PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Dėmesio! Europos sveikatos draudimo kortelę galima gauti paštu. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Rajoninių ligoninių vadovai plojimais palaikė ministro idėjas stiprinti sveikatos sistemos valdymą
     
      Sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis susitiko su šalies savivaldybėms pavaldžių ligoninių vadovais. Diskusijoje aptarti aktualiausi gydymo įstaigoms klausimai, pasiūlyti iššūkių sprendimo būdai ir tolesnio bendradarbiavimo lūkesčiai. Susitikime taip pat dalyvavo LR Seimo Sveikatos reikalų komiteto, LR Vyriausybės atstovai, Sveikatos apsaugos ministerijos vadovybė, Valstybinės ligonių kasos atstovai.
 
      „Visi dirbame toje pačioje Lietuvos nacionalinėje sveikatos sistemoje, kuri iš tikrųjų gerai funkcionuoja, – pradėdamas diskusiją, pabrėžė sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis. – Reikia tik sustiprinti šios sistemos valdymą. Todėl jūsų pamąstymai apie tai, kaip mes kartu tai galėtume atlikti, mums yra ypač svarbūs“. Ministras paaiškino, kad šis susitikimas yra nuo pirmadienio startavusių viešųjų diskusijų ciklo dalis: pirmasis susitikimas vyko su pacientų interesus ginančiomis visuomeninėmis organizacijomis, po to savo nuomonę išsakę poliklinikų ir Sveikatos apsaugos ministerijai pavaldžių ligoninių vadovai. Toliau planuojami susitikimai su pirminių asmens sveikatos priežiūros centrų, mažesnių privačių įstaigų ir didesnių jų susivienijimų atstovais. Visų diskusijos dalyvių nuomonės apie tai, kokia kryptimi turėtų būti tobulinama sveikatos sistema bus apibendrintos ir medžiaga pristatyta LR Prezidentūrai, Seimui, Vyriausybei ir plačiajai visuomenei svarstyti.
 
      Šalies rajonų ligoninių vadovai siekė atkreipti ministerijos dėmesį į finansavimo klausimus, gydymo įstaigų darbuotojų atlyginimo nustatymo tvarką, specialistų, ypač – rezidentų rengimą ir įdarbinimą, specialistų trūkumą rajonų ligoninėse, viešųjų pirkimų specifikos neatitikimą gydymo įstaigų lūkesčiams, paslaugų ir medicinos įrangos racionalų paskirstymą, vykdytos sveikatos sistemos restruktūrizacijos neracionalumą, privataus ir viešojo sektorių nesąžiningą konkurenciją ir kt. Šilutės ligoninės vyriausiasis gydytojas Darius Steponkus, išreikšdamas pagarbą ministrui, pirmą kartą po ilgos pertraukos pasiryžusiam išklausyti įstaigų vadovų nuomonės, kvietė visus daugiau dėmesio skirti etikos problemoms: „Profesinė ir asmeninė kiekvieno sveikatos sistemos dalyvio etika – geriausias būdas pelnyti paciento pasitikėjimą“.
 
      Pasak V. P Andriukaičio, visų susitikime dalyvavusių skirtingų 44 gydymo įstaigų siūlymai leis objektyviau atlikti stiprybių, silpnybių, galimybių ir grėsmių analizę, kuri „išjudins visuomenę diskusijoms“. Skiriasi ne tik šių ligoninių biudžetai nuo 3,9 iki 93,3 mln. Lt. Skiriasi ir finansiniai praėjusių metų rezultatai: tris 2012 metų ketvirčius tik 5 iš jų baigė be finansinių nuostolių. Vidutiniai darbo užmokesčiai rajonų ligoninėse taip pat įvairūs – gydytojo nuo 1688 iki 5632 Lt, slaugytojo 1099 – 2873 Lt, kito personalo 876 – 1335 Lt. Beveik visose įstaigose dirbančių specialistų yra mažiau nei įsteigtų etatų, tai reiškia, kad daug darbuotojų dirba nevisu etatu keliose įstaigose.

Sveikatos apsaugos ministerijos
Ryšių su visuomene skyrius

2013-02-08
Jūsų nuomonė
Per kiek laiko pavyko prisiskambinti telefonu į reikiamą gydymo įstaigą po karantino?
Iš karto
Per 1 val.
Per pusdienį
Per dieną
Per 2 dienas
Neprisiskambinau iš viso
Kita (įrašykite gydymo įstaigos pavadinimą, jei su ja negalėjote susisiekti ilgiau nei 1 dieną)
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: