PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Dėmesio! Pacientai neturi mokėti už gydytojams reikalingas apsaugos priemones. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Metams baigiantis – kone dvigubas pakviestųjų skaičius

 

      Panevėžio teritorinė ligonių kasa (Panevėžio TLK) jau išsiuntė paskutinio šių metų ketvirčio kvietimus protezuoti dantis asmenims, laukiantiems eilėje Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis apmokamo dantų protezavimo.

      Šiųmetė naujovė – 2018 m. pradėtas lėšų skyrimas teritorinėms ligonių kasoms (TLK) atsižvelgiant į senjorų ir neįgalių asmenų skaičių apskrityse, taip pat nuo liepos mėnesio įsigaliojęs lėšų skirstymas ne pagal prirašytų prie pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigos apdraustų privalomuoju sveikatos draudimu gyventojų, bet pagal laukiančių eilėje asmenų skaičių, – Panevėžio TLK leido pakviesti protezuoti dantų dar didesnį skaičių asmenų. 

      Palyginti su praėjusiu ketvirčiu, kvietimų IV ketvirtį kai kurių savivaldybių gyventojams išsiųsta kone dvigubai daugiau, tad paslaugos laukimo trukmė jose sumažėjo pastebimai. Pavyzdžiui, Visagino mieste eilė trumpėjo 5 mėn., Panevėžio mieste – pusantrų metų.

       Iš viso Panevėžio TLK šį mėnesį išsiuntė 1252 kvietimus Utenos ir 2215 kvietimų Panevėžio apskričių gyventojams. Per visus 2018 m. į Utenos apskritį iškeliavo maždaug 4,5 tūkst. (2017 m. – 2,7 tūkst.), į Panevėžio apskritį – 7,3 tūkst. (2017 m. – 4,7 tūkst.) kvietimų.

      2018 m. IV ketvirtį kone 1 tūkst. kvietimų išsiųsta laukiantiesiems eilės Panevėžio mieste. Utenos rajono gyventojams išsiųsta 481, Panevėžio rajono – 336, Rokiškio rajono – 303, Biržų rajono – 292, Pasvalio rajono – 203, Anykščių rajono – 194 kvietimai. Jų taip pat sulaukė 183 visaginiečiai, 168 ignaliniečiai, 141 molėtiškis, 113 kupiškėnų ir 85 zarasiškiai. 

      Panevėžio TLK, savo veiklos zonoje turinčiai daug senjorų ir neįgalių asmenų, 2018 m. dantų protezavimo paslaugų finansavimas iš PSDF biudžeto, palyginti su 2017 m., didėjo beveik 1,1 mln. Eur ir sudarė per 3 mln. Eur.

      Panevėžio TLK Gyventojų aptarnavimo skyrius ragina asmenis, įrašytus į eilę dantų protezavimo paslaugai gauti, domėtis Panevėžio TLK interneto svetainėje pateikiama informacija apie eiles arba kartkartėmis pasiteirauti asmeniškai ar telefonu, kiek dar liko laukti. Priartėjus eilei, būtina tikrinti pašto dėžutes, kad pašto pranešimai apie registruoto laiško gavimą nebūtų pražiūrėti ar nenusimestų.

      Kvietimus gavę asmenys ne vėliau kaip per 3 mėn. nuo pažymos apie teisę gauti paslaugą išsiuntimo dienos turi kreiptis į vieną iš gydymo įstaigų, nurodytų atsiųstame įstaigų sąraše, dėl dantų protezavimo paslaugos teikimo. Laiku nesikreipus, asmenys išbraukiami iš sąrašo.
Asmens, kuris mirė nesulaukęs kompensacijos už savo lėšomis protezuotus dantis, teisę į kompensaciją įgyja jo paveldėtojas (-ai), jei jis (jie) per 90 dienų nuo palikimo priėmimo dienos kreipiasi į TLK ir pateikia notaro patvirtintus  paveldėjimo teisę įrodančius dokumentus. Norėdami gauti kompensaciją, asmenys TLK turi pateikti paveldėjimo teisės į mirusiajam priklausančią kompensaciją liudijimą ar jo kopiją. Paveldėtojams kompensacija pervedama atėjus mirusiojo eilei gauti dantų protezavimo paslaugas.

      Daugiau informacijos – www.paneveziotlk.lt, bendruoju ligonių kasų tel. 8 700 88888, el. paštu info@vlk.lt. Detalesnė informacija apie dantų protezavimo eiles pagal savivaldybes skelbiama www.paneveziotlk.lt, skyrelio „Gyventojams“ skiltyje „Dantų protezavimas“ („Dantų protezavimo eilės“). 
             

Panevėžio teritorinė ligonių kasa
 
 

Rūpimus klausimus galite pateikti el. pašto adresu info@vlk.lt arba ligonių kasų informacijos telefono numeriu 8 700 88888.

Ligonių kasos kviečia:
• Skaityti svarbiausias naujienas Facebook: https://goo.gl/ML8SqJ
• Pamatyti naujausias nuotraukas ;) Instagram: https://goo.gl/tXvpXr
• Žiūrėti išsamius ir linksmus vaizdo įrašus Youtube: https://goo.gl/BPBep2
• Sekti išskirtinius infografikus ir ne tik Flickr: https://goo.gl/Hsyhq4
 

2018-11-08
Jūsų nuomonė
Ar žinote, kad karantino metu apsilankę poliklinikoje, pacientai neturi mokėti už medikams skirtas nuo koronaviruso apsaugančias priemones?
Taip
Ne
Kita (jei Jūsų prašė už šias priemones mokėti, įvardykite, kurioje gydymo įstaigoje)
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: