PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Dėmesio! ES šalyse esantys Lietuvos apdraustieji, neturintys Europos sveikatos draudimo kortelės, gali kreiptis į TLK, kad būtų atsiųstas sertifikatas. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Gegužės 7-ąją kviečiama aktyviai dalyvauti akcijoje

     2012 m. gegužės 7 d. Lietuvoje jau penktą kartą rengiama Euromelanomos dienos akcija, kurios šūkis: „Žiūrite, bet nematote”. Odos vėžys – liga, kurią galima pastebėti aktyviai apžiūrint savo odą. Sveikatos apsaugos ministerija ragina visus, turinčius apgamų ar kitų neaiškių odos darinių, pasitikrinti pas gydytojus specialistus, kurie, esant būtinybei, atliks diagnostinius tyrimus ir nukreips tolesniam gydymui. Akcijos metu net 40 šalies viešųjų ir privačių gydymo įstaigų laukia jūsų, jūsų šeimos narių, draugų, pažįstamų!

     Europos gydytojų dermatologų iniciatyva kasmet organizuojamos akcijos siekia atkreipti dėmesį į kovą su odos vėžiu ir melanoma. Šios akcijos pagrindinis tikslas – skleisti pirminę ir antrinę odos vėžio bei melanomos prevenciją, mažinti šių navikų sergamumą ir padarinius visuomenei.

     „Svarbu rūpintis odos sveikata. Taip pat kviečiu aktyviau naudotis visiems prieinamų nemokamų įvairių onkologinių ligų prevencijos ir profilaktikos programų: gimdos kaklelio, atrankinės mamografinės, priešinės liaukos vėžio, storosios žarnos vėžio ankstyvosios diagnostikos teikiamomis galimybėmis, – pabrėžia sveikatos apsaugos viceministrė Nora Ribokienė. – Deja, užleistų melanomos formų daugėja. O juk, laiku diagnozavus šią pavojingą ligą, net iki 97 proc. pacientų pagyja“. Pasak N. Robokienės, Lietuvoje įvykusių pirmųjų keturių Euromelanomos dienos akcijų metu dalyvavo daugiau nei 60 dermatologų iš daugiau nei 40 įvairių Lietuvos gydymo įstaigų. Buvo patikrinta apie 5000 pacientų, 12 proc. jų rasta reikšmingų patologijų: odos vėžys (plokščialąstelinis ir bazalinių ląstelių), atipiniai apgamai.

     Žmonių, pageidaujančių profilaktiškai pasitikrinti Euromelanomos dienos akcijos metu, išankstinė registracija vyks telefonu koordinaciniame centre 2012 m. gegužės 2 – 3 d. nuo 9 val. iki 16 val. tel.: 8 800 7 09 01; 8 800 7 09 02.

     Pasak VUL Santariškių klinikų Dermatovenerologinio centro direktorės, Euromelanomos komiteto koordinatorės, Lietuvos dermatovenerologų draugijos prezidentės Doc. Matildos Bylaitės, tikimasi, kad Lietuvoje Euromelanomos dienos akcija dar kartą atkreips visuomenės dėmesį į melanomos ir odos vėžio atsiradimo rizikos veiksnius, problemos aktualumą ir būtinybę sekti odos pokyčius bei laiku kreiptis į specialistą. Akcijos organizatoriai sako: ,,Ačiū, tiems, kas jungiasi į kovą už odos vėžio prevenciją!“
 

Sveikatos apsaugos ministerijos Ryšių su visuomene skyrius 

2012-04-18
Jūsų nuomonė
Ar žinote, kad Europos sveikatos draudimo kortelę (per Elektroninius valdžios vartus ar atvykus pas ligonių kasos atstovą rajone) jau galima užsakyti atsiųsti paštu?
Taip ir tuo ketinu pasinaudoti (pasinaudojau)
Taip, bet man tai neaktualu
Ne, bet dabar žinosiu ir pasinaudosiu
Ne ir man tai neaktualu
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: