PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Dėmesio! ES šalyse esantys Lietuvos apdraustieji, neturintys Europos sveikatos draudimo kortelės, gali kreiptis į TLK, kad būtų atsiųstas sertifikatas. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Lietuvos patirtis sveikatos srityje sudomino kolegas iš Omano
 
      Šiandien sveikatos apsaugos ministerijoje su darbo vizitu lankėsi Omano Sultonato delegacija, vadovaujama sveikatos apsaugos viceministro J. E. Dr. Mohammed Saif Al-Hosni. Susitikime su sveikatos apsaugos ministre Rimante Šalaševičiūte, kitais ministerijos pareigūnais aptartos Lietuvos ir Omano tolesnio bendradarbiavimo perspektyvos, kuriant pažangias medicinos technologijas, puoselėjant šalių visuomenės sveikatą ir rengiant specialistus.  
 
      „Džiaugiamės, galėdami su garbingais tolimos šalies svečiais pasidalinti savo per 24-erius Nepriklausomybės metus įgyta sveikatos sistemos patirtimi, – sveikindama svečius tarė sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė. – Pasiekėme daug ir dar daugiau ketiname, nes viskas ką darome, darome dėl pacientų, medikų ir visų Lietuvos žmonių“.
Pasak ministrės, šiuo metu aktualioje darbotvarkėje – vaistų kainų reguliavimas, eilių pas gydytojus mažinimas, sveikatos sistemos optimizavimas, onkologijos, neurochirurgijos, transplantacijos paslaugų plėtra ir kt. „Medicina yra sritis, kuria mūsų šalis gali pelnytai didžiuotis, – pabrėžė R. Šalaševičiūtė. – Mūsų profesoriai, mokslininkai, gydytojai – žmonės, kurie garsina medicinos vardą šalyje ir už jos ribų. O mūsų jaunoji karta – medicinos studentai, rezidentai – valstybės ateitis, į kurią turime investuoti šiandien, kad rytoj būtume sveiki“.
 
      Omano Sultonato delegacijos vadovas sveikatos apsaugos viceministras J. E. Dr. Mohammed Saif Al-Hosni pristatė savo šalies sveikatos sistemos viziją. „Esame į Lietuvą panaši šalis – mūsų yra 3,5 mln. Turime 9 apskritis, net 80 proc. visų mūsų gydymo įstaigų yra pavaldžios Sveikatos apsaugos ministerijai. Daug dėmesio skiriame priminei sveikatos priežiūrai, mažiname gyventojų, kuriuos aptarnautų viena gydymo įstaiga, skaičių. Tačiau mus labai domina Lietuvos, turinčios savitą sveikatos sistemos plėtros modelį, patirtis“, – sakė J. E. Dr. Mohammed Saif Al-Hosni.
 
      Susitikimo dalyviai padarė bendrą išvadą, kad universalių sveikatos apsaugos klausimų sprendimų nėra, todėl būtina keistis patirtimi ir mokytis iš pažangių žingsnių. 
Tai jau antrasis šios delegacijos vizitas į mūsų šalį. Svečiai planuoja aplankyti Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikas, susitikti su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų bendruomene, apžiūrėti vieno gražiausių Lietuvos kurortų – Druskininkų – reabilitacijos ir sveikatinimo centrus.
 
 

SAM Ryšių su visuomene skyrius

2014-09-09
Jūsų nuomonė
Ar žinote, kad Europos sveikatos draudimo kortelę (per Elektroninius valdžios vartus ar atvykus pas ligonių kasos atstovą rajone) jau galima užsakyti atsiųsti paštu?
Taip ir tuo ketinu pasinaudoti (pasinaudojau)
Taip, bet man tai neaktualu
Ne, bet dabar žinosiu ir pasinaudosiu
Ne ir man tai neaktualu
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: