PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Dėmesio! Suaugę asmenys pakartotinai į laukiančiųjų dantų protezavimo sąrašą gali būti įrašyti ne anksčiau kaip po 3 metų nuo dantų protezavimo paslaugų kompensavimo dienos. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Darbą pradeda naujas Valstybinės ligonių kasos vadovas – Gintaras Kacevičius

 Naujasis VLK vadovas G. Kacevičius (kairėje), sveikatos apsaugos viceministrė K. Garuolienė ir buvęs laikinasis VLK vadovas, VLK direktoriaus pavaduotojas V. Zaksas. VLK nuotr.  

      Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos įsakymu nuo kovo 28 dienos vadovauti Valstybinei ligonių kasai prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) pradeda Gintaras Kacevičius. Jis į pareigas skiriamas 5 metų kadencijai. Iki šiol G. Kacevičius ėjo Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) vyriausiojo patarėjo pareigas.

      Ministras A. Veryga naujajam VLK vadovui linki sėkmės ir akcentuoja svarbiausias veiklos sritis – toliau plėtoti ir tobulinti paslaugų ir vaistų kompensavimą.

      „Daugelis pacientų jau pajuto naudą įsigydami kompensuojamus vaistus ir gaudami naujai kompensuojamas paslaugas. Tai tik dalis numatytų Vyriausybės darbų sveikatos apsaugos sistemoje. Naujų tolimesnių sprendimų laukia visi sveikatos sistemos dalyviai – tiek pacientai, tiek medikai", – sako sveikatos apsaugos ministras A. Veryga.

      G. Kacevičius ligonių kasose ne naujokas – jose jis dirbo bemaž 17 metų. Ėjo įvairias pareigas: 1998–2004 m. dirbo Vilniaus teritorinės ligonių kasos direktoriumi, 2008–2018 m. – VLK Kainų ir klasifikacijų departamento direktoriumi, pusantrų metų – laikinai vadovavo VLK.

      Nuo ketvirtadienio pradedantis eiti VLK vadovo pareigas G. Kacevičius tvirtina, kad sieks užtikrinti darbų tęstinumą ir dės pastangas, jog VLK ir toliau dirbtų taip, kad Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšos – visų Lietuvos apdraustųjų privalomuoju sveikatos draudimu žmonių pinigai – teiktų visuomenei maksimalią naudą ir būtų naudojamos nepriekaištingai skaidriai.

      „Svarbiausias ligonių kasų tikslas – sudaryti tokias sąlygas, kad visi pacientai be kliūčių gautų gydymo paslaugas ir vaistus, kuriuos jiems garantuoja privalomasis sveikatos draudimas. Taigi itin svarbu užtikrinti, kad apdraustieji asmenys galėtų pasinaudoti savo teise į sveikatos priežiūrą, susirgę – nenukentėtų finansiškai, o gydymo įstaigos gautų tinkamą atlygį už kokybiškas ir laiku suteiktas paslaugas. Be to, svarbu siekti, kad, atsižvelgiant į šalies galimybes, žmonėms gydyti būtų prieinamos ir pasaulyje taikomos naujovės, kurių efektyvumas yra moksliškai įrodytas", – teigia G. Kacevičius.

      G. Kacevičiaus teigimu, ir ateityje bus siekiama tobulinti apmokėjimą PSDF lėšomis gydymo įstaigoms už pacientams suteiktas paslaugas, ne tik kompensuojant jų patiriamas sąnaudas, bet ir siekiant jas paskatinti gerinti teikiamų paslaugų kokybę. Pasak naujojo VLK vadovo, ne mažiau svarbu užtikrinti teikiamų sveikatos priežiūros paslaugų saugumą, didinti efektyvesnių, laiką ir išteklius taupančių paslaugų spektrą bei mažinti eiles gydymo įstaigose.

      Kauno medicinos institute gydytojo profesinę kvalifikaciją srityje įgijęs G. Kacevičius dirbo gydytoju bei ambulatorijos vedėju, poliklinikos vedėju, dalyvavo įgyvendinant įvairius tarptautinius projektus. Šiuo metu G. Kacevičius taip pat yra Europos Sąjungos Dvynių projekto „Parama įgyvendinant privalomojo sveikatos draudimo sistemą Azerbaidžane" konsultantas privalomojo sveikatos draudimo įdiegimo klausimais. 

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos
Ryšių su visuomene skyrius
 


 Ligonių kasos kviečia:

Skaityti svarbiausias naujienas Facebook: https://goo.gl/ML8SqJ

Pamatyti naujausias nuotraukas ;) Instagram: https://goo.gl/tXvpXr

Žiūrėti išsamius ir linksmus vaizdo įrašus Youtube: https://goo.gl/BPBep2

Sekti išskirtinius infografikus ir ne tik Flickr: https://goo.gl/bGtZg2

 
Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5) 232 2222. ​

 

2019-03-28
Jūsų nuomonė
Ar žinote, kad medicininė reabilitacija skiriama tik sergant tam tikromis ligomis, kurių sąrašas patvirtintas sveikatos apsaugos ministro įsakymu?
Taip
Ne
Maniau, kad reabilitacija gali būti skiriama sergant bet kuria liga
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: