PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Dėmesio! ES šalyse esantys Lietuvos apdraustieji, neturintys Europos sveikatos draudimo kortelės, gali kreiptis į TLK, kad būtų atsiųstas sertifikatas. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Nauja Panevėžio TLK iniciatyva – konkursas partneriams

 

      2019 m. spalio 7–20 dienomis Panevėžio teritorinė ligonių kasa (Panevėžio TLK) skelbia konkursą partneriams „Apie sveikatos draudimą žinokime daugiau“. Jis skirtas Panevėžio ir Utenos apskričių valstybinių įstaigų, bendradarbiaujančių ar bendradarbiavusių privalomojo sveikatos draudimo srityje su Panevėžio TLK, specialistams – „Sodros“ Valstybinės mokesčių inspekcijos, Užimtumo tarnybos darbuotojams. 

      Konkurse kviečiami dalyvauti ir  Panevėžio TLK veiklos zonos  savivaldybių Visuomenės sveikatos biurų specialistai, kurie nemažai prisideda prie prevencinių programų, apmokamų Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis, įgyvendinimo bei skatina mokinius dalyvauti jiems rengiamoje tradicinėje Panevėžio TLK viktorinoje apie privalomąjį sveikatos draudimą.

      Suaugusiesiems skirto konkurso užduotys ir jo taisyklės Panevėžio TLK interneto svetainėje www.paneveziotlk.lt paskelbtos 2019 m. spalio 7 d., taip pat išsiųstos el. paštu įstaigoms. Atsakymų iš dalyvių el. paštu paninfo@vlk.lt bus laukiama iki spalio 20 d. imtinai.  

      Konkurso dalyviams reikės atlikti 40 užduočių. Atsakymus peržiūrės ir nugalėtojus iki 2019 m. lapkričio 15 d. išrinks Panevėžio TLK direktoriaus įsakymu sudaryta Žinių patikrinimo konkursų nugalėtojų atrankos komisija.

      Nugalėtojais bus skelbiami tie 5 dalyviai, kurie pirmieji teisingai ar teisingiausiai atliks užduotis ir pirmieji atsakymus atsiųs Panevėžio TLK. Jie bus apdovanoti Panevėžio TLK direktoriaus padėkos raštais ir dovanomis. Dar 5 dalyviai, po nugalėtojų taip pat teisingai ar teisingiausiai atlikę užduotis, atsižvelgiant į atsakymų išsiuntimo laiką, bus apdovanojami paskatinamaisiais prizais.

      Konkurso tikslas – inicijuoti kitokį Panevėžio TLK bendradarbiavimo su valstybinėmis įstaigomis-partneriais būdą, siekiant priminti šių įstaigų darbuotojams pagrindinius dalykus, susijusius su gyventojų privalomuoju sveikatos draudimu ir jų informavimu, ligonių kasų veikla, taip pat įtvirtinti teisingas įstaigų-partnerių darbuotojų turimas žinias šiais klausimais.

      Panevėžio TLK kviečia partnerius aktyviai dalyvauti užduočių konkurse – pasitikrinti turimas žinias apie privalomąjį sveikatos draudimą ir su juo susijusiomis temomis! Konkurso užduotis ir taisykles galite rasti čia.

             Panevėžio teritorinė ligonių kasa
 
 

Rūpimus klausimus galite pateikti el. pašto adresu info@vlk.lt arba ligonių kasų informacijos telefono numeriu (8 5) 232 2222.

2019-10-07
Jūsų nuomonė
Ar žinote, kad Europos sveikatos draudimo kortelę (per Elektroninius valdžios vartus ar atvykus pas ligonių kasos atstovą rajone) jau galima užsakyti atsiųsti paštu?
Taip ir tuo ketinu pasinaudoti (pasinaudojau)
Taip, bet man tai neaktualu
Ne, bet dabar žinosiu ir pasinaudosiu
Ne ir man tai neaktualu
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: