasinaudojau)
Taip, bet man tai neaktualu
Ne, bet dabar žinosiu ir pasinaudosiu
Ne ir man tai neaktualu
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: