PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Dėmesio! ES šalyse esantys Lietuvos apdraustieji, neturintys Europos sveikatos draudimo kortelės, gali kreiptis į TLK, kad būtų atsiųstas sertifikatas. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Viktorinos apdovanojimai iškeliavo į Kupiškį ir Užpalius

 Laimėtas paskatinamasis viktorinos dalyvio prizas pradžiugino moksleivę iš Kupiškio Aureliją Pitrėnaitę. Jį įteikė A. Levickienė. Panevėžio TLK nuotr. 

      Panevėžio teritorinės ligonių kasos (TLK) specialistai, prieš kurį laiką viktorinos „Ar viską žinai apie sveikatos draudimą ir ne tik?“ laimėtojų prizus įteikę jų daugiausia pelniusiems Zarasų rajono Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos mokiniams, šią ir praėjusią savaites viešėjo Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus ir Utenos rajono Užpalių gimnazijose.

      Į abi mokyklas nuvežti ne tik apdovanojimai juos viktorinoje laimėjusiems šių mokyklų gimnazistams, bet ir pravestos pamokos apie privalomąjį sveikatos draudimą visiems vyresniųjų klasių mokiniams. Jiems taip pat surengta momentinė viktorina. 

         Spalio pradžioje organizuotos Panevėžio TLK viktorinos nugalėtojo titulas atiteko Užpalių gimnazijos III klasės mokinei Deimantei Janukėnaitei, kuri vienintelė iš daugiau kaip 300 viktorinos dalyvių surinko didžiausią taškų skaičių – 33 iš 35. Paskatinamieji prizai įteikti dar 3 dalyviams, surinkusiems 30 ir 29 taškus: Užpalių III klasės gimnazistei  Samantai Sidabraitei, Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos abiturientei Aurelijai Pitrėnaitei ir III klasės gimnazistei Kamilei Bartkevičiūtei. Padėkos ir paskatinimai skirti ir Užpalių gimnazijos biologijos mokytojai Neringai Šukienei bei visuomenės sveikatos priežiūros specialistei Ritai Latvėnienei.

      „Viktoriną organizavome jau aštuntą kartą ir džiaugiamės, kad ji tarp mokinių – vis dar populiari. Iš viso viktorinoje dalyvavo 341 mokinys iš 19 mokyklų, 8 savivaldybių – Panevėžio miesto ir rajono, Biržų, Ignalinos, Kupiškio, Pasvalio, Utenos ir Zarasų rajonų. Tai buvo pats didžiausias dalyvių skaičius per visus viktorinų organizavimo metus. 2019 m. atsižvelgta į ankstesnius mokinių pastebėjimus – priemonėje dalyvauti pakviesti ir abiturientai. Dalyviams reikėjo atsakyti į 35 klausimus. Nugalėtojais paskelbėme 10 pirmųjų, teisingiausiai atsakiusių į daugiausia viktorinos klausimų. Dar 16-ai dalyvių, po nugalėtojų teisingiausiai atsakiusių į klausimus, komisija skyrė paskatinamuosius prizus. Džiaugiamės, kad mokiniai viktorinoje dalyvauja beveik be raginimo, savanoriškai. Be abejonės, prie to daug prisideda mokytojai ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistai, kurie skatina dalyvauti, skiria dalį pamokų laiko atsakymams išsiųsti. Už tai  ligonių kasos specialistai jiems yra dėkingi. Panevėžio TLK dėkoja visiems viktorinos dalyviams!“ – Kupiškyje teigė Panevėžio TLK Administravimo skyriaus vedėja Asta Levickienė.    
Apie PSD Užpalių gimnazistams pasakojo L. Nakrošienė. Panevėžio TLK.   

      Prieš laimėtojų pasveikinimą Panevėžio TLK Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėja Sigita Paulauskienė Kupiškyje, o šio skyriaus vyriausioji specialistė Laura Nakrošienė Užpaliuose į netradicinę pamoką susirinkusius II–IV gimnazijos klasių mokinius trumpai supažindino su privalomojo sveikatos draudimo (PSD) sistema, paaiškino, kodėl visi mokiniai turi galimybę lankytis sveikatos priežiūros įstaigose ir gydytis jose nemokamai, kas apmoka už mokiniams suteiktas paslaugas. Daugiausia dėmesio skirta studentų ir mokyklas baigusių, bet toliau nebesimokančių jaunuolių PSD galimybėms išaiškinti. Kalbėta ir apie Europos sveikatos draudimo kortelės naudą, perspėta, kaip nepadaryti žalos Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžetui.

      Atidžiai viešnių informacijos klausęsi mokiniai parodė susidomėjimą PSD. Užpalių gimnazistai uždavė klausimų, ar užsienyje nemokamai galima gauti tik būtinąją medicinos pagalbą, ar yra galimybių nemokėti už gydytojo endodontologo paslaugas. Kupiškėnai teiravosi, ką reikia daryti dėl PSD, jei planuojama, baigus mokyklą, išvykti dirbti į užsienį. 

Užpalių mokiniai buvo labai aktyvūs momentinės viktorinos dalyviai. Panevėžio TLK nuotr.

      Mokiniams atsakyta į šiuos klausimus, taip pat jų prašyta padiskutuoti plačiau teisingai atsakius į kai kuriuos momentinės viktorinos klausimus – kodėl negalima nemokėti PSD įmokų gyvenant Lietuvoje ir esant sveikam, kas atsitiktų, jei Lietuvos valstybė per PSD sistemą neužtikrintų medicinos pagalbos žmogui susirgus, kodėl svarbu apsidrausti sveikatą PSD ir pan. 

      Gimnazistų atsakymai ir pasvarstymai ligonių kasos atstovus maloniai nustebino – jauni žmonės suprato ir pritarė PSD sistemos principams. Momentinėje viktorinoje pasižymėjusiems abiejų mokyklų gimnazistams įteikti nedideli prizai.
 


     

Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos mokiniai maloniai nustebino ligonių kasos atstovus savo aktyvumu ir supratimu apie PSD. Panevėžio TLK nuotr.

      Panevėžio TLK organizuojamose viktorinose per 8 metus iš viso dalyvavo daugiau kaip 1500 mokinių. Iš jų laimėtojais tapo arba paskatinamuosius prizus laimėjo 212 viktorinos dalyvių.
Teisingi viktorinos atsakymai skelbiami interneto svetainėje www.paneveziotlk.lt (paspaudus reklamjuostę „Mokiniams skirta viktorina“). 

            

Panevėžio teritorinė ligonių kasa

 
Ligonių kasos kviečia:
• Skaityti svarbiausias naujienas Facebook: https://goo.gl/ML8SqJ
• Pamatyti naujausias nuotraukas ;) Instagram: https://goo.gl/tXvpXr
• Žiūrėti išsamius ir linksmus vaizdo įrašus Youtube: https://goo.gl/BPBep2
• Sekti išskirtinius infografikus ir ne tik Flickr: https://goo.gl/Hsyhq4
 

Rūpimus klausimus galite pateikti el. pašto adresu info@vlk.lt arba ligonių kasų informacijos telefono numeriu (8 5) 232 2222.

 
 
 
2019-11-26
Jūsų nuomonė
Ar žinote, kad Europos sveikatos draudimo kortelę (per Elektroninius valdžios vartus ar atvykus pas ligonių kasos atstovą rajone) jau galima užsakyti atsiųsti paštu?
Taip ir tuo ketinu pasinaudoti (pasinaudojau)
Taip, bet man tai neaktualu
Ne, bet dabar žinosiu ir pasinaudosiu
Ne ir man tai neaktualu
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: