PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Dėmesio! Pacientai neturi mokėti už gydytojams reikalingas apsaugos priemones. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Skubi konsultacinė sveikatos priežiūros pagalba – pacientų sveikatos ir gyvybės išsaugojimui

     „Prieinama medicina visiems – vienas mūsų tikslų, – teigia sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis. – Nuo šiol pacientai, kuriems reikalinga skubi pagalba, ją gaus greičiau. Šis sprendimas – atlikto sveikatos sistemos audito ir konsultacijų su sveikatos sistemos dalyviais rezultatas: žingsnis po žingsnio tvarkome sveikatos apsaugą“.
Nuo šių metų liepos 1 d. atsiranda galimybė rajoninėse ligoninėse, kurios po restruktūrizacijos neturi reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus, dirbantiems įsakymu nurodytiems gydytojams specialistams iškviesti konsultantą gydytoją anesteziologą – reanimatologą. Gydytojas gali konsultuoti telefonu, vietos reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje ar intensyviosios terapijos palatoje.
     Praplėstas ir gydytojų specialistų, kurie gali telefonu iškviesti konsultantus, sąrašas. Gydytoją anesteziologą – reanimatologą dabar galės iškviesti ne tik skyriaus vedėjas ar gydytojas anesteziologas–reanimatologas, kaip buvo numatyta ankstesnėje tvarkoje, bet ir intensyviosios terapijos gydytojas arba ne mažiau kaip 72 valandas intensyviosios terapijos žinias tobulinęs vidaus ligų gydytojas, ar gydytojas kardiologas, kuris gydo pacientą savo ligoninės reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuje ar palatoje.
     Gydytojas konsultantas kardiologas ar anesteziologas–reanimatologas kardiologiniams pacientams gali būti iškviestas taip pat ne tik skyriaus vedėjo ar gydytojo anesteziologo–reanimatologo, gydytojo kardiologo, kaip buvo numatyta ankstesnėje tvarkoje, bet ir intensyviosios terapijos gydytojo arba ne mažiau kaip 72 valandas intensyviosios terapijos žinias tobulinusio vidaus ligų gydytojo, kuris gydo ar konsultuoja pacientą savo ligoninės reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuje ar palatoje.
     Skubią konsultacinę sveikatos priežiūros pagalbą sudaro: dispečerinių tarnybų darbas, konsultantų atvykimas į gydymo įstaigą, konsultavimas, diagnostinių bei gydomųjų procedūrų ir operacijų atlikimas, ligonio transportavimas į asmens sveikatos priežiūros įstaigą, kurioje būtų suteiktos reikiamos gydymo paslaugos.
     Skubią konsultacinę sveikatos priežiūros pagalbą organizuoja VšĮ Kauno medicinos universiteto ligoninė (Kauno, Marijampolės apskritims), VšĮ Klaipėdos universitetinė ligoninė, VšĮ Klaipėdos jūrininkų ligoninė, VšĮ Respublikinė Klaipėdos ligoninė, VšĮ Klaipėdos vaikų ligoninė (Klaipėdos, Tauragės, Telšių apskritims), VšĮ Respublikinė Panevėžio ligoninė (Panevėžio apskričiai), VšĮ Respublikinė Šiaulių ligoninė (Šiaulių apskričiai), VšĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santariškių klinikos (Alytaus, Utenos, Vilniaus apskritims).

Daugiau informacijos:
SAM Asmens sveikatos departamentas, Bendrosios medicinos pagalbos skyrius
Genovaitė Paulauskienė, tel. (8 5) 266 1473, genovaite.paulauskiene@sam.lt
 

2013-07-12
Jūsų nuomonė
Ar žinote, kad karantino metu apsilankę poliklinikoje, pacientai neturi mokėti už medikams skirtas nuo koronaviruso apsaugančias priemones?
Taip
Ne
Kita (jei Jūsų prašė už šias priemones mokėti, įvardykite, kurioje gydymo įstaigoje)
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: