PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Dėmesio! ES šalyse esantys Lietuvos apdraustieji, neturintys Europos sveikatos draudimo kortelės, gali kreiptis į TLK, kad būtų atsiųstas sertifikatas. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Parodos lankytojus stebino sveikatos priežiūros paslaugų kainos

 

      Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK), penktą kartą dalyvavusi tarptautinėje parodoje „Expo Aukštaitija“, prie savo stendo šįmet sulaukė daug jaunų šeimų ir tų, kuriuos labiausiai domino, už kokias paslaugas reikia ar nereikia mokėti gydymo įstaigose. Vyresnio amžiaus parodos lankytojai taip pat domėjosi galimybėmis gauti medicininę reabilitaciją, dantų protezavimo, kompensuojamo iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto, paslaugas arba kompensaciją už savo lėšomis protezuotus dantis. Jauniems žmonės rūpėjo privalomojo sveikatos draudimo (PSD), Europos sveikatos draudimo kortelės (ESDK) teikiamos galimybės, prevencijos programos ir tie per parodą organizuotos viktorinos apie sveikatos draudimą klausimai, kurių atsakymai susiję su sveikatos priežiūros paslaugų kainomis.
 
 Prie Panevėžio TLK stendo pirmąją parodos dieną apsilankė ir Seimo narė Rasa Juknevičienė.
 
           Seimo Sveikatos reikalų komiteto narį Antaną Matulą domino ligonių kasų informaciniai leidiniai. 
     
       Išgirdę teisingą atsakymo variantą arba patys jį atspėję, dalis jaunų žmonių negalėjo atsistebėti, kad, pavyzdžiui, privalomuoju sveikatos draudimu nedraustai moteriai vaistai nuo krūties vėžio kainuotų  35 tūkst. Eur, asmeniui insulto gydymas ligoninėje – nuo 640 iki 9000 Eur, apendicito operacija ir gydymas ligoninėje – nuo 700 iki 1200 eurų. Stebino viktorinos dalyvius ir tai, kad  Panevėžio TLK gyventojų sveikatos priežiūros paslaugoms ir vaistams apmokėti per metus išleidžia maždaug 168 mln. Eur.
 
 Dalyvauti viktorinoje mielai sutiko Panevėžio miesto savivaldybės Švietimo ir jaunimo reikalų skyriaus  vyr. specialistė Aušra Gabrėnienė ir Savivaldybės tarybos narys Laimutis Sėdžius (centre).  
     
     Panevėžio TLK specialistai per parodą „Expo Aukštaitija“ konsultavo gyventojus įvairiais PSD ir sveikatos priežiūros paslaugų teikimo, vaistų skyrimo klausimais, informavo, kaip galima gauti arba per Elektroninius valdžios vartus pamatyti duomenų apie suteiktas sveikatos priežiūros paslaugas ir išrašytus kompensuojamuosius vaistus suvestines, suteikė galimybę įsigyti ESDK tiems, kurie greitu laiku ketina vykti į kitą Europos Sąjungos šalį. Parodoje Panevėžio TLK išdavė 125 ESDK, išdalijo apie tūkstantį įvairių rūšių lankstinukų ir skrajučių. Vaikus ligonių kasos darbuotojai džiugino ne tik ryškiaspalviais balionais, bet ir antistresiniais kamuoliukais, kurių buvo galima laimėti viktorinoje.
 
 
Senjorai su ligonių kasos specialistais dažniausiai diskutavo dantų protezavimo klausimu.
      
 
      Dalyvauti viktorinoje „Ar viską žinai apie sveikatos draudimą?“ ir atsakyti į 150 skirtingų jos klausimų parodos lankytojai prie Panevėžio TLK stendo galėjo visas 3 renginio dienas. Iš viso viktorinoje dalyvavo apie 500 suaugusiųjų ir vaikų.
 
 Vaikus labiausiai traukė ryškiai žali antistresiniai kamuoliukai.
     
 
      Pasak Panevėžio TLK direktoriaus pavaduotojos Almos Čiplienės, dalyvaujant parodoje „Expo Aukštaitija“, kasmet daugiausia dėmesio skiriama tais metais aktualiausioms temoms, lankytojus stengiamasi sudominti ir intriguoti viktorinos klausimais ir reprezentaciniais įstaigos prizais, skiriamais už teisingus atsakymus. A. Čiplienė įsitikinusi, kad paroda „Expo Aukštaitija“ įstaigoms, dalyvaujančioms joje, padeda pasiekti svarbų tikslą – informuoti kuo daugiau gyventojų apie teikiamas paslaugas ir su jomis susijusiomis temomis, taip pat pristatyti pačią įstaigą ir didinti jos žinomumą.
 
 
Vykstant viktorinai, ligonių kasos stendas visas tris dienas buvo apgultas. 
 
 
 
Panevėžio teritorinė ligonių kasa
 
Rūpimus klausimus galite pateikti el. pašto adresu info@vlk.lt arba ligonių kasų informacijos telefono numeriu 8 700 88888. ​

 

2017-09-25
Jūsų nuomonė
Ar žinote, kad Europos sveikatos draudimo kortelę (per Elektroninius valdžios vartus ar atvykus pas ligonių kasos atstovą rajone) jau galima užsakyti atsiųsti paštu?
Taip ir tuo ketinu pasinaudoti (pasinaudojau)
Taip, bet man tai neaktualu
Ne, bet dabar žinosiu ir pasinaudosiu
Ne ir man tai neaktualu
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: