PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Dėmesio! Pacientai neturi mokėti už gydytojams reikalingas apsaugos priemones. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Spaudos dieną – sveikatos receptai žurnalistams
      Gegužės 7-ąją – Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK) pakvietė Panevėžio ir Utenos apskričių žiniasklaidos darbuotojus kartu paminėti jų profesinės šventės. Atvykusiesiems į ligonių kasą pristatyta šios įstaigos bendradarbiavimo su žiniasklaida patirtis, surengti intensyvūs mokymai sveikatinimo tema „Lenk medį, kol jaunas“ arba „Žurnalistams – apie sveikatą“, parodytas vaizdo reportažas „Sveikatos receptai širdžiai“, padėkota už pagalbą informuojant visuomenę apie ligonių kasų veiklą, jos teikiamas paslaugas.
 
      Į renginį įsijungė Panevėžio miesto visuomenės sveikatos biuro specialistai, ne tik trumpai supažindinę žurnalistus su savo veikla, pakvietę į gegužės mėnesį organizuojamus renginius, bet ir pasiūlę svečiams išbandymą girtumo akiniais, antsvorio liemene bei vaizdžiai aiškinę, kokių blogybių organizmui atneša rūkymas ar neteisinga mityba.
 
      Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijos, kuri užmezgusi socialinę partnerystę su Panevėžio TLK, moksleivės Karolina ir Marta žurnalistams surengė viktoriną – klausinėjo, kiek, pavyzdžiui, vandens reikia išgerti suaugusiam žmogui per parą ir kiek procentų žmogaus organizmo sudaro vanduo, už kokią pinigų sumą pagal šiuo metu galiojančią tvarką gali protezuoti dantis senatvės pensijos sulaukę žurnalistai, prašė išvardyti bent 5 įstatymus, susijusius su sveikatos apsauga ir kt.
 
      Teisingai atsakiusiesiems į klausimus įteikti prizai.
     
      Panevėžio TLK specialistai dėkojo visiems žurnalistams ir visoms redakcijoms, geranoriškai padedančioms skleisti informaciją.
 
      „Be Jūsų mūsų parengta informacija nepasiektų tiek daug skaitytojų, žiūrovų, klausytojų, kiek pasiekia su Jūsų pagalba. Dėkojame tiems, kurie suteikia kertelę brangaus laikraščio puslapio ar kelias minutes eterio TLK parengtai informacijai skleisti. O su tais, kurių dėmesio dar nenusipelnėme, viliamės bendradarbiauti ateityje, – sakė Panevėžio TLK direktoriaus pavaduotoja Alma Čiplienė.
 
      Panevėžio TLK įsteigė nominacijas redakcijoms, daug ir įvairiai prisidėjusioms prie visuomenės informavimo apie ligonių kasų teikiamas paslaugas ir veiklą. Įstaigos direktoriaus padėkos raštas ir Panevėžio TLK atminimo dovana įteikti:
 
už ilgametį bendradarbiavimą su Panevėžio TLK –  Aukštaitijos televizijai;
už produktyvumą – „Panevėžio balso“ redakcijai, pernai paskelbusiai net 35 straipsnius ir pranešimus, susijusius su ligonių kasų veikla;
už parodytą iniciatyvą atvykti į Panevėžio TLK ir parengti net keletą išsamių reportažų įvairiomis temomis – Ignalinos televizijai;
už platų požiūrį skelbiant informaciją, parengtą ne tik TLK, bet ir Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos bei pačios ministerijos – „Utenos dienai“;
už kitokį požiūrį į bendradarbiavimą – „Kupiškėnų minčių“ redakcijai, daug prisidėjusiai prie ligonių kasų parengtos informacijos sklaidos, tačiau besilaikančiai pozicijos bendrauti per atstumą.
 
      Spaudos dienos minėjimas užbaigtas nuotaikingu moksleivių Karolinos ir Miglės dueto pasirodymu – merginos profesinę šventę šventusiems žurnalistams, pritardamos gitara ir būgnu, sudainavo dainas skirtingomis kalbomis. 

Panevėžio teritorinės ligonių kasos informacija  

2013-05-07
Jūsų nuomonė
Ar žinote, kad karantino metu apsilankę poliklinikoje, pacientai neturi mokėti už medikams skirtas nuo koronaviruso apsaugančias priemones?
Taip
Ne
Kita (jei Jūsų prašė už šias priemones mokėti, įvardykite, kurioje gydymo įstaigoje)
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: