PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Atkreipiame dėmesį, kad studentai, nuo 2020-02-01 pradėję studijuoti Jungtinėje Karalystėje, Lietuvoje valstybės lėšomis nedraudžiami. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Daugėja susitikimų su pacientų organizacijų atstovais
      Į susitikimą išsiaiškinti rūpimų dalykų, susijusių su gydymo išlaidomis, medicinine reabilitacija, dantų protezavimu ir kt. klausimais, Panevėžio teritorinės ligonių kasos (TLK) atstovus pakvietė Panevėžio miesto neįgaliųjų organizacija „Ave, vita“, vienijanti apie daugiau kaip 100 įvairią negalią turinčių panevėžiečių. TLK specialistams tai – jau trečias susitikimas su pacientų atstovais šiais metais. Kovo mėnesį ligonių kasos darbuotojai lankėsi pas Molėtų krašto neįgaliuosius, taip pat vyko tradicinis TLK veiklos zonos pacientų organizacijų ir TLK atstovų susitikimas.
 
       Per 30 į susitikimą su ligonių kasos darbuotojais atvykusių organizacijos narių labiausiai domėjosi, kokia tvarka skiriami kelialapiai į sanatorijas, kas juos gali gauti, kokios yra medicininės reabilitacijos rūšys ir kiek jos prieinamos žmonėms su negalia.
 
      Kontrolės skyriaus vyriausioji specialistė gydytoja Regina Venckienė informavo, kad ambulatorinės reabilitacijos paslaugas Panevėžyje teikia trys gydymo įstaigos – Fizinės medicinos ir reabilitacijos centras, UAB „Kipu“ ir VšĮ Respublikinė Panevėžio ligoninė. Pasidomėjus, kaip galima gauti pakartotinę reabilitaciją suaugusiems neįgaliesiems, R. Venckienė patikino, jog esant tam tikroms būklėms (sergant tam tikromis sunkiomis nervų sistemos ligomis, esant judamojo-atramos aparato pažeidimams) asmenims, kurie teisės aktų nustatyta tvarka pripažinti nedarbingais (nustatytas  0–25 proc. darbingumo lygis) ar iš dalies darbingais (nustatytas 30– 40 proc. darbingumo lygis) arba sulaukusiems pensinio amžiaus asmenims, kuriems nustatyti dideli specialieji poreikiai, gali būti skiriama pakartotinė reabilitacija. Vėliau jie gali būti siunčiami ir palaikomajai reabilitacijai.
 
      Organizacijos „Ave, vita“ nariams paaiškinta, kada geriausia vykti į reabilitaciją, kaip pasirinkti reabilitacijos įstaigas pagal gydymo profilį, kada reabilitacijai gali siųsti šeimos gydytojas ir kad dažniausiai tęsti gydymo reabilitacijos įstaigoje siunčiama po gydymosi stacionare. Abiem atvejais į sanatorijas galima išvykti tik po gydytojo reabilitologo konsultacijos. Ligonių kasos atstovai akcentavo, kad, nepaisant gydytojų rekomendacijų, pacientas turi teisę pats pasirinkti reabilitacijos įstaigą iš sąrašo, kuris nurodomas ligonių kasos išduodamoje pažymoje.
 
      Susirinkusieji skundėsi ne visada gaunantys siuntimus tyrimams, specialistų konsultacijoms, prašė paaiškinti, kada tyrimai gali būti mokami, klausė, ar reikia mokėti už vaistus, medicinos pagalbos priemones, kurie reikalingi gulint ligoninėje arba prieš operacijas.
 
      Organizacijos nariai taip pat domėjosi dantų protezavimo paslaugų teikimo tvarka, klausė, kam reikalinga Europos sveikatos draudimo kortelė. Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėja Sigita Paulauskienė laukiantiesiems dantų protezavimo eilės priminė, kad būtina tikrinti savo pašto dėžutes, pasikeitus gyvenamajai vietai ar banko sąskaitai pranešti ligonių kasai tikslų adresą ir naują banko sąskaitos numerį.
 
      Negalią turintiesiems taip pat buvo paaiškinta, kaip galima pasitikrinti savo sveikatos draustumą ir išrašytų medikamentų bei suteiktų paslaugų apimtis internete, pateikta kontaktinė informacija, į kuriuos ligonių kasos specialistus galima kreiptis konkrečiais atvejais.    
 
      Išlydėdami TLK darbuotojus organizacijos „Ave, vita“ nariai džiaugėsi sužinoję tokių dalykų, kuriais anksčiau sakė nesidomėję. Daugelis naujienų, anot jų, labai aktualios, todėl bus persakytos ir nedalyvavusiesiems susitikime.
 
 
Panevėžio teritorinės ligonių kasos informacija
2012-04-30
Jūsų nuomonė
Ar nepavykus prisiskambinti į gydymo įstaigą Jums buvo perskambinta?
Taip
Ne
Kita (nurodykite, į kurią įstaigą skambinote)
Dažniausiai užduodami klausimai
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: