PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Dėmesio! Nuo 2021-01-01 yra pasikeitimų vaikų dantų silantavimo tvarkoje. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Apie privalomąjį sveikatos draudimą – naujoje svetainėje

 BNS nuotr.

      Šiandien startuoja nauja ligonių kasų interneto svetainė www.ligoniukasa.lrv.lt, kurioje lankytojams pateikiama išsami informacija apie privalomąjį sveikatos draudimą ir visus su juo susijusius klausimus. Svetainė veikia portale „Mano Vyriausybė“.

      Naujoji svetainė sukurta Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) bei penkių – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio teritorinių ligonių kasų (TLK) svetainių pagrindu. Nuo šiol visa unifikuota informacija apie ligonių kasų veiklą pateikiama viename tinklalapyje.

      „Siekiame, kad naujoji interneto svetainė būtų ne tik informatyvi, inovatyvi, patogi, bet ir leistų taupyti laiką, padėtų racionaliai bendradarbiauti pacientams, partneriams bei ligonių kasų specialistams“, – sako VLK direktorius Gintaras Kacevičius.

      Pasak jo, pastaruoju metu pastebimai išaugęs visuomenės domėjimasis sveikatos ir medicinos temomis yra visiškai pagrįstas. Neatsiejama šių temų dalis – privalomasis sveikatos draudimas. „Tikimės, kad ši naujoji ligonių kasų svetainė padės geriau suprasti sveikatos draudimo būtinumą ir naudą kiekvienam gyventojui, patars, kur ieškoti atsakymų į klausimus, susijusius su sveikatos draudimu“, – sako G. Kacevičius.

      Svetainėje www.ligoniukasa.lrv.lt pateikiama išsami informacija apie privalomąjį sveikatos draudimą, ligonių kasų veiklą visoje Lietuvoje, gydymo įstaigų teikiamas sveikatos priežiūros paslaugas, jų įkainius, laukimo eiles ir daugybę kitų naudingų dalykų. Kuriant interneto puslapį visa informacija atnaujinta, susisteminta ir pateikta taip, kad vartotojas lengvai rastų tai, kas jį domina.

      Naujoji ligonių kasų svetainė atitinka šiandieninius informacinių technologijų reikalavimus. Tai suteikia vartotojams visas galimybes būti interaktyviais, patogiai naudotis e. paslaugomis, reikšti nuomonę ir pageidavimus nurodytais kontaktais.

      Visas internetines ligonių kasų paslaugas nuo šiol svetainėje patogiai galima rasti vienoje vietoje: galimybę pasitikrinti, ar esate draustas privalomuoju sveikatos draudimu, sužinoti, kiek kainavo gydymas ir vaistai, užsisakyti Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK) ar jį pakeičiantį elektroninį sertifikatą. Taip pat galima pasitikrinti eiles gydymo įstaigose, peržiūrėti ortopedijos įmonių sąrašus ir ortopedijos priemonių katalogus, pasitikrinti savo vietą sąnarių endoprotezų, ortopedijos priemonių ir dantų protezavimo laukimo eilėse. Viena iš naujovių – interaktyvus bendras visos Lietuvos asmens sveikatos įstaigų sąrašas, kuriame pacientai gali informaciją pagal teikiamos paslaugos rūšį, darbo laiką, vietovę.

      Naujoji  ligonių kasų svetainė atitinka Bendrųjų reikalavimų valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainėms aprašą. Jis numato, kad visos šios institucijos ir įstaigos, tarp kurių – Vyriausybės kanceliarija, Vyriausybei atskaitingos institucijos, ministerijos, joms pavaldžios įstaigos informaciją privalo skelbti portale „Mano Vyriausybė“. Be to, kuriant naują ligonių kasų interneto svetainę www.ligoniukasa.lrv.lt buvo konsultuotasi tiek su pacientų organizacijomis, partneriais, asociacijomis, tiek su gydymo įstaigomis.

      Šiuo metu Lietuvoje prie portalo „Mano Vyriausybė“ prisijungusios apie 90 valstybės institucijų.

Ligonių kasos kviečia:

Skaityti svarbiausias naujienas Facebook: https://goo.gl/ML8SqJ
Pamatyti naujausias nuotraukas ;) Instagram: https://goo.gl/tXvpXr
Žiūrėti išsamius ir linksmus vaizdo įrašus Youtube: https://goo.gl/BPBep2
Sekti išskirtinius infografikus ir ne tik Flickr: https://goo.gl/bGtZg2

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5) 232 2222.

2021-04-06
Jūsų nuomonė
Ar žinote, kad nuo 2021-01-01 vaikams krūminiai dantys Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšomis silantuojami nuo pirmojo nuolatinio krūminio danties išdygimo iki 14 metų?
Taip
Ne
Man neaktualu
Dažniausiai užduodami klausimai
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: