PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Dėmesio! Nuo 2021 m. sausio 1 d. pasikeitė PSD įmokos dydis. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Į susitikimą pakvietė molėtiškiai
      Panevėžio teritorinės ligonių kasos (TLK) atstovus į susitikimą pakvietė Molėtų rajono Videniškių kaimo bendruomenė. Šios bendruomenės narius ligonių kasos darbuotojai supažindino su privalomojo sveikatos draudimo teikiamomis galimybėmis, iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto apmokamo dantų protezavimo paslaugų teikimo tvarka, pakvietė dalyvauti prevencijos programose, papasakojo apie galimybes gydytis Europos Sąjungos šalyse, aiškino apie problemas, kylančias dėl papildomų mokėjimų ir kt.
 
      Videniškių seniūnijos bibliotekininkė Dana Narbutienė informavo, kad šis susitikimas skirtas 2013-iesiems – Sveikatingumo metams – paminėti ir pasidžiaugė, kad Panevėžio TLK darbuotojai sutiko ta proga pakalbėti klausimais, susijusiais su gyventojų sveikata.
 
      Nors į susitikimą su ligonių kasos specialistais Videniškių gyventojai susirinko ne itin gausiai, svečiams netrūko klausimų. Bendruomenės nariai skundėsi, kad jų gyvenvietėje nebeliko medicinos punkto ir vaistinės, klausė, kodėl, norint apsilankyti pas gydytoją konsultantą, būtinas šeimos gydytojo siuntimas ir kas galėtų sumažinti ilgas eiles pas gydytojus.
 
      Videniškiečius domino, ar yra ribojamas medikų apsilankymų paciento namuose skaičius, kuriam ilgiausiam laikui galima išrašyti kompensuojamųjų vaistų receptus, kodėl prevencijos programose gali dalyvauti tik tam tikro amžiaus gyventojai. Ligonių kasos specialistų klausta, ar gydantis ligoninėje patiems pacientams reikia ką nors pirkti, ar persirašius prie kitos pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigos paciento ambulatorinė kortelė (ligos istorija) persiunčiama kitai įstaigai.
 
      Panevėžio TLK Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Laura Nakrošienė, Kontrolės skyriaus vyriausioji specialistė Birutė Kavaliauskienė atsakė į Videniškių bendruomenės klausimus, diskutavo su jos nariais, taip pat perspėjo, kad gyventojai būtų atsargūs keliuose ir vengtų situacijų, kuriose gali būti sužaloti kiti asmenys – kad vėliau netektų atlyginti PSDF biudžetui padarytos žalos.  
 
Panevėžio teritorinė ligonių kasa
2013-11-22
Jūsų nuomonė
Jei dėl COVID-19 pandemijos ir įvairių suvaržymų, nuotolinio mokymosi namuose ar kitų priežasčių jaustumėte didelę emocinę įtampą, ar žinote, kur galite kreiptis emocinės pagalbos?
Taip, į gyvenamojoje savivaldybėje esantį Psichikos sveikatos centrą, savivaldybės visuomenės sveikatos biurą, pagalbos galiu prašyti telefonu, internetu, parsisiųsti programėlę „Pagalba sau“ ir kt.
Ne
Tokia pagalba man neaktuali
Dažniausiai užduodami klausimai
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: