PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Atkreipiame dėmesį, kad studentai, nuo 2020-02-01 pradėję studijuoti Jungtinėje Karalystėje, Lietuvoje valstybės lėšomis nedraudžiami. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Privalomojo sveikatos draudimo taryboje

      Balandžio 3-ąją vykusiame Privalomojo sveikatos draudimo tarybos posėdyje buvo svarstyta ir iš esmės pritarta papildyti ligų, kurioms diagnozuoti taikomi iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto apmokami kompiuterinės tomografijos ir magnetinio rezonanso tomografijos tyrimai, sąrašą nauja krūties ligų grupe. 

      Pasak specialistų, tokie radiologiniai tyrimai, kaip mamografija, ultragarsinis tyrimas, yra pigiausi ir paprasčiausi tyrimai krūties vėžiui ir kitoms krūties ligoms diagnozuoti, tačiau dažnai vien šių tyrimo metodų nepakanka. Krūtų magnetinio rezonanso tomografija yra vertingas diagnostikos metodas krūties ligoms diagnozuoti, vėžio išplitimui nustatyti. Kadangi Tarybos posėdžio metu buvo kilę diskusijų dėl šių tyrimų finansavimo, Valstybinei ligonių kasai prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) buvo rekomenduota ieškoti galimybių finansuoti šiuos tyrimus iš PSDF biudžeto.

      Tarybai svarstyti buvo pateiktas Centralizuotai perkamų vaistinių preparatų ir medicinos pagalbos priemonių sąrašo sudarymo komisijos parengtas 2012 m. galūnių, sąnarių ir organų protezavimo, protezų įsigijimo ir centralizuotai apmokamų vaistų bei medicinos pagalbos priemonių sąrašo projektas. Šioms reikmėms iš PSDF biudžeto skiriama 143,3 mln. litų. Minėtas projektas buvo parengtas išnagrinėjus pateiktas paraiškas, įvertinus gydymo įstaigų turimus vaistų ir medicinos pagalbos priemonių likučius bei atsižvelgiant į PSDF biudžeto galimybes. Taip pat buvo informuota, kad dalį vaistų, kuriuos pacientai vartoja ambulatoriškai, siūloma įtraukti į Ligų ir kompensuojamųjų vaistų joms gydyti sąrašą. Taryba sąrašo projektui pritarė, tačiau išreiškė susirūpinimą dėl nenutrūkstamo vaistų ir medicinos pagalbos priemonių tiekimo. Buvo pasiūlyta ateinančių metų centralizuotai perkamų vaistų ir medicinos pagalbos priemonių sąrašo projektą svarstyti anksčiau (parengti iki 2012 m. spalio 1 d.) – tai leistų pirkimus pradėti 2013 m. pradžioje. 
     
      Taip pat Taryba pritarė, kad Ligų ir kompensuojamųjų vaistų joms gydyti sąrašas būtų papildytas vaistiniu preparatu nuo epilepsijos Levetiracetamum ir Peginterferonum alfa-2a, skirtu lėtiniam B hepatitui gydyti.

      Tarybai VLK pristatė išsamią 2011 m. PSDF išlaidų kompensuojamiesiems vaistams ir medicinos pagalbos priemonėms analizę.

Valstybinės ligonių kasos prie SAM
Ryšių su visuomene skyrius
 

2012-04-05
Jūsų nuomonė
Ar nepavykus prisiskambinti į gydymo įstaigą Jums buvo perskambinta?
Taip
Ne
Kita (nurodykite, į kurią įstaigą skambinote)
Dažniausiai užduodami klausimai
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: