PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Balandžio 7-ąją minime Pasaulinę sveikatos dieną
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Ligonių kasos planuose – veiklos tobulinimas


Valstybinėje ligonių kasoje (VLK) prie Sveikatos apsaugos ministerijos vykusiame vadovybės pasitarime buvo pristatytas 2011 m. Panevėžio teritorinės ligonių kasos (TLK) veiklos planas, kurį VLK vadovybė įvertino teigiamai.

Plane numatytos pagrindinės šių metų veiklos kryptys, orientuotos į sveikatos priežiūros paslaugų struktūros optimizavimą, pirminės sveikatos priežiūros stiprinimą, Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšų panaudojimo efektyvumo, veiklos valdymo rezultatyvumo didinimą, ligonių kasų teikiamų viešojo administravimo paslaugų kokybės, visuomenės informavimo apie privalomojo sveikatos draudimo (PSD) naudą gerinimą ir kt.

Panevėžio TLK direktoriaus Jono Narbuto teigimu, besikeičianti situacija šalyje, didėjantys suinteresuotųjų šalių poreikiai ligonių kasą skatina nuolat ieškoti veiklos tobulinimo būdų, rūpintis paslaugų prieinamumo užtikrinimu siekiant maksimaliai patenkinti apdraustųjų poreikius. Svarbiausias Panevėžio TLK, kaip ir kitų teritorinių ligonių kasų rūpestis – užtikrinti, kad PSDF biudžeto lėšos būtų naudojamos skaidriai ir efektyviai, kad gyventojai gautų kuo kokybiškesnes ligonių kasos ir sveikatos priežiūros įstaigų teikiamas paslaugas.

Daug dėmesio įgyvendinant 2011 m. Panevėžio TLK veiklos planą bus skiriama sveikatos priežiūros paslaugų finansavimo sistemai tobulinti, paslaugų išlaidų apmokėjimo efektyvumui didinti, racionalesnei sveikatos priežiūros paslaugų struktūrai formuoti, prevencinių programų įgyvendinimui skatinti. Plane numatyta peržiūrėti ir tobulinti esamas kompensuojamųjų paslaugų apimčių skaičiavimo tvarkas, užtikrinti teisingesnį stacionarių sveikatos priežiūros paslaugų išlaidų apmokėjimą, taikant tarptautinį giminingų diagnozių grupių (DRG) metodikos principą. Taip pat ketinama siekti planingos ir kryptingos vaistinių kontrolės, aktyvinti visuomenės informavimą, parengti 2011–2012 metų korupcijos prevencijos programos priemonių planą ir jame numatyti priemones kovai su nelegaliais mokėjimais gydymo įstaigose.

Panevėžio TLK šiais metais toliau dalyvaus kuriant ir diegiant draudžiamųjų PSD registą, finansų valdymo ir apskaitos informacinę sistemą. Tikimasi, kad įgyvendinamos naujovės bus naudingos ir įstaigai, ir gyventojams – TLK gaus daugiau reikalingos informacijos tiesiogiai iš kitų įstaigų, bus patobulinta finansų apskaita.

TLK jau anksčiau yra užsibrėžusi tikslą įdiegti Panevėžyje „vieno langelio“ klientų aptarnavimo sistemą su elektronine eilių reguliavimo ir stebėsenos sistema, atnaujinti ir pritaikyti pirmame aukšte esančias įstaigos patalpas Klientų aptarnavimo skyriaus veiklai. Šie punktai taip pat yra įtraukti į 2011 m. veiklos planą, o jų įgyvendinimas priklausys nuo įstaigos finansavimo.

Su 2011 m. Panevėžio TLK veiklos plano projektu išsamiau galima susipažinti
www.paneveziotlk.lt-Veikla-Planavimo dokumentai.

Panevėžio teritorinės ligonių kasos informacija

2011-01-25
Jūsų nuomonė
Ar žinote, kad Europos sveikatos draudimo kortelę (per Elektroninius valdžios vartus ar atvykus pas ligonių kasos atstovą rajone) jau galima užsakyti atsiųsti paštu?
Taip ir tuo ketinu pasinaudoti (pasinaudojau)
Taip, bet man tai neaktualu
Ne, bet dabar žinosiu ir pasinaudosiu
Ne ir man tai neaktualu
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: