PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Sveikiname visus Valstybės dienos proga.
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Pradeda veikti antrasis onkologinis klasteris
      Nuo š. m. vasario 1 d. Aukštaitijoje ir Pietryčių Lietuvoje gyvenantys onkologiniai ligoniai savo rajonuose sulauks aukščiausios kvalifikacijos onkologų konsultacijų. Tai numato nauja Onkologinės pagalbos konsultacinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo tvarka, kurią patvirtino Sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis.
 
      Nauja onkologinės pagalbos Aukštaitijos ir Pietryčių Lietuvos gyventojams tvarka - tai dar vienas žingsnis, kuriant integruotą sveikatos priežiūros arba funkcinių klasterių sistemą, priartinant paslaugas prie paciento. Pasak Sveikatos apsaugos ministro V. P. Andriukaičio, onkologijai dabar skiriamas ypatingas dėmesio, nes dėl anksčiau vykusių neapgalvotų pertvarkų, ligoniams tapo sunkiai prieinama medikų pagalba.
 
      „Nerimas, nežinia varginantys ligonius, ilgos eilės pas specialistus, nuolatinės stebėsenos stoka ir progresuojanti liga, tokia padėtis, lemianti vieną didžiausią mirštamumų Europoje nuo vėžio negali tęstis“, – sako V. P. Andriukaitis, pabrėždamas, kad onkologiniai ligoniai privalo būti nuolat prižiūrimi medikų, o ne paliekami likimo ir ligos valiai. Anot ministro, pradėjus veikti onkologijos funkciniam klasteriui, laimės ne tik pacientai, bet ir bus efektyviau panaudojamos gydymo įstaigų potencialas.  
 
      Pagal naująją tvarką Vilniaus Onkologijos instituto gydytojai specialistai konsultuos Aukštaitijos ir Pietryčių Lietuvos onkologinius ligonius arčiausiai jų namų esančiose asmens sveikatos priežiūros įstaigose.
 
      Nemažiau svarbi, pasak sveikatos apsaugos ministro patarėjo Arvydo Skorupsko ir kita klasterio projekto dalis – vietos gydytojų mokymas ir konsultavimas, kaip taikyti inovatyvią vėžio diagnostiką, stebėseną. Numatoma, kad aukštos kvalifikacijos Onkologijos instituto specialistai lankysis rajonų gydymo įstaigose arba teiks patarimus pasinaudodami e.medicinos paslaugomis. Be to, patyrę onkologijos specialistai padės plėtoti onkologijos klinika Panevėžio respublikinėje ligoninėje
 
      Nuo praėjusių metų lapkričio 1 d. jau veikia Kauno krašto onkologinis klasteris. LSMU Kauno klinikų specialistai Kauno krašto onkologiniams ligoniams teikia konsultacijas, sudaro tyrimo-gydymo planus, tikslina diagnozes, nukreipia pacientus tolimesniam gydymui ir stebi juos po gydymo.
 
SAM Ryšių su visuomene skyrius
2014-01-14
Jūsų nuomonė
Ar žinote, kad karantino metu apsilankę poliklinikoje, pacientai neturi mokėti už medikams skirtas nuo koronaviruso apsaugančias priemones?
Taip
Ne
Kita (jei Jūsų prašė už šias priemones mokėti, įvardykite, kurioje gydymo įstaigoje)
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: