PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Dėmesio! Nuo 2020 m. sausio 1 d. pasikeitė PSD įmokos dydis. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Stebėtojų tarybai – išsami sutarčių pasirašymo apžvalga ir finansinės ataskaitos
      Panevėžio teritorinės ligonių kasos (TLK) stebėtojų tarybai, posėdžiavusiai praėjusią savaitę, pristatyta išsami 2011 m. sutarčių su asmens sveikatos priežiūros įstaigomis (ASPĮ) vykdymo ir 2012  m. sutarčių sudarymo apžvalga. Taryba taip pat pritarė Panevėžio TLK administruojamo Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto vykdymo ir įstaigos 2011 m. finansinėms ataskaitoms, išklausė informaciją apie giminingų diagnozių grupių sistemos stacionarinėse gydymo įstaigose taikymo pirmąją patirtį ir perspektyvas.
 
      Sutarčių apžvalgą Stebėtojų tarybos nariams pristačiusi Panevėžio TLK direktoriaus pavaduotoja Alma Čiplienė informavo, kad 2011 m. Panevėžio TLK biudžetas buvo 531,9 mln. Lt. Iš jų asmens sveikatos priežiūros paslaugoms apmokėti, pasirašius 195 sutartis, išleista maždaug 419 mln. Lt. Kitos lėšos skirtos medicininės reabilitacijos ir sanatorinio gydymo paslaugoms, kompensuojamiesiems vaistams ir medicinos pagalbos priemonėms apmokėti, įvairioms programoms vykdyti.
 
      Stebėtojų tarybai išsamiai pristatyta, kokios paslaugos buvo teikiamos kiekvienoje iš 12 TLK veiklos zonos savivaldybių, kaip jos apmokėtos, kokias paslaugas teikė kiekviena įstaiga, kokie žinomi finansiniai įstaigų veiklos rezultatai. A. Čiplienė pabrėžė, kad 2011 m. ASPĮ buvo apmokėtos visos paslaugos, išskyrus kai kuriuos brangiuosius tyrimus ir procedūras, kurių suteikta daugiau nei numatyta sutartyje, įstaigos gavo papildomų lėšų už gerus darbo rezultatus, prioritetines ir kt. paslaugas.
 
      Stebėtojų tarybos nariui gydytojui Gintarui Noreikai pasidomėjus, ar gerai dirbančiai ir daug pacientų turinčiai įstaigai nereikėtų apmokėti visų jos suteiktų paslaugų ir kokia yra šiuo klausimu Panevėžio TLK pozicija, TLK direktorius Jonas Narbutas atsakė, jog pinigai turi eiti paskui pacientą ir tai šiuo metu yra daroma.   
 
      A.      Čiplienė informavo, kiek Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšų teko 1 gyventojui už suteiktas asmens  sveikatos priežiūros paslaugas ir pabrėžė, jog daugiausia jų teko Zarasų (1165 Lt) ir Ignalinos (1123 Lt), mažiausiai – Visagino (958 Lt) ir Utenos (977 Lt) savivaldybių gyventojams. Stebėtojų tarybai pateikta detali informacija, kiek lėšų 1 gyventojui pernai teko už suteiktas pirminės sveikatos priežiūros, greitosios medicinos pagalbos ir kt. paslaugas.
 
      Apžvelgus 2011 metus, informuota, jog 2012 m. Panevėžio TLK biudžetas šiek tiek mažesnis. Šiųmetis biudžetas yra 499,4 mln. Lt. Šiais metais pasirašytos 198 sutartys su ASPĮ: Panevėžio TLK veiklos zonoje – 102, kitų TLK veiklos zonose – 96. Taip pat 56 sutartys pasirašytos su medicininės reabilitacijos ir sanatorinio gydymo įstaigomis, 35 – su ASPĮ dėl dantų protezavimo paslaugų, 45 – su vaistinėmis ir 175 jų filialais. Po 12 sutarčių pasirašyta su savivaldybėmis dėl sveikatos rėmimo programų ir mokyklų sveikatos priežiūros finansavimo, po 1 – dėl priklausomybės ligų programos ir skubios konsultacinės pagalbos teikimo. Taryba informuota, kiek sutartinių lėšų skirta kiekvienai įstaigai ir kad jos, palyginti su 2011 m., mažėjo dėl įkainio balo vertės mažinimo, prirašytų (draustų) gyventojų mažėjimo ir kt. priežasčių.
 
      Stebėtojų tarybos pirmininkas Raimundas Čepukas teigė: akivaizdu, jog Panevėžio TLK stebi ir analizuoja situaciją, todėl tikimasi, kad ši analizė panaudojama sudarant naujas sutartis.
 
      Tarybai pristatyti finansinių ataskaitų rinkiniai bus paskelbti www.paneveziotlk.lt-Veikla-Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, Finansinių ataskaitų rinkiniai.
 
 

Panevėžio teritorinės ligonių kasos informacija

2012-04-30
Jūsų nuomonė
Ar žinote, kad nuo 2020-01-01 didėjo privalomojo sveikatos draudimo įmokos dydis, nes didėjo minimalioji mėnesinė alga?
Taip
Ne
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: