PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Atkreipiame dėmesį, kad studentai, nuo 2020-02-01 pradėję studijuoti Jungtinėje Karalystėje, Lietuvoje valstybės lėšomis nedraudžiami. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Ligonių kasų konferencijoje apžvelgtas veiklos dvidešimtmetis

     Sausio 26 dieną Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) įsteigimo 20-mečiui pažymėti Vyriausybės rūmų Didžiojoje salėje buvo surengta ligonių kasų trečioji metinė konferencija „Ligonių kasos Lietuvoje. Kas nuveikta per 20 metų?“

     Konferencijoje dalyvavo sveikatos, socialinės apsaugos, kitų valstybės institucijų, savivaldybių, pacientų organizacijų atstovai, Privalomojo sveikatos draudimo tarybos nariai, svečiai iš Estijos, Moldovos, Vokietijos, įvairių šalies gydymo įstaigų, universitetų, ligonių kasų darbuotojai, žodžiu, visi suinteresuotieji privalomojo sveikatos draudimo bei visos sveikatos apsaugos sistemos sėkminga raida (iš viso – apie 300 žmonių).

     Konferenciją atidarė ir pagrindinį pranešimą perskaitė VLK direktorius Algis Sasnauskas. Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus linkėjimus konferencijos dalyviams ir padėką už nuveiktus darbus perdavė Ministro Pirmininko patarėja Eglė Stonkutė. „Būti savo šalies piliečių sveikatos garantu“ skamba ambicingai, skamba įpareigojančiai, skamba atsakingai, tačiau būtent to ir tikiuosi iš savo šalies sveikatos apsaugos sistemos asmeniškai kaip pilietis, kaip šeimos žmogus, kaip atsakingas valstybės pareigūnas. Net jei sutikčiau, kad kol kas ne visos viltys ar lūkesčiai, kalbant apie piliečių sveikatos garantavimą, pildosi, bet negaliu nepasidžiaugti, kad mes turime į ką jas sudėti, patikėti“,– sakoma sveikinime.

     Konferencijoje buvo aptarta Lietuvos ir kitų pasaulio šalių privalomojo sveikatos draudimo padėtis, palygintos mūsų ir užsienio šalių privalomojo sveikatos draudimo įgyvendinimo aktualijos. Tokių palyginimų nestokojo ekspertas iš Vokietijos Markus Schneider. Apie pacientui teikiamas privalomojo sveikatos draudimo galimybes kalbėjo Lietuvos pacientų organizacijų atstovų tarybos pirmininkė Vida Augustinienė, apie įvairius teisinio privalomojo sveikatos draudimo reguliavimo aspektus pranešimą skaitė advokatė Dalia Zeleckienė, ligonių kasų partnerių – gydymo įstaigų – vardu pasisakė Lietuvos gydytojų vadovų sąjungos prezidentas Stasys Gendvilis.

     VLK ir šiuo metu Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose bei Klaipėdoje veikiančios teritorinės ligonių kasos atstovauja pacientų, apdraustų privalomuoju sveikatos draudimu, interesams ir atsako už jų sveikatos priežiūros išlaidų kompensavimą Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis. 

 

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos
Ryšių su visuomene skyrius

2012-01-27
Jūsų nuomonė
Ar nepavykus prisiskambinti į gydymo įstaigą Jums buvo perskambinta?
Taip
Ne
Kita (nurodykite, į kurią įstaigą skambinote)
Dažniausiai užduodami klausimai
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: