PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Dėmesio! Nuo 2021 m. sausio 1 d. pasikeitė PSD įmokos dydis. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Tarp išlydėtų alpinistų – ir Panevėžio TLK darbuotojas

Prieš kelionę alpinistai ir atėjusieji jų išlydėti įsiamžino prie Panevėžio miesto savivaldybės, kur šalia Lietuvos valstybės šimtmečio ženklo iškelta trispalvė.

      Vakar vakare prie Panevėžio miesto savivaldybės vyko Panevėžio alpinistų išlydėtuvės į Kirgizijos Tian Šanio kalnus, kur keliautojai planuoja rasti bevardę viršukalnę, siekiančią apie 4,5 km aukštį, ir ją pavadinti Panevėžio vardu. Tarp dešimties asmenų, išlydėtų į prasmingą žygį, – Panevėžio teritorinės ligonių kasos (Panevėžio TLK) Informatikos ir statistikos skyriaus vedėjas Raimundas Abramavičius.
 
      Jau daug metų per atostogas į kalnus kopiančiam kolegai palinkėti sėkmės ir saugios kelionės susirinko būrys Panevėžio TLK darbuotojų. Įstaigos direktoriaus pavaduotoja Alma Čiplienė visiems išvykstantiesiems linkėjo kelionėje patirti kuo mažiau streso, bet dėl visa ko kiekvienam įteikė po antistresinę priemonę – tam atvejui, jei streso išvengti vis dėlto nepavyktų.  
 

Iš Panevėžio TLK atstovų gautas antistresinis kamuoliukas pakėlė nuotaiką visiems ekspedicijos dalyviams. 
     
      Alpinistus taip pat išlydėjo laikinasis Panevėžio savivaldybės meras Aleksas Varna, linkėjęs ekspedicijos nariams gero oro, ištvermės ir sėkmės siekiant užsibrėžto tikslo.
 
      Maloniai kolegų palaikymu nustebintas R. Abramavičius, kaip ir jo bendražygiai, buvo geros nuotaikos ir tvirtino, kad šiek tiek įtampos keliautojai paprastai jaučia tol, kol išvyksta. Vėliau viskas klostosi savaime, nuosekliai. Baimintis, pasak R. Abramavičiaus, nėra dėl ko, nes visi Panevėžio alpinistai turi daug patirties, nors kartu ne visi yra keliavę.
 
      Pasak alpinistų, Tian Šanio kalnuose yra ne viena lietuviškai pavadinta  viršukalnė. Savo viršūnes turi Vilnius, Kaunas, Šiauliai, Dotnuva. Bus siekiama, kad 515-ojo gimtadienio proga ją įgytų ir Panevėžys. Šiais metais bus bandoma įregistruoti viršukalnių pavadinimus. Nors tą padaryti Kirgizijoje nėra paprasta,  alpinistas Vilius Šeduikis sieks geografinio lietuviškųjų viršūnių pavadinimų įteisinimo. Pirmiausia tam turi pritarti vietos bendruomenė, vėliau – rajono, apskrities vadovai, o tada įsaką dėl pavadinimų suteikimo pasirašo Kirgizijos prezidentas. Iškart visų viršukalnių įregistruoti nesitikima, tačiau tikimasi bent jau padaryti pradžią. 
 

 Prieš išvykdamas R. Abramavičius (trečias iš dešinės) kelionės planais dalijosi su darbo kolegomis, Panevėžio miesto vicemeru A. Varna (centre).  
     
      Prie Panevėžio alpinistų – Edvardo ir Valės Pundzių, Vaclovo Paplausko, Laimos Vološkevičienės, Raimundo Abramavičiaus, Juliaus Žilinsko, Tomo Vanago, Tomo Bertašiaus, Remigijaus Žilinsko ir grupės vadovo Sauliaus Jurevičiaus – prisijungs dar apie trisdešimt alpinistų iš visos Lietuvos.  Sugrįžti ekspedicijos nariai planuoja rugpjūčio 20 d.
            
Panevėžio teritorinė ligonių kasa
2018-08-03
Jūsų nuomonė
Ar žinote, kad nuo 2021 m. sausio 1 d. pagrindinis privalomojo sveikatos draudimo įmokos dydis tiems, kurie įmokas moka savarankiškai, yra 44,81 Eur?
Taip
Ne
Dažniausiai užduodami klausimai
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: