PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Atkreipiame dėmesį, kad studentai, nuo 2020-02-01 pradėję studijuoti Jungtinėje Karalystėje, Lietuvoje valstybės lėšomis nedraudžiami. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Kitoks tarpinstitucinis bendradarbiavimas: aptarti konkurso rezultatai

Konkurso nugalėtojai džiaugėsi įvertinimu ir šiltu bendravimu su partneriais. Panevėžio TLK nuotr.

      Panevėžio teritorinė ligonių kasa (Panevėžio TLK), šių metų spalį išbandžiusi kitokį bendradarbiavimo su valstybinėmis įstaigomis būdą – konkursą, gruodžio 2 d. pakvietė tų įstaigų atstovus aptarti jo rezultatų ir įteikti apdovanojimus geriausiai ir greičiausiai į klausimus apie privalomąjį sveikatos draudimą (PSD) atsakiusiems konkurso dalyviams – „Sodros“, Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI), Užimtumo tarnybos darbuotojams. Susitikime pakviesti dalyvauti ir šių įstaigų vadovai.

      Panevėžio TLK direktorius Jonas Narbutas, prieš įteikdamas padėkos raštus ir prizus 5 konkurso nugalėtojams ir 5 paskatinamųjų prizų laimėtojams, pasidžiaugė, kad visi laimėtojai galėjo atvykti į rezultatų aptarimą bei trumpai pristatė ligonių kasą, paaiškino, kokiu tikslu buvo organizuotas konkursas.

      Pasak J. Narbuto, Panevėžio TLK yra biudžetinė įstaiga, valdanti maždaug 10–12 proc. visos Lietuvos Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto, apmokanti už 10–12 proc. šalies gyventojų sveikatos priežiūros paslaugas. Aptarnaujamose Panevėžio ir Utenos apskrityse (12 savivaldybių) – apie 340 tūkst. gyventojų, pasirašyta sutarčių su 330 ASPĮ, daugiau kaip 30-čia vaistinių. Sutartiniai įsipareigojimai gydymo įstaigoms siekia beveik 180 mln. Eur, o pridėjus milijonus, apmokamus už med. reabilitaciją, dantų protezavimą, prevencines programas ir kompensuojamuosius vaistus, susidaro apie 221 mln. Eur išlaidų.

      Panevėžio TLK direktoriaus teigimu, turint tokį biudžetą ir platų paslaugų spektrą, atsiranda daug gyventojams svarbios informacijos ir norisi, kad tą informaciją padėtų platinti partneriai – dirbant vieno langelio principu, stengiamasi, kad gyventojams mažėtų administracinė našta, kad jie nebūtų siuntinėjami be būtino reikalo į kitas įstaigas, o bendrą informaciją gautų vienoje vietoje ir svarbiausia, kad ta informacija būtų teisinga.

J. Narbutas partnerių atstovams trumpai pristatė Panevėžio TLK veiklą. Panevėžio TLK nuotr.

      Pirmąkart organizuoto konkurso tikslas buvo priminti įstaigų-partnerių darbuotojams pagrindinius dalykus, susijusius su gyventojų PSD ir jų informavimu, ligonių kasų veikla, taip pat įtvirtinti teisingas įstaigų-partnerių darbuotojų turimas žinias šiais klausimais. Kadangi „Sodra“ yra PSD įmokų administratorius, Užimtumo tarnyba konsultuoja bedarbius, o VMI gyventojai apie PSD domisi įsigydami verslo liudijimus ir pan., žinios specialistams labai svarbios. Konkurse taip pat pakviesti dalyvauti ir savivaldybių visuomenės sveikatos biurų specialistai.

      Panevėžio TLK konkurso organizatoriai prisiminė, kad aštuntus metus vykdant viktoriną apie PSD, skirtą vyresniųjų klasių mokiniams, suaugusieji, neįsigilinę į taisykles, taip pat bando dalyvauti ir nusivilia išgirdę, kad dalyviais būti negali. Šįmet sulaukta atsiliepimo iš jaunos vilnietės, irgi išbandžiusios jėgas viktorinoje. Moteris siūlė visoms TLK organizuoti konkursus, skirtus ne tik vaikams, nes jie, anot dalyvės, padeda daug sužinoti, pasitikrinti turimas žinias apie PSD.
„Sodros“ Panevėžio skyriaus vadovas Alfonsas Petrauskas gyrė Panevėžio TLK idėją organizuoti žinių apie PSD patikrinimo konkursą partneriams ir džiaugėsi, kad jame gerai pasirodė ne vienas „Sodros“ specialistas, o Klientų aptarnavimo skyriaus Rokiškio priimamojo vyriausioji specialistė Rasa Kavaliauskienė net absoliučiai teisingai atsakė į visus konkurso klausimus. Savo vadovaujamos įstaigos darbuotojas, tapusias laimėtojomis, direktorius apdovanojo gėlėmis. Apdovanojimuose dalyvavo ir direktoriaus pavaduotojas Saulius Ulys.

Absoliučiai teisingai į visus konkurso klausimus atsakė „Sodros“ darbuotoja iš Rokiškio R. Kavaliauskienė. Ją ir kitas laimėtojas taip pat pasveikino „Sodros“ Panevėžio skyriaus vadovas A. Petrauskas (iš dešinės). Panevėžio TLK nuotr.

       Iš viso Panevėžio TLK organizuotame konkurse dalyvavo 25 specialistai – „Sodros“, VMI, Užimtumo tarnybos, savivaldybių Visuomenės sveikatos biurų darbuotojai iš įvairių miestų – Panevėžio, Kupiškio, Rokiškio, Pasvalio, Anykščių, Molėtų, Utenos, Visagino. Dalyviams reikėjo atsakyti į 40 atvirų klausimų. Daugiausia buvo galima pelnyti po 81 tašką.

      Renkant nugalėtojus atsižvelgta, kas teisingiausius atsakymus atsiuntė pirmieji. 5 tokie pirmūnai komisijos paskelbti nugalėtojais, kiti 5 po jų – paskatinamųjų prizų laimėtojais. Nugalėtojai surinko 81–77 taškus, paskatinamųjų prizų laimėtojai – 77–75 taškus.

      Vieni konkurso laimėtojai teigė atsakymus surašę per dviejų darbo dienų pietų pertrauką, kiti –užtrukę ilgiau. Kaip tvirtino nugalėtoja tapusi Užimtumo tarnybos Utenos jaunimo užimtumo skyriaus vedėja Virginija Jaruševičiūtė, atsakymų į kai kuriuos klausimus teko paieškoti ligonių kasų interneto svetainėse ir šiaip pasukti galvą, o dalyvavimas buvo naudingas iš esmės, nes praplėtė turimas žinias.

      „Sodros“ Panevėžio skyriaus atstovės sakė esančios patenkintos ypatingai dalykišku ir maloniu bendravimu telefonu su Panevėžio TLK Gyventojų aptarnavimo skyriaus specialistais ir džiaugėsi susipažinę su jais gyvai.

Panevėžio TLK nuoširdžiai dėkoja visiems konkurso dalyviams ir skelbia jo nugalėtojus:
Rasa Kavaliauskienė, „Sodra“ (Rokiškis), 81 t.;
Inga Budrikienė, „Sodra“ (Panevėžys), 79 t.;
Virginija Jaruševičiūtė, Užimtumo tarnyba (Utena), 78 t.;
Zita Nakrošienė, Valstybinė mokesčių inspekcija (Panevėžys), 77 t.;
Rima Vaitkūnienė, Užimtumo tarnyba (Molėtai), 77 t.
 

Paskatinamųjų prizų laimėtojai:
Diana Leškevičiūtė, „Sodra“ (Utena), 77 t.;
Edita Ivaškevičienė, Užimtumo tarnyba (Molėtai), 77 t.;
Tolmantė Tuskienė, „Sodra“ (Panevėžys) 76 t.;
Rita Krikštaponienė, „Sodra“ (Panevėžys) 76 t.;
Jūratė Čelkienė, „Sodra“ (Kupiškis) 75 t.
 

Visi konkurso dalyviai atsakymus gali pasitikrinti čia.
             
 

Panevėžio teritorinė ligonių kasa

 
Ligonių kasos kviečia:
• Skaityti svarbiausias naujienas Facebook: https://goo.gl/ML8SqJ
• Pamatyti naujausias nuotraukas ;) Instagram: https://goo.gl/tXvpXr
• Žiūrėti išsamius ir linksmus vaizdo įrašus Youtube: https://goo.gl/BPBep2
• Sekti išskirtinius infografikus ir ne tik Flickr: https://goo.gl/Hsyhq4
 

Rūpimus klausimus galite pateikti el. paštu info@vlk.lt arba ligonių kasų informacijos telefonu (8 5) 232 2222.

2019-12-03
Jūsų nuomonė
Ar nepavykus prisiskambinti į gydymo įstaigą Jums buvo perskambinta?
Taip
Ne
Kita (nurodykite, į kurią įstaigą skambinote)
Dažniausiai užduodami klausimai
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: