PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Dėmesio! ES šalyse esantys Lietuvos apdraustieji, neturintys Europos sveikatos draudimo kortelės, gali kreiptis į TLK, kad būtų atsiųstas sertifikatas. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Paskutiniai šių metų kvietimai protezuoti dantis jau išsiųsti
      Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK) išsiuntė paskutinius šių metų kvietimus protezuoti dantis asmenims, laukiantiems eilėje ligonių kasų lėšomis apmokamo dantų protezavimo. Kvietimai išsiųsti 600 Panevėžio ir 490 Utenos apskričių gyventojų. Iš viso 2013 metais kvietimus protezuoti dantis gavo 2350 Panevėžio ir 1528 Utenos apskričių gyventojai, turintys teisę į  ligonių kasų lėšomis apmokamą paslaugą.
 
      Daugiausia kvietimų išsiųsta laukiantiesiems eilės Panevėžio mieste – šį mėnesį juos gavo 220 panevėžiečių. Utenos rajono gyventojams išsiųsta 130, Anykščių, Pasvalio, Rokiškio rajonų – po 100,  Panevėžio rajono – 90 kvietimų. Kvietimų taip pat sulaukė 80 Zarasų, 70 Molėtų, 60 Visagino, po 50 Biržų ir Ignalinos, 40 Kupiškio rajonų gyventojų. 344 spalio mėnesį pakviestieji dantis jau protezavo savo lėšomis, todėl jiems bus išmokėtos kompensacijos.
 
      Pasak Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėjo pavaduotojos Lauros Nakrošienės, gyventojai, laukiantys eilėje dantų protezavimo (įrašyti į laukiančiųjų sąrašą), turi tikrinti savo pašto dėžutes. Reikia įsidėmėti, kad kvietimai siunčiami registruotais laiškais, todėl šių kvietimų pašto dėžutėje gyventojai neras – pagal pašto nustatytą tvarką jo darbuotojai kvietimus atiduoda adresatams į rankas. To negalėdami padaryti registruotą laišką grąžina atgal ligonių kasai.
 
      Jei per 3 mėn. nuo pranešimo išsiuntimo dienos asmuo, kuriam išsiųstas kvietimas, nesikreipia į gydymo įstaigą dėl dantų protezavimo paslaugos suteikimo arba nesikreipia į ligonių kasą dėl šios paslaugos atidėjimo, jis išbraukiamas iš sąrašo bei informuojamas apie tai paštu. Iš sąrašo išbraukiami ir tie, kuriems siųstus kvietimus paštas grąžina atgal, nes siųsti kvietimo kitu adresu, jei pats gyventojas jo nenurodo, ligonių kasa negali.
 
      Svarbu įsidėmėti, kad protezuojant dantis sulaukus eilės, įstaigą galima rinktis tik iš to sąrašo, kuris atsiunčiamas kartu su kvietimu, t. y. įstaigą, sudariusią sutartį su teritorine ligonių kasa.
 
      Asmenys, įrašyti į dantų protezavimo laukiančiųjų sąrašą ir nusprendusieji protezuoti dantis savo lėšomis, gali kreiptis į bet kurią dantų protezavimo paslaugas teikiančią gydymo įstaigą, turinčią teisę teikti tokias paslaugas. Kai paslauga suteikiama, reikia nepamiršti paprašyti įstaigoje pinigų priėmimo kvito ir sąskaitos faktūros už dantų protezavimą, kurioje turi būti nurodytas kvito (-ų) numeris. Gautus dokumentus kartu su pranešimu apie asmens įtraukimą į laukiančiųjų dantų protezavimo sąrašą ir galiojančios savo banko sąskaitos numerį reikia pateikti ligonių kasai.
 
      Iš viso 2013 m. Panevėžio TLK veiklos zonos gyventojų dantims protezuoti skirta 3,96 mln. Lt Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšų.
 
      Daugiau informacijos – www.paneveziotlk.lt, bendruoju ligonių kasų tel. 8 700 88888, e. paštu info@vlk.lt. Informacija apie dantų protezavimo eiles pagal savivaldybes skelbiama www.paneveziotlk.lt, skyrelio „Gyventojams“ skiltyje „Dantų protezavimas“ („Dantų protezavimo eilės“).
 
Panevėžio teritorinė ligonių kasa
2013-11-06
Jūsų nuomonė
Ar žinote, kad Europos sveikatos draudimo kortelę (per Elektroninius valdžios vartus ar atvykus pas ligonių kasos atstovą rajone) jau galima užsakyti atsiųsti paštu?
Taip ir tuo ketinu pasinaudoti (pasinaudojau)
Taip, bet man tai neaktualu
Ne, bet dabar žinosiu ir pasinaudosiu
Ne ir man tai neaktualu
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: