PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Dėmesio! Nuo 2020 m. sausio 1 d. pasikeitė PSD įmokos dydis. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Apdovanojami ligonių kasos skelbtos viktorinos laimėtojai
       
      Jau susumuoti Panevėžio teritorinės ligonių kasos (TLK) skelbtos viktorinos „Ką žinai apie privalomąjį sveikatos draudimą?“ rezultatai. Gegužės 24-ąją TLK specialistai apdovanojo pirmuosius viktorinos laimėtojus – Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos ir Panevėžio prekybos ir paslaugų verslo mokyklos (PPPVM) mokinius, teisingiausiai atsakiusius į TLK  interneto svetainėje skelbtus klausimus. Gegužės 25 d. tokie pat apdovanojimai vyko Ignalinoje, gegužės 28 d. vyks Pasvalyje, gegužės 31 d. – Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijoje.
 
      TLK organizuojamos viktorinos tikslas – paskatinti vyresniųjų klasių mokinius domėtis privalomuoju sveikatos draudimu ir jiems aktualiomis ligonių kasų teikiamomis paslaugomis, didinti moksleivių – būsimų studentų – informuotumą privalomojo sveikatos draudimo, ligonių kasų veiklos klausimais. Kitaip tariant, šis renginys skirtas atkreipti jauniausių ligonių kasų klientų dėmesį į sveikatos draudimą, apie kurį visuomenei informuotumo trūksta.
 
      Mokyklose kartu su ligonių kasos specialistais apsilankę Panevėžio TLK direktorius Jonas Narbutas ir direktoriaus pavaduotoja Alma Čiplienė ne tik įteikė apdovanojimus pirmiesiems viktorinos laimėtojams – J. Balčikonio gimnazijos dešimtokėms Viktorijai Jusytei, Justinai Gvildaitei, Viktorijai Grigaliūnaitei, PPPVM moksleivei Ilonai Vyšniauskaitei bei devyniems PPPVM moksleiviams, kuriems buvo skirti paskatinamieji prizai, bet ir trumpai į renginį susirinkusiam jaunimui pristatė, kuo svarbus kiekvienam privalomasis sveikatos draudimas, ką apie jį būtina žinoti artėjant pilnametystei. Gausiai į apdovanojimus susirinkusiems  dešimtokams ir profesinės mokyklos moksleiviams taip pat buvo užduoti klausimai, į kuriuos atsakydami suklydo jų bendraamžiai. Teisingai atsakiusieji turėjo galimybę laimėti prizų.
 
      J. Narbutas pasidžiaugė, jog šiais metais į viktoriną įsijungė daugiau moksleivių nei pernai (pernai jų buvo 26). Ypač džiugu, kad joje dalyvavo daug abiturientų, kurie yra pakankamai užimti baigiantis mokslo metams. Už tai, anot TLK vadovo, padėka ne tik vaikams, bet ir pedagogams, visuomenės sveikatos biurų, švietimo skyrių atstovams, informavusiems mokinius, skatinusiems juos dalyvauti.
 
      Kaip teigia Panevėžio TLK direktorius, įvertinus tai, jog klausimai buvo nelengvi, o dauguma mokinių, ieškoję atsakymų į juos, įdėjo nemažai pastangų – informacijos ieškojo Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos, Panevėžio TLK, kitų teritorinių ligonių kasų interneto svetainėse, naršė internete, skaitė LR sveikatos draudimo įstatymą, klausė tėvų, mokytojų, draugų – nuspręsta apdovanoti teisingiausiai į viktorinos klausimus atsakiusiuosius. Atsakyti teisingai į visus 20 viktorinos klausimų nepavyko nė vienam dalyviui. Didžiausias surinktų balų skaičius buvo 19.
 
      Dvi savaites (balandžio 23–gegužės 6 d.) vykusioje Panevėžio ir Utenos apskričių mokyklų 10–12 klasių mokiniams skirtoje viktorinoje Panevėžio TLK direktoriaus padėkos raštai, dovanos ir paskatinamieji prizai iš viso skirti 25-iems septynių mokyklų mokiniams (10 paskelbta laimėtojais,15-ai skirti paskatinamieji prizai), taip pat dalyvauti viktorinoje mokinius paskatinusiems mokytojams, mokyklų visuomenės sveikatos priežiūros specialistams, kurių dėka sulaukta didžiausio skaičiaus dalyvių. Iš tų dalyvių, kurie surinko vienodą balų skaičių, buvo atrinkti atsakymus atsiuntusieji greičiausiai.
 
      Iš viso viktorinoje dalyvavo 80 moksleivių iš 16 mokyklų – Panevėžio miesto ir rajono, Pasvalio, Ignalinos, Kupiškio, Utenos. Aktyviausiai antrus metus organizuojamame renginyje dalyvavo dvyliktokai bei dešimtokai, dauguma jų – panevėžiečiai.
 
      Viktorinos organizatoriai dėkoja visiems viktorinos dalyviams už dalyvavimą ir tuos, kuriems šiemet nepasisekė laimėti prizų, kviečia dalyvauti kitąmet vyksiančiame tokiame pat renginyje. Teisingi viktorinos atsakymai šiuo metu skelbiami interneto svetainėje www.panevėziotlk.lt. Juos pasitikrinti gali visi dalyvavusieji viktorinoje. 
          
      Skelbiame kitus viktorinos laimėtojus ir apdovanotuosius. Laimėtojais tapo ir TLK direktoriaus padėkos raštus bei knygyno dovanų kuponus atsiėmė arba atsiims šie moksleiviai:
Justė Gasiukevičiūtė (18 balų) – Ignalinos rajono gimnazija;
Monika Krivickaitė (18 balų) – Pasvalio Petro Vileišio gimnazija;
Deimantė Strockytė (18 balų), Deimantė Puklytė,  Justina Petrylaitė, Rima Samoškaitė (16 balų) – Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija.
TLK direktoriaus padėkos raštai ir paskatinamieji prizai skirti:
Donatui Misiūnui, Audriui Petrauskui, Jauniui Zulonui, Ignui Masonui, Miglei Adomonytei, Dianai Nasteckytei,  Deimantei Zagorskytei, Kristinai Kalinauskaitei, Justinai Prielaidaitei (15 balų) – Panevėžio prekybos ir paslaugų verslo mokykla;
Karoliui Kulbokui (15 balų) – Panevėžio rajono Raguvos gimnazija;
Gretai Tubelytei, Justinai Šutinytei, Monikai Banelytei (15 balų) – Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija;
Daivai Valiūnaitei (15 balų) – Pasvalio rajono Pumpėnų vidurinė mokykla;
Gintarei Kairytei (14 balų) – Pasvalio Petro Vileišio gimnazija.
 
      Padėkos raštai skirti panevėžiečiams mokytojams Gintarui Lukošiūnui, Anai Vareikienei, Raimondai Pečiukienei, Verai Mitunevičienei, Dianai Grigaliūnienei, visuomenės sveikatos priežiūros specialistėms Danutei Remeikienei, Editai Grigelionytei, Jadvygai Vainonienei; ignaliniečiui pedagogui Evaldui Kavaliauskui ir sveikatos priežiūros specialistei Ingai Berlinytei, taip pat Rasai Rutkauskienei – sveikatos priežiūros specialistei iš Pasvalio.
 

Panevėžio teritorinės ligonių kasos informacija

2012-05-24
Jūsų nuomonė
Ar žinote, kad nuo 2020-01-01 didėjo privalomojo sveikatos draudimo įmokos dydis, nes didėjo minimalioji mėnesinė alga?
Taip
Ne
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: