PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
Versija neįgaliesiems  EN    
 
Misija
 
Vizija
 
Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLA
   PASLAUGOS
   NUORODOS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45
Gyventojų aptarnavimas
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. Panevėžyje 8 700 88888
Tel. Utenoje 8 700 88888
Gyventojų aptarnavimas rajonuose

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Dėmesio! Gyventojai, nuo 2013 m. birželio 1 d. gydęsi ligoninėje ar sanatorijoje, TLK gali sužinoti, kiek kainavo jų gydymas.
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Viktorinos apdovanojimai – ignaliniečiams
     Paskutinę šios savaitės dieną Panevėžio TLK apdovanojimai, skirti viktorinos „Ką žinai apie privalomąjį sveikatos draudimą?“ laimėtojams, keliavo į Ignalinos rajoną. Ignalinos rajono gimnazijos abiturientei Justei Gasiukevičiūtei įteiktas Panevėžio TLK direktoriaus padėkos raštas ir dovanų kuponas.
 
      Padėkos raštai už mokinių aktyvumo skatinimą vykstant viktorinai per Švietimo ir kultūros skyrių iškeliavo ir Daugėliškio vidurinės mokyklos informacinių technologijų mokytojui Evaldui Kavaliauskui bei šios mokyklos visuomenės sveikatos priežiūros specialistei Ingai Berlinytei. Nors pastarosios mokyklos moksleiviai surinko nedaug balų, jie buvo gana aktyvūs. Paguodos  prizo taip pat sulauks ir Dūkšto vidurinės mokyklos ketvirtokas Marius Griškys, į viktorinos klausimus gana gerai atsakęs padedant mamai, bet dėl amžiaus negalėjęs pretenduoti į laimėtojus.
 
      Panevėžio TLK darbuotojos – Gyventojų aptarnavimo skyriaus vyresnioji specialistė, dirbanti Ignalinoje, Irena Žilėnienė ir Administravimo skyriaus vyriausioji specialistė Angelė Valentinavičienė į Įgnaliną atvyko ne tik apdovanoti gimnazistės viktorinos laimėtojos, bet ir susitikti su Ignalinos rajono gimnazijos abiturientais – trumpai pristatyti būsimiesiems studentams tai, ką jiems aktualu žinoti apie privalomąjį sveikatos draudimą, vykstant studijuoti ar dirbti į užsienį. Ligonių kasos atstovės moksleiviams surengė „egzaminą“ privalomojo sveikatos draudimo klausimais ir apdovanojo prizais tuos, kurie pirmieji teisingai atsakė į užduotus klausimus.
 
      Ignalinos abiturientai, kaip pastebėjo viešnios, pasirodė geriau nei panevėžiečiai moksleiviai informuoti apie sveikatos draudimą, nes beveik į visus klausimus  teisingai atsakė iš karto. Moksleiviai žinojo, kodėl būtina mokėti privalomojo sveikatos draudimo įmokas, iki kada galioja draustumas dvyliktokams, kai jie baigia bendrojo lavinimo mokyklą, nuo kada įsigalioja privalomasis sveikatos draudimas, jei savarankiškai pradedi mokėti įmokas ir kt.

Panevėžio teritorinės ligonių kasos informacija

2012-05-25
Jūsų nuomonė
Ar žinote, kad vienas iš tėvų (mama arba tėtis), jei jis nedirba, o šeima augina nepilnamečius vaikus, norėdamas įgyti privalomąjį sveikatos draudimą (PSD) valstybės lėšomis, turi atvykti į ligonių kasą?
Žinau
Maniau, kad PSD tiems, kurie augina vaikus, suteikiamas savaime
Man tai neaktualu
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: