PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Dėmesio! Pacientai neturi mokėti už gydytojams reikalingas apsaugos priemones. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
E. sveikatos aktualijas Ligonių kasa aptarė su Jaunųjų gydytojų asociacija

 VLK nuotr.

      Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) direktorius Aurimas Baliukevičius susitiko su Jaunųjų gydytojų asociacijos (JGA) atstovais. Susitikimo metu buvo kalbama apie E. sveikatos perėmimą ir jos valdymą. Buvo diskutuojama, kad E. sveikata turi būti ir toliau aktyviai tobulinama, naujinama, nes visų bendras tikslas – sklandus sistemos veikimas be didesnių techninių sutrikimų, taip pat sistemos naudojimo aktyvinimas.

      Pasak susitikimo dalyvių, E. sveikatos perėmimas iš Registrų centro yra ilgas ir kruopštus vadybinis procesas. Didžiausia problema yra darbų atlikimo lankstumas, ne mažiau svarbu, kad visi galimi sutrikimai būtų sprendžiami operatyviai. ,,Šiuo metu VLK ekspertai nuodugniai nagrinėja esamos sistemos veikimą bei rengia detalų perėmimo darbų planą, kuris apims tiek techninius, tiek organizacinius ir teisinius aspektus. Natūralu, kad susidursime ir su įvairiais kitais iššūkiais, tačiau esame visiškai tam pasirengę. Dar kartą pabrėšiu – tai mus įpareigoja ir esame nusiteikę labai rimtam, skaidriam darbui. Turime didelę patirtį, esame kompetentingi ir pakankamai gerai valdome 19 informacinių sistemų iš jų penkias valstybines IT sistemas", – susitikime sakė VLK vadovas A. Baliukevičius.

      JGA atstovai tikisi, kad VLK, lyginant su Registro centru, pavyks maksimaliau ir operatyviau suaktyvinti E. sveikatos sistemos naudojimą, ją tobulinti, o pats sistemos  perdavimo procesas įvyks sklandžiai. Pasak JGA valdybos nario Ryčio Masiliūno, E. sveikatos plėtra yra viena iš prioritetinių  jaunųjų gydytojų domėjimosi sričių. „Sėkmingai veikianti E. sveikatos sistema yra būtina tvarios nacionalinės sveikatos sistemos sąlyga. Labai džiaugiamės, kad kuo toliau, tuo labiau į E. sveikatos sistemos plėtrą ir tobulinimą įtraukiami pagrindiniai jos vartotojai – gydytojai ir pacientai. Dėl to labai tikimės, kad artimiausiu metu sistema taps patogesnė ir funkcionalesnė kasdieniams vartotojams", – teigė JGA atstovas. 

      Panašius tikslus VLK kėlė ir susitikime dalyvavę E. sveikatos valdybos strateginiam sistemos valdymui nariai. ,,Svarbu sėkmingai vystyti E. sveikatos sistemą toliau ir aktyvinti jos naudojimą, o ne tik perduoti iš Registrų centro į VLK. Tikiu, kad VLK ekspertai iškilusias problemas išspręs greičiau, nei ankstesnis jos administratorius", – kalbėjo E. sveikatos valdybos narys, Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA) prezidentas Šarūnas Narbutas.

      Susitikimo su JGA metu buvo diskutuojamas ir kitos informacinės sistemos – Sveidros – veikimas, kuri skirta apskaityti sveikatos priežiūros įstaigose teikiamas paslaugas. Šiuo metu yra svarstoma galimybė Sveidrą įkomponuoti į E. sveikatos paslaugas. 

      JGA – asociacija, vienijanti Lietuvos jaunuosius gydytojus. Jų misija yra atstovauti narių interesus, užtikrinant kokybiškas darbo sąlygas, profesinio tobulėjimo galimybes bei ginti nacionalinį sveikatos interesą. 

Daugiau VLK nuotraukų galite rasti čia: goo.gl/zzEhe9 

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos
Ryšių su visuomene skyrius  

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba 8 700 88888.

Kviečiame apsilankyti VLK profilyje Facebook: https://www.facebook.com/vlk.lt

 

2017-08-14
Jūsų nuomonė
Ar žinote, kad karantino metu apsilankę poliklinikoje, pacientai neturi mokėti už medikams skirtas nuo koronaviruso apsaugančias priemones?
Taip
Ne
Kita (jei Jūsų prašė už šias priemones mokėti, įvardykite, kurioje gydymo įstaigoje)
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: