PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Atkreipiame dėmesį, kad studentai, nuo 2020-02-01 pradėję studijuoti Jungtinėje Karalystėje, Lietuvoje valstybės lėšomis nedraudžiami. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Ligonių kasų sutarčių su sveikatos priežiūros įstaigomis pasirašymo eigą stebi komisija

      Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) direktoriaus įsakymu patvirtinta komisija, kuriai pavesta kontroliuoti sutarčių sudarymą su sveikatos priežiūros įstaigomis, vakar išklausė išsamias teritorinių ligonių kasų ataskaitas apie sutarčių teritorinėse ligonių kasose sudarymo eigą.

      Šiuo metu teritorinės ligonių kasos (TLK), gavusios sveikatos priežiūros įstaigų siūlymus, derina ir pasirašo su jomis sutartis dėl sveikatos priežiūros paslaugų teikimo privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems asmenims ir šių paslaugų išlaidų apmokėjimo. Vadovaujantis Teritorinių ligonių kasų ir asmens sveikatos priežiūros įstaigų sutarčių sudarymo tvarkos aprašo reikalavimais, sutartys su sveikatos priežiūros įstaigomis turi būti suderintos ne ilgiau kaip per 1 mėnesį nuo dienos, kai sveikatos priežiūros įstaigos gauna sutarties projektą, t. y. iki šių metų balandžio 9 dienos.

      Pasak minėtos komisijos pirmininko, VLK Sveikatos priežiūros paslaugų departamento direktoriaus Viačeslavo Zakso, intensyviausiai derybas vykdo ir daugiausiai sutarčių yra pasirašiusios Šiaulių bei Panevėžio teritorinės ligonių kasos. Panevėžio TLK yra pasirašiusi sutartis ar sutarusi dėl jų pasirašymo jau su 193 (iš 199) įstaigomis, o Šiaulių TLK su 187 (iš 221) įstaigomis. „Šiaulių TLK pasirašė visas sutartis su savo TLK veiklos zonos ligoninėmis, o Panevėžio TLK liko pasirašyti tik 2 sutartis su savo TLK veiklos zonos ligoninėmis,“– teigė V. Zaksas.

      Kaip ir pernai, teritorinės ligonių kasos sudaro tiesiogines gydymo paslaugų apmokėjimo sutartis ne tik su savo, bet ir su kitų ligonių kasų aptarnaujamų zonų gydymo įstaigomis, kurias dažniausiai renkasi pacientai. Didžioji dalis šių įstaigų – ligoninės.
Komisija pastebėjo kelių gydymo įstaigoms siūlomų sutartinių sumų apskaičiavimo nesutapimus su patvirtintomis metodikomis. TLK įpareigotos kuo skubiau minėtai komisijai pateikti papildomą informaciją apie šių sumų nustatymą.

      Ligonių kasoms, atstovaujančioms ir ginančioms teisėtus pacientų interesus, sutartys su gydymo įstaigomis padeda garantuoti pacientams netrikdomą paslaugų teikimą, jų prieinamumą bei kokybę. Sutartys naudingos ir gydymo įstaigoms, nes užtikrina jų veiklos tęstinumą.
Informaciją apie sutarčių sudarymą rasite VLK svetainėje www.vlk.lt skyrelyje „Ligonių kasų ir gydymo įstaigų 2012 m. sutarčių sudarymo kronika“.
 

Valstybinės ligonių kasos prie SAM
Ryšių su visuomene skyrius
 

2012-03-20
Jūsų nuomonė
Ar nepavykus prisiskambinti į gydymo įstaigą Jums buvo perskambinta?
Taip
Ne
Kita (nurodykite, į kurią įstaigą skambinote)
Dažniausiai užduodami klausimai
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: