PANEVĖŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA
             
 
 Misija
 
 Vizija
 
 Vertybės
 
 
   NAUJIENOS
   STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
   TEISINĖ INFORMACIJA
   VEIKLOS SRITYS
   KORUPCIJOS PREVENCIJA
   PRANEŠĖJŲ APSAUGA
   ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
   PASLAUGOS
   ATVIRI DUOMENYS
   ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
   NUORODOS
   GYDYMO ĮSTAIGŲ PASLAUGOS
   GYVENTOJAMS
   ĮSTAIGOMS
   APKLAUSOS IR ANALIZĖS
   PRIĖMIMAS Į DARBĄ
Gyventojų aptarnavimas
 Panevėžyje ir Utenoje
I, IV 8.00–18.00
II, III 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Tel. (8 5) 232 2222
Anykščiuose, Biržuose, Ignalinoje, Kupiškyje, Molėtuose, Pasvalyje, Rokiškyje, Visagine, Zarasuose
Įstaigos kontaktai
Respublikos g. 66
LT-35158 Panevėžys
Tel. (8 45) 59 61 92
Faks. (8 45) 58 37 89
El. paštas patlk@vlk.lt
Darbo laikas
I–IV   8.00–17.00
V   8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

GYVENTOJAMS      ĮSTAIGOMS     
Dėmesio! Europos sveikatos draudimo kortelę galima gauti paštu. Plačiau...
www.paneveziotlk.ltNAUJIENOS
| SAM pranešimai | VLK pranešimai | TLK pranešimai | Naujienų archyvas |
Į susitikimą pakvietė turinčiųjų klausos negalią bendruomenė

    Panevėžio teritorinės ligonių kasos (TLK) specialistus pasidalyti su privalomuoju sveikatos draudimu (PSD), sveikatos priežiūros paslaugų teikimu susijusiomis aktualijomis pakvietė viešosios įstaigos Panevėžio kurčiųjų reabilitacijos centro bendruomenė. Jos nariai norėjo išgirsti, kas naujo vaistų kompensavimo, dantų protezavimo srityse, prašė priminti Europos sveikatos draudimo kortelės (ESDK) įsigijimo ir naudojimosi ja tvarką, patarti, kaip elgtis, jei užsienyje atsitiktų nelaimė ir kt., taip pat norėjo daugiau sužinoti apie pačią ligonių kasą.
 
    Susirinkusiesiems į susitikimą Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėja Sigita Paulauskienė pristatė aktualią informaciją apie Privalomąjį sveikatos draudimą, dantų protezavimo, kompensuojamo Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis, tvarką, priminė ESDK įsigijimo ir panaudojimo svarbiausius akcentus, aiškino, kaip Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalyse gauti būtinąją medicinos pagalbą, kokios yra jos kompensavimo sąlygos, pasakojo apie tarpvalstybinę sveikatos priežiūrą ir kt.
 
    S. Paulauskienė plačiau kalbėjo apie tai, kokias garantijas suteikia ESDK ir kaip ja naudotis, ką daryti grįžus iš užsienio ar išvykstant į kitą Europos Sąjungos šalį, kaip elgtis išvykus be ESDK ir kt. Paaiškėjus, kad daugumai turinčiųjų klausos negalią bendruomenės narių visiškai nėra tekę girdėti apie dantų protezavimą, kompensuojamą PSDF biudžeto lėšomis, supažindino, kaip galima įstoti į eilę iš PSDF biudžeto kompensuojamai dantų protezavimo paslaugai gauti, kiek laiko reikės laukti eilėje, kaip nepraleisti svarbių terminų, aiškino, kokia yra dantų protezavimo savo lėšomis ir kompensacijos už tai gavimo tvarka, supažindino, kokią aktualią informaciją galima rasti Panevėžio TLK interneto svetainėje ir kt.
 
    Turintieji klausos negalią supažindinti su galimybėmis gauti reabilitacinį gydymą, vaistų ir medicinos pagalbos priemonių, klausos aparatų kompensavimo aktualijomis, apžvelgta sveikatos priežiūros paslaugų gavimo, siuntimų į konsultacijas ir tyrimų skyrimo tvarka, informacija apie mokėjimų gydymo įstaigose teisėtumą, kaip elgtis, kai pacientui liepiama pačiam pirkti vaistų ar įsigyti medicinos pagalbos priemonių prieš operacijas. Taip pat priminta prevencinių programų svarba, trumpai pristatytos E.paslaugos.
 
    Džiugina tai, kad susirinkusieji nesidrovėjo klausti ir TLK specialistams pateikė labai daug patikslinamųjų klausimų apie dantų protezavimą, ESDK ir jos teikiamas garantijas, domėjosi kaip elgtis, jei užsienyje gydymo įstaiga atsisako priimti ESDK ir prašo susimokėti savo lėšomis, teiravosi apie pirminės odontologinės pagalbos paslaugų teikimą, mokėjimus už kraujo tyrimus, klausė kaip galima gauti reabilitacinį gydymą ir kt.
 
    Renginio šeimininkams pasiūlyta ligonių kasų išleistos literatūros, parodytas filmas apie Panevėžio TLK 20 metų veiklą

Panevėžio teritorinė ligonių kasa

    Rūpimus klausimus galite pateikti el. pašto adresu info@vlk.lt arba ligonių kasų informacijos telefono numeriu 8 700 88888. ​

 

2017-07-13
Jūsų nuomonė
Ar žinote, kad karantino metu apsilankę poliklinikoje, pacientai neturi mokėti už medikams skirtas nuo koronaviruso apsaugančias priemones?
Taip
Ne
Kita (jei Jūsų prašė už šias priemones mokėti, įvardykite, kurioje gydymo įstaigoje)
Gyventojų aptarnavimo vertinimo elektroninė apklausa
Užduoti klausimus,
pateikti siūlymus,
atsiliepimus
Vardas*:
Pavardė*:
El. paštas*:
Klausimas, siūlymas, atsiliepimas*:
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą , kuriuo
pageidaujate gauti naujienas.
Jūsų el. paštas*: