PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Atkreipiame dėmesį, kad studentai, nuo 2020-02-01 pradėję studijuoti Jungtinėje Karalystėje, Lietuvoje valstybės lėšomis nedraudžiami. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Išdalyti prizai viktorinos apie sveikatos draudimą laimėtojams

 

      Lapkričio 30 dieną Panevėžio teritorinėje ligonių kasoje (TLK) paskelbti ir apdovanoti 2017 m. spalio 2–15 d. įstaigos organizuotos viktorinos apie sveikatos draudimą, skirtos 9–11 klasių (I–III gimnazijų klasių) mokiniams, laimėtojai. Viktorinos organizatoriai džiaugiasi, kad šių metų viktorina pasižymėjo geriausiais rezultatais per penkerius metus: net 11 dalyvių surinko maksimalų 30-ies taškų skaičių ir teisingai atsakė į absoliučiai visus viktorinos klausimus. 10 iš jų, greičiausiai atsiuntę atsakymus, paskelbti nugalėtojais. Dar 17-ai, surinkusiems nuo 30 iki 26 taškų įskaitytinai, įteikti paskatinamieji prizai. Jais taip pat apdovanoti 7 pedagogai ir 1 visuomenės sveikatos priežiūros specialistas.
 
      „Viktorina mokiniams organizuojama nuo 2012 m. Jos tikslas – supažindinti mokyklų bendruomenes – mokinius ir kitus bendruomenės narius – su privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) ir jo teikiamomis galimybėmis, skatinti sąmoningumą ir informuotumą, domėjimąsi ligonių kasų veikla, sveikatos priežiūros aktualijomis, prevencijos programomis ir pan. Kadangi priemonė vykdoma ne pirmus metus, pastebime, jog kai kurių mokyklų mokiniai joje noriai dalyvauja, ir ne po kartą, patys ieško atsakymų į klausimus ir taip vis daugiau sužino apie PSD. Mūsų siekis – kad mokiniai suprastų, jog baigę mokyklą patys turi pradėti domėtis ir rūpintis savo sveikatos draudimu“, – sako Administravimo skyriaus vedėja Asta Levickienė. 
 

 
      2017 m. viktorinoje geriausiai sekėsi aktyviausiai joje dalyvavusiems Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos mokiniams. Pastarąjį kartą 2015 m. vykusioje viktorinoje šios mokyklos gimnazistus taip pat labiausiai lydėjo sėkmė.
 
      Šios gimnazijos visuomenės sveikatos priežiūros (VSB) specialistė Sandra Dolgova pastebi, kad didžiausią nuostabą atsakinėjant į viktorinos klausimus mokiniams sukėlė Panevėžio TLK išvardytos už gyventojų sveikatos priežiūros paslaugas mokamos pinigų sumos. Tie, kurie negalėjo patikėti, kad paslaugos gali kainuoti daug ir žymėjo mažiausias galimas pasirinkti sumas, dažniausiai klydo. 
 
      2017 m. iš 28 Kazimiero Paltaroko gimnazijos dalyvių viktorinos laimėtojais tapo net 24. Paskatinamuosius prizus taip pat laimėjo po 1 Panevėžio Juozo Balčikonio, 5-osios ir Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijų mokinį.
 
      Panevėžiečiai viktorinos laimėtojai pakviesti į Panevėžio TLK. Ta proga jiems įteikti Panevėžio TLK direktoriaus Jono Narbuto padėkos raštai ir prizai.
 
 
      Padėkos raštai ir atminimo dovanos už aktyvų mokinių skatinimą dalyvauti viktorinoje, atsižvelgiant į daugelio dalyvių pasiektus laimėjimus joje ar apskritai aktyvų mokinių dalyvavimą viktorinoje, taip pat įteikti Kazimiero Paltaroko gimnazijos kūno kultūros mokytojai Violetai Karanauskaitei, fizikos mokytojai Daliai Kuosienei bei visuomenės sveikatos priežiūros specialistei Sandrai Dolgovai, 5-osios gimnazijos informacinių technologijų mokytojai Jolitai Stankevičienei. Prizais bus apdovanotos ir Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos anglų k. ir matematikos mokytojos Ramūnė Vabolytė ir Danutė Jankauskienė, Užpalių gimnazijos biologijos mokytoja Neringa Šukienė, Visagino „Atgimimo“ gimnazijos etikos mokytoja Yulia Mukhajeva. Į kitus rajonus prizai nukeliaus per šią savaitę.
 
      Šiųmetėje viktorinoje į klausimus internete atsakinėjo 145 dalyviai iš 13 mokyklų, 7 savivaldybių – Panevėžio ir Visagino miestų, Anykščių, Kupiškio, Molėtų, Utenos, Zarasų rajonų.  Daugumą mokinių apie viktoriną informavo ir paskatino joje dalyvauti mokytojos arba visuomenės sveikatos priežiūros specialistai. Dalyviai pažymėjo, kad sunkiausia buvo atsakyti į klausimus, kiek maždaug pinigų Panevėžio TLK per metus išleidžia gyventojų sveikatos priežiūros paslaugoms ir vaistams apmokėti, kiek vidutiniškai kainuoja vienas greitosios medicinos pagalbos iškvietimas, vieno ligonio gydymas ligoninėje, sanatorijoje, kaip vadinami Lietuvos Respublikos piliečiai ir užsieniečiai, nuolat gyvenantys mūsų šalyje ir turintys prievolę mokėti PSD įmokas, kokio amžiaus vyrai ir moterys gali nemokamai išsitirti pagal prevencinę širdies ir kraujagyslių ligų programą.
 
      Skelbiame Panevėžio TLK viktorinos nugalėtojais šiuos Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos mokinius, surinkusius po 30 taškų: Oskarą Maskoliūną (IIIa kl.); Austėją Kaminskaitę (IIIa kl.); Korneliją Sarapinaitę (IIIa kl.); Laurą Nuobaraitę (IIIb kl.); Kotryną Grigaitę (IIIa kl.); Godą Vaitukaitytę (IIIb kl.); Kotryną Blinkevičiūtę (IIIa kl.); Nedą Barciūnaitę (Ib kl.); Indrę Mackevičiūtę (Ib kl.); Godą Simėnaitę (Ib kl.).
 
      Paskatinamieji prizai skirti:
Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija – Aušrinei Macijauskaitei (Ib kl., 30 tšk.); Ainei Šimoliūnaitei (IIIa kl., 29 tšk.); Andriui Gražiui (IIIb kl., 29 tšk.); Tadui Ribakovui (IIIb kl., 29 tšk.); Arnui Vingiliui (IIIc kl., 29 tšk.); Rugilei Rimšaitei (IIc kl., 29 tšk.); Vaidai Kielaitei (IIIb kl., 28 tšk.); Mildai Ivanauskaitei (Ib kl., 28 tšk.); Justinai Gudelytei (IIc kl., 28 tšk.); Aušrinei Mašauskaitei (IIc kl., 28 tšk.); Akvilei Vilutytei (IIc kl., 28 tšk.); Gabrielei Aputytei (IIc  kl., 28 tšk.); Benui Palskiui (IIIb kl., 27 tšk.); Ugnei Stasiūnaitytei (Ib kl., 27 tšk.);
Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija – Nedui Domkui (Ia kl., 26 tšk.);
Panevėžio 5-oji gimnazija – Vakarei Budrytei (IIb kl., 26 tšk.);
Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija – Livetai Dainytei (III kl., 26 tšk.).
 
      Panevėžio TLK dėkoja visiems viktorinos dalyviams. Kam nepasisekė šiais metais, tie savo jėgas galės išbandyti kitą rudenį, nes organizuoti viktoriną planuojama ir kitąmet.
 
      Teisingi viktorinos atsakymai skelbiami interneto svetainėje www.paneveziotlk.lt (paspaudus reklamjuostę „Mokiniams skirta viktorina“). 

            
Panevėžio teritorinė ligonių kasa
 
Rūpimus klausimus galite pateikti el. pašto adresu info@vlk.lt arba ligonių kasų informacijos telefono numeriu 8 700 88888.
2017-11-30
Jūsų nuomonė
Ar nepavykus prisiskambinti į gydymo įstaigą Jums buvo perskambinta?
Taip
Ne
Kita (nurodykite, į kurią įstaigą skambinote)
Dažniausiai užduodami klausimai
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: