PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Atkreipiame dėmesį, kad studentai, nuo 2020-02-01 pradėję studijuoti Jungtinėje Karalystėje, Lietuvoje valstybės lėšomis nedraudžiami. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Panevėžio teritorinė ligonių kasa baigia pasirašyti sutartis
      Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK) šią savaitę baigia pasirašyti sutartis su visomis asmens sveikatos priežiūros įstaigomis (ASPĮ). Iš viso šiais metais bus pasirašytos 198 sutartys dėl stacionarinių, specializuotų ambulatorinių (konsultacijų), pirminės sveikatos priežiūros (PSP), slaugos ir palaikomojo gydymo, greitosios medicinos pagalbos paslaugų (GMP) teikimo. Iš jų 102 sutartys sudarytos su Panevėžio TLK veiklos zonos, likusios – su kitų TLK veiklos zonos įstaigomis.
 
      Atskirai sutartys su dantų protezavimo (34), medicininės reabilitacijos (57) paslaugas teikiančiomis įstaigomis ir vaistinėmis (44) pasirašytos vasario mėn.
 
      Panevėžio TLK veiklos zonoje pasirašyta 12 sutarčių su ligoninėmis, 24 – su PSP, konsultacines, slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugas teikiančiomis ASPĮ, kurių steigėjas – valstybė arba savivaldybė, 66 – su privačiais PSP, konsultacinių, slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugų teikėjais.
 
      Panevėžio apskrities mastu (Panevėžio, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Biržų rajonai) pasirašytos 6 sutartys dėl stacionarinių (su ligoninėmis), po 1 – GMP, slaugos ir palaikomojo gydymo, 27 – PSP, 36 – konsultacinių paslaugų teikimo.
 
      Utenos apskrities mastu (Utenos, Visagino, Ignalinos, Zarasų, Anykščių, Molėtų rajonai) pasirašytos 6 sutartys dėl stacionarinių, 2 – GMP, 1 – slaugos ir palaikomojo gydymo, po 11 – PSP ir konsultacinių paslaugų teikimo. 
 
      2011 metais Panevėžio TLK buvo pasirašiusi sutartis su 194 ASPĮ (neįskaitant dantų protezavimo, medicininės reabilitacijos paslaugas teikiančių įstaigų ir vaistinių). 2012 m. pasirašytos kelios naujos sutartys su ASPĮ: Panevėžyje įsikūrusiomis VšĮ „Pulmosana“ (vaikų pulmonologo konsultacijos), UAB „Oridenta“ ir UAB „Jovidenta“ (vaikų krūminių dantų silantavimo paslaugos), Rokiškyje įsikūrusiomis UAB „Virginsta“ ir S. Laurinonio individualia įmone, Utenoje įsikūrusia UAB „Lausima“, teiksiančiomis taip pat vaikų krūminių dantų silantavimo paslaugas. Su kitų TLK veiklos zonų ASPĮ pasirašytos 9 naujos sutartys: po 4 – su Vilniaus ir Kauno TLK veiklos zonai priklausančiais konsultacinių paslaugų teikėjais, 1 – Šiaulių TLK veiklos zonos ASPĮ, teiksiančia dializės paslaugas.
 
      Sutartys su gydymo įstaigomis padeda garantuoti pacientams netrikdomą paslaugų teikimą, jų prieinamumą bei kokybę. Sutartys naudingos ir gydymo įstaigoms, nes užtikrina jų veiklos tęstinumą.
     
       Bendrą informaciją apie visų ligonių kasų sutarčių sudarymą rasite VLK interneto svetainėje www.vlk.lt skyrelyje „Ligonių kasų ir gydymo įstaigų 2012 m. sutarčių sudarymo kronika“.
 
     

Panevėžio teritorinės ligonių kasos informacija

2012-03-21
Jūsų nuomonė
Ar nepavykus prisiskambinti į gydymo įstaigą Jums buvo perskambinta?
Taip
Ne
Kita (nurodykite, į kurią įstaigą skambinote)
Dažniausiai užduodami klausimai
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: