PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Dėmesio! Europos sveikatos draudimo kortelę galima gauti paštu. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Privalomojo sveikatos draudimo ir ligonių kasų paskirtį aiškinosi šeštokai
      Panevėžio teritorinėje ligonių kasoje (TLK) jau prasidėjo šių metų atvirų durų dienos. Pirmieji įstaigoje apsilankė beveik 30 Panevėžio „Nevėžio“ pagrindinės mokyklos šeštos klasės mokinių, lydimų mokytojų Nijolės Staišiūnienės ir Kazimiero Tautvaišo.
 
      Svečiams papasakota ligonių kasos Panevėžyje ir visų ligonių kasų susikūrimo istorija, išaiškinta šių įstaigų paskirtis ir ryšys su gydymo įstaigomis bei gyventojais, kalbėta apie privalomojo sveikatos draudimo naudą.
 
      Vaikams paaiškinta, iš kokio fondo apmokamas jų gydymas, iš kur tame fonde susikaupia pinigų, kaip pinigai skirstomi, kokiu būdu gali būti apmokėtas gyventojų gydymas Europos Sąjungos šalyse, kokiais atvejais padaroma žala Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžetui, kaip elgtis, kad tai neįvyktų.
 
      Šeštokai bendravo su Administravimo, Kontrolės, Gyventojų aptarnavimo skyrių darbuotojais, kai kurie, gavę kliento eilės numerį, konsultavosi su pastarojo skyriaus specialistais asmeniškai. Svečiai noriai atsakinėjo į užduotus klausimus, diskutavo ir varžėsi, kuris geriau pasirodys jiems surengtame žinių patikrinime.
 
      Pasak Administravimo skyriaus vedėjos Astos Levickienės, šeštaklasių aktyvumas ir atsakymai į klausimus labai nustebino: vaikai kuo puikiausiai įsidėmėjo svarbiausius su ligonių kasos veikla susijusius dalykus, kuriuos išgirdo bendraudami su Panevėžio TLK specialistais. Mokiniai nesunkiai suprato, kas yra prevencija, dėl kokių ligų, jausdamiesi sveiki, gali pasitikrinti jų tėvai, seneliai, kaip galima išsaugoti dantis jiems patiems, kol šie dar nepažeisti ėduonies ir kt. Trys moksleiviai pasirodė esantys tikri ligonių kasų veiklos ir privalomojo sveikatos draudimo esmės žinovai, tad jiems įteikti išskirtiniai prizai.
 
      A. Levickienė pastebi, kad iki šiol apsilankyti Panevėžio TLK siūlyta vyresniųjų klasių moksleiviams žinant, kad privalomojo sveikatos draudimo sistema nėra lengvai suprantama sritis. Kadangi šeštaklasių, būtinai panorusių atvykti į ligonių kasą, apsilankymas įstaigoje parodė, jog paprastai paaiškinus kad ir sudėtingus dalykus, informacija gali pasiekti ir jaunesnio amžiaus mokinių ausis, ateityje Panevėžio TLK ketina neapsiriboti vien vyresnio amžiaus svečiais iš mokyklų. Įstaiga priims ir daugiau jaunesnių moksleivių, jei tik bus norinčių.
Panevėžio „Nevėžio“ pagrindinės mokyklos mokiniai ir juos lydintys mokytojai nebe pirmą kartą atvyksta į Panevėžio TLK. Pernai įstaigos veikla domėjosi dvi šios mokyklos aštuntokų grupės.    
 
Panevėžio teritorinė ligonių kasa
2014-04-10
Jūsų nuomonė
Ar žinote, kad karantino metu apsilankę poliklinikoje, pacientai neturi mokėti už medikams skirtas nuo koronaviruso apsaugančias priemones?
Taip
Ne
Kita (jei Jūsų prašė už šias priemones mokėti, įvardykite, kurioje gydymo įstaigoje)
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: