PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Dėmesio! Nuo 2020 m. sausio 1 d. pasikeitė PSD įmokos dydis. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
„Expo Aukštaitija“ lankytojai ir vėl kviečiami prie ligonių kasos stendo
 
      Tūkstančius lankytojų kasmet pritraukiančioje parodoje „Expo Aukštaitija“ jau antrus metus iš eilės savo stendą pristatys ir Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK). Rugsėjo 26–28 d. „Cido“ arenoje vyksiančioje parodoje  ligonių kasos specialistai pasiruošę ne tik atsakinėti į parodos dalyvių bei lankytojų, kuriuos domina privalomasis sveikatos draudimas, klausimus, bet ir suteikti galimybę pasitikrinti draustumą, gauti Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK) ar ataskaitą apie tai, kiek kainavo paciento gydymas ligoninėje, taip pat paaiškinti, ką reiškia ligų kodai, supažindinti su kompensuojamųjų vaistų kainynu ir kt.
 
      Pakartotinį dalyvavimą parodoje paskatino tai, kad Panevėžio TLK stendas pernai sulaukė didžiulio susidomėjimo. Bene labiausiai Aukštaitijos gyventojams ir Panevėžio svečiams patiko įstaigos pasiūlyta galimybė vykstantiesiems ar vyksiantiesiems į Europos Sąjungos šalis parodos metu įsigyti ESDK. Tokių kortelių ne tik Panevėžio, bet ir kitų miestų gyventojams per tris dienas išduota beveik 200.
 
      Apytiksliais skaičiavimais, 2013 m. prie Panevėžio TLK stendo apsilankė ir konsultavosi daugiau kaip 2000 parodos lankytojų ir dalyvių. Asmenims, kuriuos TLK specialistai konsultavo privalomojo sveikatos draudimo, dalyvavimo prevencijos programose, med. reabilitacijos ir kt. klausimais, išdalinta apie 5 tūkst. įvairių rūšių lankstinukų, keli šimtai skrajučių, supažindinančių su teritorinių ligonių kasų pagrindinėmis veiklos sritimis. Tris dienas vykusioje viktorinoje „Kodėl man naudingas sveikatos draudimas?“ jėgas išbandė apie 200 įvairaus amžiaus parodos lankytojų.
 
      „Praėjusių metų patirtis mums buvo kaip įrodymas, kad ligonių kasų teikiamos paslaugos gyventojams yra aktualios, o klausimų ir problemų sprendimas kalbantis su gyventojais apie privalomąjį sveikatos draudimą ir sveikatos priežiūros paslaugų teikimą yra tikrai naudingi“, – pastebi Panevėžio TLK direktorius Jonas Narbutas.
 
      Europos sveikatos draudimo korteles galės įsigyti tie privalomuoju sveikatos draudimu apdrausti asmenys, kurie artimiausiu metu ketina vykti į Europos Sąjungos šalis, Islandiją, Lichtenšteiną, Norvegiją ar Šveicariją. Norint gauti kortelę, prie ligonių kasos stendo jos specialistui reikės pateikti asmens tapatybę liudijantį dokumentą, užpildyti prašymą ir pasirašyti pasižadėjimą nenaudoti šios kortelės nutrūkus draustumui. 
 
      Nuo 2013 m. rugpjūčio 1 d. visos teritorinės ligonių kasos pradėjo teikti ataskaitas pacientams, gydytiems ligoninėse, apie jiems suteiktas asmens sveikatos priežiūros paslaugas ir tų paslaugų kainas. Gyventojai, gydęsi ligoninėje ir parodos metu ligonių kasos specialistui pateikę asmens tapatybę įrodantį dokumentą, taip pat galės gauti šias ataskaitas. Besinaudojantiesiems internetine bankininkyste bus paaiškinama, kaip panašias ataskaitas rasti internete.
 
      Visus, kurie nori pasitikrinti žinias privalomojo sveikatos draudimo klausimais ar daugiau sužinoti, kodėl naudinga būti apsidraudus, Panevėžio TLK atstovai kviečia dalyvauti viktorinoje „Ar viską žinai apie privalomąjį sveikatos draudimą?“ Visų viktorinos dalyvių laukia „saldūs“ klausimai, o teisingai atsakiusiųjų – Panevėžio TLK prizai. Viktorina prie Panevėžio TLK stendo rugsėjo 26 d. bus organizuojama nuo 16 iki 17 val., 27 d. – nuo 12 iki 13 val., 28 d. – nuo 11 iki 12 val.  
 
Panevėžio teritorinė ligonių kasa
2014-09-23
Jūsų nuomonė
Ar žinote, kad nuo 2020-01-01 didėjo privalomojo sveikatos draudimo įmokos dydis, nes didėjo minimalioji mėnesinė alga?
Taip
Ne
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: