PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Sveikiname visus Valstybės dienos proga.
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Ligonių kasa aktualius gydymo klausimus aptarė su Lietuvos pacientų forumo atstovais

Susitikimo metu. VLK nuotrauka.

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) direktorius Aurimas Baliukevičius susitiko su Lietuvos pacientų forumo atstovais. Susitikimo metu aptarti pacientams aktualūs slaugos namuose klausimai, taip pat tartasi, kaip pagelbėti ligoniams, kuriems pasireiškė gydymo komplikacijos, atkreiptas dėmesys ir į gydymo paslaugų kainas.

VLK vadovas padėkojo Lietuvos pacientų forumui už aktyvumą ir išsakytas pozicijas aktualiais pacientų gydymo klausimais. „Ligonių kasoms iš tiesų labai svarbūs pacientų lūkesčiai, pacientų nuomonė apie gaunamas sveikatos priežiūros paslaugas, jų prieinamumą. Džiaugiamės galėdami diskutuoti bei pagal kompetenciją pagelbėti“, – sakė A. Baliukevičius.

Pacientų forumą vienijančių organizacijų, kurių ratas nuolat plečiasi ir šiuo metu sudaro 22 organizacijų, atstovai teigė, kad jų tikslas – ne tik ginti ir atstovauti pacientų interesus, tačiau ir padėti valstybės institucijoms suprasti pacientų problemas, išgirsti jų patirtis, lūkesčius ir patarimus.

„Pacientų forumas vienija šiuo metu aktyviai veikiančias organizacijas. Manau, kad ateityje prie mūsų prisijungs ir daugiau visuomeninių organizacijų. Veikdami kartu mes galime padaryti daug daugiau. Pacientų forumas tai ne ta organizacija, kuri tik išsako problemas, mes siekiame konstruktyvaus bendradarbiavimo su VLK ir teikiame konkrečius pasiūlymus, kaip kylančias problemas spręsti drauge. Pacientų forumo prioritetas yra gerinti pacientų gydymo prieinamumą, todėl tikimės, jog bendradarbiaudami su VLK, drauge stengsimės didinti sveikatos apsaugos finansavimą“, – susitikimo metu sakė Lietuvos pacientų forumo pirmininkė Ieva Drėgvienė. 

sdasfd.jpg

  Lietuvos pacientų forumo pirmininkė Ieva Drėgvienė (viduryje). VLK nuotrauka.

Susitikime dalyvavęs Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA) prezidentas ir Lietuvos pacientų forumo pirmininkės pavaduotojas Šarūnas Narbutas teigė, kad „šis susitikimas yra istorinis, kadangi pereinama prie dalykiško ir reguliaraus VLK ir pacientų organizacijų bendradarbiavimo modelio. Esame patenkinti pirmojo susitikimo rezultatais. Jautėme, kad mūsų išsakyta pozicija dėl giminingų diagnozių grupių vertinimų, slaugos namuose poreikio ir burnos ertmės onkologinių susirgimų problemų susilaukė VLK palaikymo. Tikimės, kad išsakytus susitarimus lydės ir konstruktyvus abipusis ekspertinis darbas, o tarpinius rezultatus jau galėsime matyti rudenį“, – kalbėjo POLA prezidentas Š. Narbutas. 

Susitikimai su Lietuvos pacientų forumo atstovais numatomi kartą per kelis mėnesius. Pasak VLK vadovo, jau artimiausiu metu – ligonių kasoms valdyti perimant E. sveikatos sistemą – jos tobulinimui taip pat bus pasitelkiamos medikų ir pacientų organizacijos. „Esame įsitikinę, kad tai leis E. sveikatos sistemai maksimaliai atitikti pagrindinių jos vartotojų – medikų ir pacientų – lūkesčius“, – teigė A. Baliukevičius. 

Daugiau VLK nuotraukų galite rasti čia: goo.gl/zzEhe9

 

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos
Ryšių su visuomene skyriaus vedėjas

Kviečiame apsilankyti VLK profilyje Facebook: https://www.facebook.com/vlk.lt

Rūpimus klausimus galima pateikti el. pašto adresu info@vlk.lt arba ligonių kasų informacijos telefono numeriu 8 700 88888. ​
 

2017-07-24
Jūsų nuomonė
Ar žinote, kad karantino metu apsilankę poliklinikoje, pacientai neturi mokėti už medikams skirtas nuo koronaviruso apsaugančias priemones?
Taip
Ne
Kita (jei Jūsų prašė už šias priemones mokėti, įvardykite, kurioje gydymo įstaigoje)
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: