PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Atkreipiame dėmesį, kad studentai, nuo 2020-02-01 pradėję studijuoti Jungtinėje Karalystėje, Lietuvoje valstybės lėšomis nedraudžiami. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Pirmasis susitikimas su abiturientais – katalikiškoje gimnazijoje

 

      Panevėžio teritorinė ligonių kasa (Panevėžio TLK), tapusi Panevėžio miesto savivaldybės inicijuoto ir visus mokslo metus truksiančio jaunimo profesinio orientavimo projekto partnere, jau surengė pirmąjį susitikimą su projekto dalyviais – miesto Kazimiero Paltaroko gimnazijos abiturientais ir kitais mokiniais. Šio susitikimo tikslas – trumpai pristatyti ligonių kasų veiklą, papasakoti, kokių profesijų atstovai dirba Panevėžio TLK ir gali būti reikalingi įstaigai, taip pat bent šiek tiek supažindinti į studentų ar dirbančiųjų gretas netrukus pateksiančius jaunus žmones su privalomojo sveikatos draudimo (PSD) sistema, jos principais, įmokų mokėjimo tvarka, draudimo galimybėmis, Europos sveikatos draudimo kortelės (ESDK) svarba ir kt.
 
      Į projektą Panevėžio TLK įsijungė atsižvelgdama į kito projekto – „Atrask save“, kurį organizavo Darbo birža, dalyvių priekaištus dėl to, kad mokykloje nekalbama apie PSD. 
 

 
Mokiniams apie sveikatos draudimą pasakojo, aiškino, kaip juo reikės rūpintis baigus mokyklą Gyventojų aptarnavimo skyriaus vyr. specialistė Laura Nakrošienė.
     
      Panevėžio TLK specialistai mokyklos bendruomenės prašymu vyko į Kazimiero Paltaroko gimnaziją ir pravedė mokiniams netradicinę pamoką, kurioje kalbėjo apie Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto išlaidas ir pajamas, PSD administravimą vykdančias institucijas, Panevėžio TLK biudžetą ir įstaigos struktūrą, valstybės lėšomis draudžiamų asmenų kategorijas, PSD nepertraukiamumo svarbą ir sveikatos draudimo tvarką, aktualią tą mėnesį, kai nesumokama PSD įmoka, mokinių ir studentų PSD detales, ESDK įsigijimo ir panaudojimo tvarką.
 
      Kad mokiniai labiau įsimintų tai, ką išgirdo, po informacijos pateikimo viktorinos forma patikrintos jų žinios, o už teisingus atsakymus abiturientai apdovanoti. Gimnazistų prašyta prisiminti, kiek Panevėžio TLK kasmet išleidžia gyventojų sveikatos priežiūroms paslaugoms apmokėti, klausta, kur ir kaip galioja ESDK, dėl kokių ligų galima nemokamai profilaktiškai pasitikrinti sveikatą, kiek nedraustam asmeniui kainuotų vienos ar kitos ligos gydymas ir pan.
Panevėžio TLK visus mokslo metus, maždaug kartą per mėnesį priims savo įstaigoje  po vieną Panevėžio miesto gimnazijos dvyliktokų grupę arba patys vyks į mokyklas pristatyti savo veiklos ir PSD sistemos aktualijų. 
 
 Apie sveikatos draudimą klausėsi ir abiturientai, ir metais už juos jaunesni mokiniai.

            
Panevėžio teritorinė ligonių kasa
 
Rūpimus klausimus galite pateikti el. pašto adresu info@vlk.lt arba ligonių kasų informacijos telefono numeriu 8 700 88888.
2017-11-27
Jūsų nuomonė
Ar nepavykus prisiskambinti į gydymo įstaigą Jums buvo perskambinta?
Taip
Ne
Kita (nurodykite, į kurią įstaigą skambinote)
Dažniausiai užduodami klausimai
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: