PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Dėmesio! ES šalyse esantys Lietuvos apdraustieji, neturintys Europos sveikatos draudimo kortelės, gali kreiptis į TLK, kad būtų atsiųstas sertifikatas. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Utenos ligoninės Reabilitacijos skyriui – Panevėžio TLK darbuotojų dovanos
      Spalio pradžioje visos šalies ligonių kasos paskelbė gerąją socialinę iniciatyvą – pirmą kartą nusprendė surengti akciją „Dovanok džiaugsmo sergantiems vaikams“. Akcijos finalo dieną – lapkričio 15-ąją – ligonių kasų darbuotojai lankėsi vaikų gydymo įstaigose, nuvežė joms per akciją surinktų knygų, žaislų, žaidimų ir kt. dovanų. 
 
      Panevėžio teritorinės ligonių kasos (TLK) darbuotojai šiai akcijai pasirinko vienintelę savo veiklos zonos vaikų reabilitacijos įstaigą – VšĮ Utenos ligoninės Reabilitacijos skyrių, kuriame nuolat gydoma per 30 įvairaus amžių vaikų, sergančių nervų, kvėpavimo sistemos, akių, ausų, nosies, gerklės, kraujo ir limfos ligomis, besigydančių dėl judamojo ir atramos aparato pažeidimų.
 
      Spalio mėnesį Panevėžio TLK darbuotojai rinko knygas, aukojo asmeninių lėšų Reabilitacijos skyriaus pacientams pradžiuginti. Už surinktus pinigus nupirkta gimnastikos kamuolių ir kanceliarinių prekių, įstaigos personalui padovanota termometrų, akcijos finalo dieną besigydžiusiems vaikams – saldainių.
 
      Pasak Panevėžio TLK direktoriaus pavaduotojos Almos Čiplienės, nors iki Kalėdų liko daugiau kaip mėnuo, nuoširdžiai norėta ligoninės pacientams pailginti šventinį laikotarpį, suteikti džiaugsmo. Prieš perkant dovanas pasitarta su skyriaus vedėja, pasidomėta, ko ligoniams trūksta, kas galėtų būti naudinga. Pasak direktoriaus pavaduotojos, ligonių kasos darbuotojai, dovanojantys atvežtas dovanas, linki besigydantiems vaikams pasaulio pažinimo džiaugsmo. Dovanos skirtos ne tik fizinei sveikatai gerinti, bet ir protui bei vaizduotei lavinti.
Utenos ligoninės vadovas Dalius Drunga ir Reabilitacijos skyriaus vedėja Dalina Angelė Kuncienė tvirtino, jog įstaiga pirmąkart sulaukė svečių su dovanomis ir pasidžiaugė, kad atvežti daiktai vaikams tikrai labai reikalingi: kamuoliai tiks judesio terapijos užsiėmimams, kanceliarinės priemonės – lavinamiesiems.
 
      Įstaigos vadovai aprodė ligonių kasos atstovams Reabilitacijos skyrių. Svečius maloniai nustebino jaukios, švarios, tikslingai įrengtos ir gražiai sutvarkytos visos įstaigos patalpos – gydymo, procedūrų kabinetai, palatos, baseinas, valgykla ir kt. Nors minėta, kad įstaigai tenka labai taupyti, akivaizdu, kad taupoma ne pacientų sąskaita. Ligonių kasos atstovai pastebėjo, kad Utenos ligoninės reabilitacijos skyrius taip sutvarkytas, jog, ko gero, aplinka ir dėmesiu pacientui lenkia populiariausias vaikų reabilitacijos įstaigas.
Panevėžio TLK atstovai bendravo su skyriuje besigydančiais ligoniais, vaikus ir juos slaugančias mamas pavaišino saldainiais.
 
Panevėžio teritorinė ligonių kasa
2013-11-15
Jūsų nuomonė
Ar žinote, kad Europos sveikatos draudimo kortelę (per Elektroninius valdžios vartus ar atvykus pas ligonių kasos atstovą rajone) jau galima užsakyti atsiųsti paštu?
Taip ir tuo ketinu pasinaudoti (pasinaudojau)
Taip, bet man tai neaktualu
Ne, bet dabar žinosiu ir pasinaudosiu
Ne ir man tai neaktualu
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: